dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na szczęście odpuścili Cucurelle , to nie obrońca i nikt by tu się nim nie zachwycał gdyby nie był byłym wychowankiem.
8
Jeden z najsłabszych na boisku jeśli gra i nie rozumie że klub musi też sprzedawać żeby zarabiać , irytujący się koleś robi.
0
Kupią i wypożyczą bo za młody by grać znając życie.
0
@Alcazar Jak ty się podniecasz tym Cucurella to można dalej nie czytać koleś rozegrał ze 6 meczy na obronie a co nie którzy widzą tu w nim zbawcę , ale pewnie tylko dlatego ze to wychowanek jakby nie był ze szkółki to nikt by tu o nim nie pisał.
0
@emeu A na mecz Levante z Mallorca czekasz z wypiekami na twarzy ?
18
Oby się Chelsea dogadała z Juventusem .
6
Wczoraj pisano o 10 mln brutto dla Lautaro dziś już netto jeśli to prawda to się nie dziwię że wydajemy tyle kasy na pensję jak na dzień dobry dostaje tyle a tak naprawdę jeszcze nic wielkiego nie pokazał.
3
@dawidw4 a po czym to stwierdzasz bo grze w Getafe gdzie grał jako pomocnik na boku , więc nie wiadomo jak będzie sobie radził na obronie bez asekuracji z tyłu.
3
@KapitanFCB Sprzedałeś 5 pomocników a kupiłeś 1 bystry jesteś:)
1
Dla mnie polityk który skończył 55 lat powinien mieć zakaz ubiegania się o mandat. Bo taki Kaczor , Terlecki, Piotrowicz, Schetyna itp. mają w dupie co będzie się działo za parę lat, oni się martwią tylko aby się utrzymać u władzy i tak się już ustawili a co będzie z emerytami za parę lat nic go nie obchodzi bo jemu zostało tylko kilka do końca życia. Tylko młodzi politycy mają jakieś inne spojrzenie .
4
@Messibestplayerintheworld nie zacznie się w sierpniu , dopiero we wrześniu.
10
@VenoM Nie chce nowej umowy tylko ma żal że nie dostał jej 2 lata temu i dzięki bogu mu nie dali bo teraz to już za chiny by się nie ruszył stąd jak by miał jeszcze wyższą pensję!
58
To niech da tytuł Betisowi bo w pierwszym zremisował a w drugim was pokonał :)
0
@rafalnac87 Tak samo jak Mbappe ale zaraz mnie tu zjedzą :)
9
18 mln dla Ter Stegen trochę go fantazja poniosła rozumiem 10-12 ale przesadził jeśli to prawda.
25
I na cholerę im ten Onana wystarczy Pena i tak zagra tylko kilka meczy.
2
Nigdy nie dostał szansy tak na poważnie teraz sprzedać za 20 a potem odkupić pewnie za 50 tylko u nas takie cyrki ! Tylko przypomnę to był zawodnik meczu w rewanżu z Interem więc nie byle jaki rywal i On ma potencjał !
2
W końcu jakaś pozytywna informacja. Oby prawdziwa.
0
@sebasek99 Bo to jest tylko po to by nie dostać 500+ , a to i tak nie chroni przed niczym.
1
@zibiku Z tymi transferami poniosła cie fantazja już od dawna to Bartek decyduje kogo kupić a trener ma co wpasować najlepiej na lewym skrzydle :)
1
@rademenes Sprzedawać nie wolni póki co ale na podwyżkę też jeszcze nie zasłużył bo aż tak decydujący nie jest.
66
Kolejny zawodnik potwierdza że u nas na treningach za EV był happening a nie robienie formy i dziwić się że nie mieli sił by biegać.
0
@MichVeB tu nikt nie pisze o kupowaniu znając życie wszyscy myślą o wypożyczeniu w końcu Barcelona daje zawsze promocje :)
3
LM i LE ruszy dopiero 20 października będzie niezły natłok meczów aby zdążyć przed Euro !
2
@Janiama Spokojnie jutro będzie 300 propaganda ruszy i zaraz zaniżą i zaczną podawać wyniki raz dziennie :)
11
@Hipo10 Ale bredzisz to nie Fifa 20 dorośnij na ławkę to wystarczy Pena z rezerw i tak nie będzie za wiele grał.
3
A kiedy on miał styczność z Mbappe już raczej nie grał jak jego talent się ujawnił .
0
@Hipo10 A tak ciężko sprawdzić ?
1
@tristan87 Odszedł bo marzyła mu sie ZP a przy Messim nie miał na to szans musiał by naprawdę wykręcić magiczne liczby .
1
@Benkie Kante do defensywny pomocnik więc jego miejsce to pozycja Busiego ale ten się na razie nigdzie nie wybiera niestety a poza tym na jego miejsce czeka już de Jong.