dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Papiery na granie miał w ostatnim sezonie w Borussii ponad 20 asyst nikt się u nas po za Messim nawet nie zbliża do tej liczby, szkoda go ale trzymać już chyba nie ma sensu :(
6
Ter Stegen pobił dziś swój rekord podań w jednym meczu. W starciu z Getafe wykonał ich 69. [Marca]
Mając takich obrońców co boją się podać do przodu lub wykopać to wcale się nie dziwię a Pigue to już w tym mocno przegina.
1
@kamilo0066 Wypisz wymaluj niczym Suarez ! :)
1
To trzeba było się patrzyć na piłkę a nie zawodnika !
2
@jac55 Bo obrońcy nie mają jaj by wyprowadzać piłkę i tylko podają do bramkarza !
2
Póki mamy obrońców na czele z Pique którzy lubią sobie pograć z bramkarzem to ta gra będzie tak wyglądać lepiej do tylu zamiast zaryzykować do przodu !
0
Zrobiłbym na miejscu trenera że jak ktoś poda więcej niż 5 razy w meczu do bramkarza to płaci tysiaka za każde kolejne Pigue chyba by zbankrutował !
0
@damcio24 Właśnie zamknął ci japę :)
0
@beznicku1000 Mourinho poszedł do Tottenhamu bo nikt z topu już go nie chce :)
0
@Hiacynk Zobaczymy jak im pójdzie z PSG
1
@jedrek7000 Ale najlepsze że jakim bezczelnym typem baby trzeba być żeby wmawiać ludziom że ja tylko się drapałam a że akurat środkowym palcem to nie ważne. Czy oni naprawdę myślą że ludzie są tacy tępi i w te bzdury uwierzą !
1
@Katalonbar Po co by siedzieć na trybunach za słaby jest !
0
@beznicku1000 Jeszcze bym dopłacił :)
2
A my dwa karne zamknąć japy Var w Hiszpanii to kpina i trzeba się przyzwyczaić !
0
To zdjęcie zdaje się mówić co ja tu jeszcze robię !!! Koleś masakra zwłaszcza jak gra wyżej niż na obronie !
1
Najlepsze brak meczu w środku tygodnia to odpadnięcie w PK wyjdzie nam na dobre .
3
Jaki tan Roberto jest rzadki w ataku zamiast strzelać to szuka podania ! Ile bym dał aby go sprzedali !!!
0
A u nas na co czeka z tą zmianą aż wyrównają !
1
Kur.. już na czas grają to się może zemścić !!!!
0
A mnie to nie martwi nawet dobrze ze przegralismy nie mamy takiej szerokiej kadry by grać jeszcze teraz półfinały odpoczynek się przyda . Ten puchar tyle razy ostatnio wygraliśmy że wystarczy a mecz był lepszy niż ten co w lidze gdy tam pojechaliśmy tylko wynik taki sam .
0
Spokojnie sędzie ich przepchnie wszystkie stykowe piłki gwiżdzę dla Bilbao , ale swoją drogą Alba to jest bałwan on ciągle z gębą leci do sędziego .
1
Trzeba przyznać że Ansu złapał trochę luzu w grze ;)
0
Ewidentna żółta za faul na Ansu nawet go nie interesowała piłka .
0
Reforma PK wyszła na plus same niespodzianki i bardzo dobrze w jednym meczu wszystko możliwe :)
0
Game over jeśli chodzi o sezon :(
0
Takiej dominacji jak kiedyś już się nie da odbudować nie ci zawodnicy co kiedyś , teraz trzeba się skupić by nie było bezsensownego klepania piłki ! A co do obrony drużyny Setiena nigdy nie błyszczały w tym aspekcie ważne więc by strzelić więcej .
11
@pax A ten dalej swoje co za typ :(
4
W drugiej połowie załączył im się tryb Valverde .
0
@DamianPSV Messi chce go wymienić na Neymara :)
14
@buldog No Halland to dopiero grał w prawdziwych potęgach :)