1

@messi 94 Marcelo akurat nie gra bo jest za cienki a nie że kontuzjowany :)

0

@xavi890 Piłkarze nie pracują , uprawiają sport za grube pieniądze więc nie tego nie porównuj :)

6

Te nowe koszulki są fatalne jakby widział Chorwację !

0

@szymonsko1 Kiedy wy wszyscy zrozumiecie że Mbappe do nas nie pasuje on lubi przestrzeń gdzie może się rozpędzić w naszej tiki -srace by się pogubił tak samo jak nie odnajduje się Dembele , Neymar był idealny dla Barcelony a Francuzi bardziej pasują do Realu.

4

Dzięki Bogu Dani wrzutka już tu nie wróci a już się bałem że zarząd całkiem się zbłaźni.

0

Że też żadne chińczyki nie chcą Busiego ? Chociaż znając nasz zarząd to by go oddali za darmo bo wychowanek zamiast wyciągnąć chociaż 50 baniek.

0

@Lares Pewnie że chciał zwłaszcza że już wtedy zarabiał ponad 10 a za przedłużenie chciał jeszcze więcej to tez bym chciał nawet na 3 lub więcej lat . Dobrze że mu podziękowano nie można z każdym przedłużeniem podnosić pensji zwłaszcza jak już się ma ponad 30 lat.

0

@BarcaInfo Może chcą Busquetsa :)

0

@dawid12304 Bo chciał więcej więcej więcej kasy a teraz chce wrócić po to co mu wtedy nie dali :)

1

Ta ciekawe ile sobie krzyknie za rok 10 baniek czy więcej w końcu trzeba się szanować :)

4

@culesjasiules A mnie zawsze zastanawia dlaczego wszyscy wstawiają Umtitiego który jest kompletnie bez formy kosztem Lenleta który sobie wywalczył miejsce w składzie i grał kapitalnie a Umtiti to raczej się słyszy że jest na sprzedaż.

13

A mnie tam się podoba pomysł powrotu Neymara u nas przy Messim tak nie gwiazdorzy i zna swoje miejsce a i Suarez przy nim miał więcej sytuacji lepszy on niż Grizik który też szopkę odwalił. Ale powrót tylko za maks 100 baniek + ktoś z dwójki Umtiti, Rakitić jeśli za Coutinho to maks 50 mln dopłaty. No chyba że zarząd postara się o Sane albo B.Silvę ale o pierwszym nawet nie słychać a drugi nie do wyjęcia.

0

@VenoM powiedz to Valverde który musi jeszcze upchnąć w składzie Busiego i Rakieta. Dla mnie skład dobry jaki podałeś.

0

Czekam jeszcze na komunikat że Barcelona złożyła ofertę za Parejo 50 mln a co tam ważne że ernest go lubi .

1

@pax chyba mało meczy oglądałeś jak myślisz że te jego wrzutki coś dawały drużynie.

12

Tak kochał Barcelonę że żądał kilkanaście milionów za przedłużenie kontraktu w ramach lojalności a ostanie sezony to typowy Dani wrzutka do nikogo.

0

@Encore tylko że on do środka w Barcelonie się nie nadaje . Grał parę meczy i on w ogóle nie kreuje sytuacji z przodu nawet asyst drugiego stopnia , może w innym zespole by się nadawał ale nie u nas.

0

Wszyscy się spuszczaja jak to Real ukradł piłkarza a ten cały Kubo skończy jak reszta Bojanów itp . Prędzej zostanę milionerem niż Japończyk zwojuje świat piłkarski.

7

@hazo428 To by musiał nabić ponad 20 bramek i asyst w sezonie BZDURY piszesz :)

1

@LeoMessi1994 Tu nawet nie powinno być rozważania takich transferów .

5

Komentarz usunięty

13

W klubie się komuś pomieszało i zamiast mieszać doświadczenie z młodymi to mieszają już z prawie emerytowanymi ! Jak się słyszy że się zastanawiają jeszcze nad piłkarzami typu Parejo,William,Mata to się zastanawiam w którą stronę ten klub zmierza.

8

Niby taki przyjaciel Guardioli nasz Ernest a stosuje taki odmienny styl który pasuje bardziej do Mourinho. Że też Pep nie potrafi go przekonać do ofensywnej gry .

30

Ktoś wreszcie dostrzegł prawdziwe wady Suareza i czemu gra teraz tak jak gra. 

2

To już lepszy Tadić też po 30 ale potrafi dobrze rozgrywać .

2

Skoro w dobrych na siłę wymieniono umiejętność zarządzania  szatnią to w złych trzeba podać brak pomysły na Coutinho i Malcoma !

3

,,zwłaszcza znalezienie zmienników dla najczęściej grających zawodników." chyba znalezienie kogoś na ich miejsce a nie zmienników po 30 !!! jedynie Messi jest nietykalny.  

0

@Skila_nie_kupisz bo to zawodnik który bazuje na szybkość jak Dembele nie ma dryblingu jak Neymar przy naszej sriki-tace nie będzie z niego korzyści to zawodnik na kontry . 

4

@Skila_nie_kupisz On pasuje bardziej do Realu niż do nas . 

0

Ja bym go brał z powrotem nawet kosztem Dembele choć chętniej oddał bym Coutinho dodatkowo plusem takiego transferu jest to że już na pewno nie puszczą Mbappe do Realu. Jednego pewnie stracą nie teraz to za rok. 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?