0

Ale my jesteśmy dziady na wyjazdach.

9

@Chudini123 Umiesz czytać?

5

Jeśli Ansu ma być naszym zbawieniem to na następną LM poczekamy jeszcze trochę. Miał fart młodego na początku a potem już nic nie pokazał.

1

@MarioVeB! Kompleksy ? Dziecko przecież ty jesteś zwykły napinacz internetowy :)

0

@MarioVeB! I co z tego dobry jak wchodzi z ławki jak gra od początku to nie wnosi więcej niż w Barcelonie.

0

@YoungMan dokładnie od razu zapowiedział że on pewnie powoła innych zawodników.

0

Czy ten nudny Roberto potrafi podać do przodu !

7

Wyszedł trochę na buca , chyba normalne że trener który awansował chciał zagrać i na Euro ! Wrócić mogłeś i po mistrzostwach tym bardziej że w awansie nie miałeś udziału, a Moreno bardzo dobrze sobie radził.

0

Na pewno ma szybkość Busiego było to widać w ostatnim meczu przy 3 golu:)

2

@MarioVeB! Marne to są twoje komentarze !

3

Swoją drogą nieźle rozwalił ten puchar Davisa ! Wszyscy tenisiści narzekają , mecze kończą się walkowerami jak już ktoś ma awans inne reprezentacje wystawiły rezerwy , puste trybuny ! Robił coś na czy się nie zna może lepiej aby już nie zostawał prezydentem Barcelony .

0

@lucas/catalan poczytaj to się do wiesz to nie takie trudne :)

0

Todibo 19 lat i za młody by dawać mu szansę ale Ansu jest młodszy i nikomu to nie przeszkadza by grywal częściej? Todibo można było śmiało częściej wpuszczać zwłaszcza w meczach u siebie gdy nie mamy zbyt wielu problemów z rywalami ale Ernest woli wpuszczać swoich pupili typu Roberto tylko po co gdy oni i tak sporo grają!

17

Problem ze starymi zasłużonymi piłkarzami jest taki że oni by chcieli grać za zasługi i nie łapią w porę że czas na zmiany a ich forma pozwala im aspirować do gry w zespołach typu Valencia, Sevilla itp . a nie jak Barcelona która walczy o wszystko co roku.

2

@Rewolucja123 Powinna tak zrobić ale chciwy Bartomeu nie zrezygnuje tak łatwo z 9 mln !

38

I prawidłowo najwięcej powinny dostać Mistrz kraju i zdobywca PK , inne zespoły niech się cieszą że w ogóle mogą brać udział w SP bo nawet ich nie powinno tam być gdyby federacja nie namieszała !

3

Jak nie było Messiego i Suareza w w meczu z Valencia to Grizmann był najlepszy na boisku ! Rozgrywał ,strzelał był cały czas pod grą ale drużyna grała na niego a nie tylko podaj do Messiego . Co nie zmienia faktu że jeśli ma grac na lewym skrzydle to już lepiej było brać Neymara .

1

Roberto na trybuny i można grać.

1

,,Jeśli Valverde nie uda się misja zwycięstwa w Lidze Mistrzów, to będzie moment na zmianę szkoleniowca:" Co ty bredzisz? Ja mam nadzieje że już go przed 1/8 LM nie będzie !

1

Z tych 4 kapitanów to 2 już powinno nie wiele grac a 1 już nie powinno być.

0

,,Zwycięstwo nad Interem u siebie byłoby wspaniałym świątecznym prezentem dla naszych kibiców." I dla naszych też bo dało by nam awans :)

0

@tekken9 Bo w drugiej połowie tak było , Slavia głównie się broniła.

89

Gwizdy były w twoją stronę jakbyś nie załapał !

0

Najgorsze brak skuteczności ! Dwie Setki Messiego w drugiej połowie poprzeczka w pierwszej, główka Pigue , szansa Roberto , minimalny spalony a Slavia w drugiej połowie się tylko broniła.

53

Hype na Ansu widzę nadal trwa w redakcji ! Jedna piłka w meczu do Messiego i już zawodnik meczu , Dembele wyłożył równie ładną piłkę Roberto i aż tak źle nie grał więc bardziej by pasowało tu wymienić Griezmanna !

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@lukasz159 I co im po tym bieganiu nawet nie mieli 1 setki !

0

Kurs na bramkę dla Slavi 2.5 kusi , za tysiaka by się opłacało ale z drugiej strony stracić tyle by Ernest pozostał to aż tak mi nie zależy bo jak znam życie jak postawię to nie strzelą :)

0

Busi - pusi nie nadaje się do gry z rywalami gdzie trzeba biegać ! ON tego nie ogarnia jest dobry tylko w meczach gdzie totalnie dominujemy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?