4

Na szczęście odpuścili Cucurelle , to nie obrońca i nikt by tu się nim nie zachwycał gdyby nie był byłym wychowankiem.

8

Jeden z najsłabszych na boisku jeśli gra i nie rozumie że klub musi też sprzedawać żeby zarabiać , irytujący się koleś robi.

0

Kupią i wypożyczą bo za młody by grać znając życie.

0

@Alcazar Jak ty się podniecasz tym Cucurella to można dalej nie czytać koleś rozegrał ze 6 meczy na obronie a co nie którzy widzą tu w nim zbawcę , ale pewnie tylko dlatego ze to wychowanek jakby nie był ze szkółki to nikt by tu o nim nie pisał.

0

@emeu A na mecz Levante z Mallorca czekasz z wypiekami na twarzy ?

18

Oby się Chelsea dogadała z Juventusem .

6

Wczoraj pisano o 10 mln brutto dla Lautaro dziś już netto jeśli to prawda to się nie dziwię że wydajemy tyle kasy na pensję jak na dzień dobry dostaje tyle a tak naprawdę jeszcze nic wielkiego nie pokazał.

3

@dawidw4 a po czym to stwierdzasz bo grze w Getafe gdzie grał jako pomocnik na boku , więc nie wiadomo jak będzie sobie radził na obronie bez asekuracji z tyłu.

3

@KapitanFCB Sprzedałeś 5 pomocników a kupiłeś 1 bystry jesteś:)

1

Dla mnie polityk który skończył 55 lat powinien mieć zakaz ubiegania się o mandat. Bo taki Kaczor , Terlecki, Piotrowicz, Schetyna itp. mają w dupie co będzie się działo za parę lat, oni się martwią tylko aby się utrzymać u władzy i tak się już ustawili a co będzie z emerytami za parę lat nic go nie obchodzi bo jemu zostało tylko kilka do końca życia. Tylko młodzi politycy mają jakieś inne spojrzenie .

4

@Messibestplayerintheworld nie zacznie się w sierpniu , dopiero we wrześniu.

10

@VenoM Nie chce nowej umowy tylko ma żal że nie dostał jej 2 lata temu i dzięki bogu mu nie dali bo teraz to już za chiny by się nie ruszył stąd jak by miał jeszcze wyższą pensję!

58

To niech da tytuł Betisowi bo w pierwszym zremisował a w drugim was pokonał :)

0

@rafalnac87 Tak samo jak Mbappe ale zaraz mnie tu zjedzą :)

9

18 mln dla Ter Stegen trochę go fantazja poniosła rozumiem 10-12 ale przesadził jeśli to prawda.

25

I na cholerę im ten Onana wystarczy Pena i tak zagra tylko kilka meczy.

2

Nigdy nie dostał szansy tak na poważnie teraz sprzedać za 20 a potem odkupić pewnie za 50 tylko u nas takie cyrki ! Tylko przypomnę to był zawodnik meczu w rewanżu z Interem więc nie byle jaki rywal i On ma potencjał !

2

W końcu jakaś pozytywna informacja. Oby prawdziwa.

0

@sebasek99 Bo to jest tylko po to by nie dostać 500+ , a to i tak nie chroni przed niczym.

1

@zibiku Z tymi transferami poniosła cie fantazja już od dawna to Bartek decyduje kogo kupić a trener ma co wpasować najlepiej na lewym skrzydle :)

1

@rademenes Sprzedawać nie wolni póki co ale na podwyżkę też jeszcze nie zasłużył bo aż tak decydujący nie jest.

66

Kolejny zawodnik potwierdza że u nas na treningach za EV był happening a nie robienie formy i dziwić się że nie mieli sił by biegać.

0

@MichVeB tu nikt nie pisze o kupowaniu znając życie wszyscy myślą o wypożyczeniu w końcu Barcelona daje zawsze promocje :)

3

LM i LE ruszy dopiero 20 października będzie niezły natłok meczów aby zdążyć przed Euro !

2

@Janiama Spokojnie jutro będzie 300 propaganda ruszy i zaraz zaniżą i zaczną podawać wyniki raz dziennie :)

11

@Hipo10 Ale bredzisz to nie Fifa 20 dorośnij na ławkę to wystarczy Pena z rezerw i tak nie będzie za wiele grał.

3

A kiedy on miał styczność z Mbappe już raczej nie grał jak jego talent się ujawnił .

0

@Hipo10 A tak ciężko sprawdzić ?

1

@tristan87 Odszedł bo marzyła mu sie ZP a przy Messim nie miał na to szans musiał by naprawdę wykręcić magiczne liczby .

1

@Benkie Kante do defensywny pomocnik więc jego miejsce to pozycja Busiego ale ten się na razie nigdzie nie wybiera niestety a poza tym na jego miejsce czeka już de Jong.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?