dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czy Admin mógł by banować bezterminowo tych co tylko o polityce trują ? Ile można przeżywacie to jak stonka pierwszy oprysk !!! To strona sportowa. !
2
@damiano996 Koleś wypad z tego forum idź sobie na polityka.pl tylko o jednym trujesz !!!
0
Sessegnone litości niech lepiej prezes zajmie się sprzedażą kebabów a nie transferami.
12
Promocja bo koleś gra taki piach że i 60 mln nie wart !
1
Duda dobrze mówi w drugiej kadencji już tylko przed Kaczorem odpowiada może podpisać już wszystko bo o kolejną kadencję już się nie może ubiegać , jak to mówią wywalone może mieć ;)
0
Chyba w kroku :-)
0
Dobre będzie jak odpadniemy po golu Coutinho jeśli przedziemy Napoli :-)
26
Inter ma dobra strategię wmawia że forma jego to wina transferu a rzeczywistości to optymalny jego poziom :-)
1
Pjanić może grać wszystko od dechy do dechy a u nas Arthur już przyspawany do ławki po transferze ?! Nie to by wiele wnosił ale do rotacji się nadaje no chyba że aż tak mu psychika siadła to tylko by pokazało że ten klub to nie jego poziom.
0
@BarcaInfo No i git wczoraj nawet z karnego nie trafił.
0
Jeśli uprą się na tego Lautaro to nie ma miejsca dla Griezmanna , zostaje sprzedać albo wymienić na Neymara lub ofensywnego pomocnika do środka pola.
2
Do Neymara to on nie ma podjazdu. Z tą jednak różnicą że Neymar był kupiony tam gdzie brakowało nam zawodnika a Francuz tam gdzie nie ma dla niego miejsca i upchniety na siłę na LS. Kiedy my zaczniemy kupować znowu zawodników na pozycję które są potrzebni a nie kupić a potem upychać!
1
,, Nie wiedział, kogo zmienić. Zmienił Sergio Busquetsa w 85. minucie, aby wpuścić Ansu Fatiego, a Griezmanna wystawił w 90. minucie." - ale akurat z tym się zgodzę , ten trener boi się zdjąć kogoś ze starszych i nie wie co zrobić by było lepiej jak drużynie nie idzie !
7
Lautaro kolejny słaby mecz Inter 4:0 wygrywa a on ani asysty ani bramki a nasz prezes jest gotów za niego dać 100 mln !!!
1
@Coutinho007 o dlatego powinien grać z prawej strony , jego atut to zejście do środka i strzał a na lewej się dusi.
0
@purtas długo jeszcze będziecie sapać nad tym transferem ? Dziwię się że są tu osoby które nadal tego nie rozumieją gdy tyle już było o tym napisane !
0
@Filipfcb2000 A co za różnica i tak nie będzie mógł grać u nas do końca sezonu.
1
Liczę że właśnie za rok przyjdzie a następny sezon trzeba się przemęczyć a nowy zarząd da mu wolną ręke w kwestii transferów choćby mieli się zadłużyć . Tu potrzeba nowego projektu i wolnej ręki trenera a nie Bartek wybiera kogo sobie kupi !!!
0
ale piszesz bzdury druga bramka to spora zasługa Semedo a drewno Roberto to nich idzie do City
0
Masakra że my nie mamy planu B , nawet nie ma kogo wpuścić by zmienić obraz gry ! Nie ma u nas kompletnie zawodników do środka pola czy na skrzydło.
9
Dla mnie Semedo jest nie do ruszenia może nie zawsze idzie w tempo za akcja ale ma ten dynamit w odejściu a nie co statyczny Roberto który gra niczym piąte koło u wozu .
0
@BarcaInfo Czyli On został już teraz wymieniony na Pjanicia ale żaden z nich nie będzie mógł grać w klubie do końca sierpnia bo nie można ich zarejestrować ?
0
@MrShakira Bo on jest słaby i nie wart tej kasy ale po cyrku z Arthurem jestem w stanie uwierzyć że nasz prezes i tak jest w stanie zapłacić tą kwotę .
3
Można wiele zarzucić Laporcie i innym po nim ale to co się dzieje teraz za czasów Bartka w kwestii transferów to prawdziwy La Cabaret ! Robienie transferów tylko po to by się w księgach zgadzało to tylko zadłużanie klubu odłożone w czasie, tak rozbudował granice płac że każdy przychodzi tu tylko na emeryturę !
0
No dobra a kto mi powie Arthur odchodzi teraz z końcem czerwca czy dogra jeszcze sezon ?
1
W Dortmundzie to my nie wygraliśmy :)
1
Patrząc na skład Sevilli to dziwne że bardziej zależało im na pkt z Barceloną niż z bezpośrednim rywalem o LM, wiadomo bić mistrza ale to dzisiejsze pkt więcej warte.
2
@Chwytliwy a w rzeczywistość trafiło do firm pewnie jakieś 50 % tego albo i nie.
1
Kontrakt na 4 lata dla Pjanicia w tym zarządzie naprawdę są barany ! On tu przychodzi na emeryturę sobie dorobić a nie by grać a za parę lat w wywiadzie będzie mówił jak Song !!!
0
Komentarz usunięty