dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 kiedy zgasną światła :)
0
@VenoM Bo trener był do bani co nie umiał z niej korzystać!
2
7 obrońców 4 pomocników i 2 napastników plus kilku juniorów słabo wygląda nasza kadra .
4
André Gomes jest crackiem. - Zapomniał dodać na taki klub jak nasz bo nie mamy lepszych :)
1
@messi564 On tam nie będzie wiele grał Schalke chyba go wypożyczyło tylko po to by w razie kontuzji mieć kogo wstawić nie mają interesu by ogrywać młodego skoro nie mają opcji wykupu bo o ile się nie mylę poszedł tam tylko na pół roku bo sam nie chciał na dłużej.
2
Akurat ten wybór nie był by taki zły w Villareal prezentował się bardzo dobrze nie wiem jakie były by tego koszty ale jeśli nie wielkie to szkoda bo lepszy niż ta gwiazdka z Valencii ! Ale jak widać ten zarząd nie ma żadnego planu i działa na wariata .
2
Czy oni chcą kupić kontuzjowanego zawodnika za 60 baniek i z tego co piszą to te kontuzję łapie dość często! Czy ich całkiem popier..... w tym zarządzie!!!
0
@wierbafcb no i co ci dało to 90 minut ? Już po 20 widać jakie ma nastawienie drużyna ! Byle nie stracić piłki a może coś wejdzie !
92
Oni tak boją się panicznie zagrać piłkę za plecy czy w uliczkę że jak będzie strata to będą musieli zapie..... by odzyskać piłkę że wola nie ryzykować. Parę razy widziałem jak w pierwszej połowie się urwał Griezmann ale co z tego jak lepiej podać do kumpla z boku !!!
1
Dobrze ze mam impreze ide sie napić ciężko się to ogląda.
0
Ja pier... posiadanie pewnie jakieś 70-30 dla nas a piłka częściej w naszym polu karnym a u nich jeszcze nie była ani razu. Czy znajdzie się ktoś kto ich zmusi grać do przodu nawet na stratę a nie tylko utrzymanie piłki !!!
0
@wierbafcb Sam jesteś idiota przez 10 minut wymienili ponad 150 podan i żadne w pole karne !
1
Brawo Valencia może skończą to klepanie bez sensu kur. 1000 podań ważniejsze niż atakowac !!!!!
0
Mecz 1000 podań rozpoczęty ciekawe czy będą z tego jakieś strzały w pierwszej połowie !
3
Tylko dlaczego nie zamieni miejscami Ansu i Griezmanna skoro pierwszy lepiej się czuje z lewej a drugi z prawej ?!
2
Niech gra i pokaże że nie jest wart tyle pieniędzy !
0
Dobre losowanie na wyjeździe to i drugoligowiec by nas mógł pojechać a tak przynajmniej mecz u siebie :)
4
Ciekawe czy Dembele pod okiem Setiena też będzie łapał tyle kontuzji bo może to była tylko wina zbyt lekkich treningów Ernesta który wiele razy powtarzał że nie przykłada zbyt wielkiej uwagi do przygotowania fizycznego. W końcu grając w Borussii nie łapał tyle kontuzji a tam się więcej biega.
4
@Avada Kedavra Jeśli jesteś tu od paru lat to powinieneś wiedzieć że Pax jedzie po Semedo od kiedy tu trafił a zachwala jak może drewnianego Roberto.
1
@LeoMessi1994 Poniżej 3,5 gola kurs 1.6 brzmi dobrze :)
4
A ja podziwiam wasza cierpliwość w podawaniu piłki w bok i do tyłu :)
4
,,Teraz gramy nowym systemem z trzema środkowymi obrońcami." Tylko że w tym meczu graliśmy raptem jednym nominalnym ŚO może też dlatego to wyglądało tak fatalnie.
22
Najlepsze brak dogrywki !
27
Griezmann dostał w końcu dwie piłki na strzał i mamy dwa gole, można się zastanawiać gdzie on był w pierwszej połowie ale jak pomoc nie podaje wcale do przodu to czego wymagać od napastnika !
4
@luki828282 Żeby nie gral w sobotą z Valencią !
7
Oby nie Aubameyang koleś nadaje się tylko do kontr, Rodrigo też nie za takie pieniądze maks 20-25 mln to może i wart. Kupią teraz jakiś szrot dadzą w kontrakcie kupę szmalu i potem żaden nie będzie chciał odejść jak Rakitić.
3
Teraz może wracać bo przy Erneście też by się cofał w rozwoju i zapomniał jak się gra :)
4
Skoro Ansu grał nie na swojej pozycji i lepiej czuje się z lewej to czemu trener nie ustawił tam Griezmanna który z kolej lepiej się czuje na prawej ? !
4
Gra razem z nimi w dziadka, widać że jest z zespołem taki trener szybko zyska zaufanie drużyny.
2
@stone80 Inaczej by się obraził i więcej na gale nie przyjechał :)