5

A najlepsze że Vinicius podawał do Benzemy : )

0

@Messibestplayerintheworld Ja nie żałuje , przynajmniej jest rotacja z przodu a gruby u nas już na laurach spoczął !

2

Suarez to prawdziwy dzban , dostać kartkę bo poszedł sobie po komentować co sędzia będzie oglądał na powtórce, dobrze że się go pozbyliśmy .

0

Jaki tu zlot mondralińskich się zrobił , źle przyjął, dobrze podał, że też nie szkoda życia na te wypociny :-)

3

@BarcaInfo Mocno naciągana ta asysta, tam gdzie zawodnik po otrzymaniu piłki musi jeszcze zrobić parę zwodów i przebiec parę metrów nie powinni nigdy liczyć.

0

@Coutinho007 Już przestań płakać o tego Piuqa , Koeman powiedział mu wprost że będzie mało grał a nawet wcale został jego wybór a Alena to już nie porozumienie że go zostawili, pożegnać go na dobre.

0

@damian777 No Roberto to dopiero kocur ale Cię poniosła fantazja :)

1

Komentarz usunięty

0

Pedri ławka dawać Dembele albo Tricano !

2

Zawodnicy nie chcą by najmniej zarabiający utracili zarobki a zarząd chce upier.... pensję nawet sprzątaczce byle zaoszczędzić !

0

@BarcaInfo Po jakiego diabła wklejać zdania z wywiadu który pojawił się na stronie ? :)

14

Jeśli nam da tyle co do tej pory to nie za wiele tego będzie :-)

0

@Tekeruto Napisz do autora zdjecia niech Ci zmierzy :-)

1

Wszedł Piątek i od razu gramy po 10 , Polska gościnność:)

1

@macio_944 Już doszedłeś ;-)

0

@Rewolucja123 Obejrzyj sobie Nowi Mutanci to dopiero jest gówno ! :-)

3

Nie nie i jeszcze raz nie . Koleś życzy sobie ponad 20 mln pensji a jest raptem tylko dobrym piłkarzem !!!

0

Czy ten Pique potrafi podać do przodu czy tylko do bramkarza!!!

0

Czy Griezmann był choć raz przy piłce?

2

Trochę mnie martwi ten brak rotacji no ale zwycięzcy się nie osądza .

0

@BarcaInfo Jeśli Abidal coś polecał to dobrze że nie kupiliśmy :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Ten Bayern to niezłe żydki się zrobiły , tylko by wypożyczali dobrych zawodników ale wykupić już nie łaska.

2

@ProMILs Autostradę przecież oni po za Suarezem który gra piach nikim się nie wzmocnili . Będą grali tak jak w poprzednim sezonie i bić się o 3 miejsce.

0

Jakie kur... wypożyczenie, Bartek chce jeszcze na koniec ponownie sie ośmieszyć!!!

26

Ciekawe ile strat tym razem Busi zaliczy ? :)

0

@Rielan a co za różnica ze Porto gra z United a nie mogło z City ten sam kraj a nawet miasto !

4

Jest dobrze ale ważniejsze ze somsiad ma jeszcze gorzej :)

0

@Statistics Tu nie ma nic sensu :)

1

Plus tego ze trafiając na Juve z automatu odpadły, Lazio, Inter, Atalanta a Juventus tez nie zachwyca grą .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?