3

Busi to taka ściana przed polem karnym do odbijania piłek, podasz to on do boku do tyłu ale za chu... nie odda strzału!

0

Busi mając piłkę na strzał mysi rozrzucić do boku , kaleka jedna!

0

@pafcioxxx sprawdź sobie

2

Zaraz się zacznie zlot ekspertów, jakby to co coś miało zmienić w życiu tych zawodników i kogoś to obchodziło, ten ma za mało temu za wysoko . :)

2

Pomogło mu zostać lepszym trenerem , kur... to nie Ty miałeś byc lepszy tylko zawodnicy powinni zostać lepszymi pod twoim okiem ! Coś Ci się pomieszało.

3

A czy na tym wypożyczeniu coś zarobimy czy tylko wzmocnimy rywala ? Na szczęście nie ma Bartka bo jeszcze byśmy mu pensję opłacali !

11

Po diabła mu 30 letni już Brazylijczyk by doił kasę z klubu do emerytury ! Rok temu była ostatnia szansa by wrócił aby to miało jakiś sens.

3

@Coutinho007 Daj sobie spokój nie karm wielkiego eksperta, koleś widzi mecze inne niż my oglądamy szkoda czasu :-)

1

W pierwszym meczu z Dynamo nie wyglądał tak wspaniale ale również mam nadzieję że na dobre zastąpi Roberto, bo wczoraj zagrał bardzo dobrze.

1

Najlepsze awans wiec za tydzień powtórka z Węgrami w odmłodzonym składzie :)

12

Brawo za zmiany w miarę szybkie , Ernest by ich trzymał do 85 minuty ;)

0

Dest wszedł jak w masło , Roberto by się nogi poplątały :)

9

Jeśli Araujo będzie zdrowy i będą omijały go kontuzje to jakis jestem spokojny że da radę , jak grał to były to dobre mecze bez większych błędów a i jest dużo szybszy od Pique.

0

@bixmix A po czym to wnioskujesz , odjąłeś kurs na Barce i sobie tak wyliczyłeś ? ,to tak nie działa Bukmacher sobie sam przelicza w zależności od szansy trafienia ! :)

0

@bixmix Będzie albo i nie nie zawsze dają Cash , i nie liczył bym na aż 400 :)

0

Chwilowo zawodnik jednego sezonu w tym wchodzi głównie z ławki.

3

Ale ten Filipiak cienki, nawet czarnej z pkt nie umie wbić o odstawnych szkoda wspominać.

0

@Rewolucja123 Czyli wypisz wymaluj twój pupilek Busi :)

0

Alena wypożyczenie? WTF pozbyć się w końcu tego szrotu!

0

,, Byliśmy bardzo hojni w kwestii płacenia piłkarzom. Mieliśmy najlepszych zawodników na swoich pozycjach, którzy mogli odejść w klubów, które zapłacą im więcej, ale udało nam się ich zatrzymać" - no i to był rak tej drużyny pensje ! Oni mieli sami chcieć zostać a nie dla kasy !!!

8

Spoko 100 mln i droga wolna :)

0

........................

1

@martin3131 ,, wogole " :-)

1

@pax szkoda że nie zauważyłeś że jak już ten Busi dobiegł do pola karnego to dalej miał wyjebane, skoro zawodnik Betisu zszedł do środka to powinien go kryć do końca a nie stać i się przyglądać. No ale wszyscy są winni tylko nie wielki Busi i Roberto .

3

Jakim cudem Griezmann ma 5 w ocenach po meczu to ja nie wiem maks 2 może 3 i gol na pustaka nie zmieni tego co wyprawiał w pierwszej połowie!

4

Zdjąć Busiego już oddycha rękawami :)

1

Griezmann niech spada do Lyon na wymianę ze Depaya gorzej nie będzie !!!!

3

Busi dobiegł do pola karnego i stwierdził że już nie musi dalej kryć żenada !

26

,,Nie mogę zmienić piłkarza, który przez całe życie podawał zamiast uderzać." - cały Busquets !

5

A najlepsze że Vinicius podawał do Benzemy : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?