dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Brakiem szacunku wobec drużyny jest wypychane zawodnika z klubu w trakcie sezonu gdy drużyna walczy o tytuły ! Taki transfer można było też zrobić we wrześniu ale przecież się księgi musiały zgadzać więc przestań kłamać , to samo było rok temu z bramkarzami tylko wtedy brakowało 20 mln a teraz już 60 widać jak ładnie zadłuża klub ten nieudacznik !
1
@BarcaInfoZwykłe farmazony i tak by z ławki nie wstał tak jak w lidze zaliczył by parę minut albo wcale , jak się ku... wypycha zawodnika z klubu w trakcie sezonu to tak bywa ale prezes tego nie rozumie pojęcia nie ma o robieniu transferów ale ważne że się księgi zgadzają .!
2
Stać go by nie wracać też bym miał wywalone po takim potraktowaniu !
1
@DamianBarcaCule Na równym przeciętnym to akurat by się zgadzało:)
1
Stawiać na Araujo jego kosztem i za rok sam odejdzie !
1
Kolejny co chce sobie do emerytury dorobić w Barcelonie.
0
@NeroTFP Zlatan grał też w USA :)
16
A co tu się dziwić wypychany niczym Bale w Realu tylko tamten został i ma wywalone a tu prezesowi musiały się księgi zgadzać . !
13
Busi i podstawowy skład litości niech zacznie tam w końcu grać De Jong a nasz weteran na zmiany !!!
1
Jak prezes się na coś uprze to nie ma bata , jeszcze się nie nauczył że pojęcia nie ma co robi !W normalnym klubie to trener decyduje kto mu potrzebny Guardiola, Klopp ale u nas się specjalnie zatrudnia takich bez jajecznych trenerów co by nie odważyli się podnieść głosu i mógł sam decydować . !!!
0
@Arkon Tu bardziej chodziło o rekordy które jeszcze mogli pobić, LM odpadli więc tu grali o pełną pulę ale się nie udało. Coś w podobne jak i nas Ernest mógł wygrać ligę bez porażki i mimo wielkiej przewagi on do końca grał pełną 11 nawet przed LM za co zapłacił odpadnieciem ! A i jemu też się nie udało bo się Levante postawiło. Czasami chyba lepiej przegrać mecz na początku i nie myśleć o sezonie bez porażki.
1
@HERORICH2 Już na wstępie napisał moje Atletico więc ustawił sobie tak drabinkę aby wygrali ale i tak nic z tego, nie ta strona koleś :-)
6
Zarząd to chyba z premedytacją chce by na prawej obronie grał tam nasz wychowanek i wielka gwiazda niezawodny Roberto :-) bo wymieniać Semedo który wygląda coraz lepiej na byle jakiego Cancelo nie ma sensu. Chyba że znowu ma się w księgach zgadzać.
0
@Kwiatek67 Ale nie jest to typowa 9 jakiej nam potrzeba a nie kolejny zawodnik ustawiany tam gdzie nie jest najlepszy, Depay to bardziej 10 lub lewo skrzydłowy. Griezmann też w Sociedad grywal na lewej a ile daje nam daje tam to widać w meczach .
0
@Kwiatek67 A wiesz na jakiej pozycji on gra czy tylko usłyszałeś gdzieś i tak to powtarzasz ? Nigdy nie był 9 i nie będzie !
0
Pogba mistrz. Jak to się mówi jak się boisz dostać piłką to nie graj :-)
26
Araujo powinien częściej grywać kosztem Pique , zwłaszcza ze słabszymi rywalami .
4
@BarcaInfo Za Ernesta na pewno by nie zagrał bo ten by murował ale u Setiena jest szansa :)
6
Brawo Semedo ! Roberto by podawał do Messiego :)
4
Suarez przebiegł 20 metrów i już nie miał siły będąc sam na sam tak to zmarnować !!!
0
@Avatarr a to co mieli w 13 jechać w tym 3 bramkarzy !
1
@fcbarcafan19 wódz po 4 już nie gryzie , chyba mało w życiu piłeś:-)
7
@tbas Już od dawna to De Jong powinien grać na DM a nie ustawiają go wyżej na czym traci. Busi w innym zespole już dawno by grał ławkę a Rakiety już by nie było!
0
Komentarz usunięty
0
@Maker0 Radzę Ci spojrzeć na tabelę zanim coś napiszesz :)
17
A co za różnica teraz to i z 4 koszyka nas cisną jak Sparta w tym roku ! :)
P.S jak widac LM w tym roku ma ekspresowe tempo co tydzień mecz ,nasza Old drużyna tego nie wytrzyma :)
9
@Witam bramkarz nowym Iniesta :-)
1
@pienaar kasa jest tylko na jednego Lautaro tylko to nie krak a przeciętniak tylko zarząd o tego nie widzi.
1
Ale my jesteśmy ciency w ataku , za Setiena miało być lepiej a jest gorzej posiadanie piłki chyba go bardziej interesuje niż bramki !
0
Ja bym posadził Pigue gra cały czas i dał pograć Araujo .