dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Busi to taka ściana przed polem karnym do odbijania piłek, podasz to on do boku do tyłu ale za chu... nie odda strzału!
0
Busi mając piłkę na strzał mysi rozrzucić do boku , kaleka jedna!
0
@pafcioxxx sprawdź sobie
2
Zaraz się zacznie zlot ekspertów, jakby to co coś miało zmienić w życiu tych zawodników i kogoś to obchodziło, ten ma za mało temu za wysoko . :)
2
Pomogło mu zostać lepszym trenerem , kur... to nie Ty miałeś byc lepszy tylko zawodnicy powinni zostać lepszymi pod twoim okiem ! Coś Ci się pomieszało.
3
A czy na tym wypożyczeniu coś zarobimy czy tylko wzmocnimy rywala ? Na szczęście nie ma Bartka bo jeszcze byśmy mu pensję opłacali !
11
Po diabła mu 30 letni już Brazylijczyk by doił kasę z klubu do emerytury ! Rok temu była ostatnia szansa by wrócił aby to miało jakiś sens.
3
@Coutinho007 Daj sobie spokój nie karm wielkiego eksperta, koleś widzi mecze inne niż my oglądamy szkoda czasu :-)
1
W pierwszym meczu z Dynamo nie wyglądał tak wspaniale ale również mam nadzieję że na dobre zastąpi Roberto, bo wczoraj zagrał bardzo dobrze.
1
Najlepsze awans wiec za tydzień powtórka z Węgrami w odmłodzonym składzie :)
12
Brawo za zmiany w miarę szybkie , Ernest by ich trzymał do 85 minuty ;)
0
Dest wszedł jak w masło , Roberto by się nogi poplątały :)
9
Jeśli Araujo będzie zdrowy i będą omijały go kontuzje to jakis jestem spokojny że da radę , jak grał to były to dobre mecze bez większych błędów a i jest dużo szybszy od Pique.
0
@bixmix A po czym to wnioskujesz , odjąłeś kurs na Barce i sobie tak wyliczyłeś ? ,to tak nie działa Bukmacher sobie sam przelicza w zależności od szansy trafienia ! :)
0
@bixmix Będzie albo i nie nie zawsze dają Cash , i nie liczył bym na aż 400 :)
0
Chwilowo zawodnik jednego sezonu w tym wchodzi głównie z ławki.
3
Ale ten Filipiak cienki, nawet czarnej z pkt nie umie wbić o odstawnych szkoda wspominać.
0
@Rewolucja123 Czyli wypisz wymaluj twój pupilek Busi :)
0
Alena wypożyczenie? WTF pozbyć się w końcu tego szrotu!
0
,, Byliśmy bardzo hojni w kwestii płacenia piłkarzom. Mieliśmy najlepszych zawodników na swoich pozycjach, którzy mogli odejść w klubów, które zapłacą im więcej, ale udało nam się ich zatrzymać" - no i to był rak tej drużyny pensje ! Oni mieli sami chcieć zostać a nie dla kasy !!!
8
Spoko 100 mln i droga wolna :)
0
........................
1
@martin3131 ,, wogole " :-)
1
@pax szkoda że nie zauważyłeś że jak już ten Busi dobiegł do pola karnego to dalej miał wyjebane, skoro zawodnik Betisu zszedł do środka to powinien go kryć do końca a nie stać i się przyglądać. No ale wszyscy są winni tylko nie wielki Busi i Roberto .
3
Jakim cudem Griezmann ma 5 w ocenach po meczu to ja nie wiem maks 2 może 3 i gol na pustaka nie zmieni tego co wyprawiał w pierwszej połowie!
4
Zdjąć Busiego już oddycha rękawami :)
1
Griezmann niech spada do Lyon na wymianę ze Depaya gorzej nie będzie !!!!
3
Busi dobiegł do pola karnego i stwierdził że już nie musi dalej kryć żenada !
26
,,Nie mogę zmienić piłkarza, który przez całe życie podawał zamiast uderzać." - cały Busquets !
5
A najlepsze że Vinicius podawał do Benzemy : )