dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A najlepsze że Vinicius podawał do Benzemy : )
0
@Messibestplayerintheworld Ja nie żałuje , przynajmniej jest rotacja z przodu a gruby u nas już na laurach spoczął !
2
Suarez to prawdziwy dzban , dostać kartkę bo poszedł sobie po komentować co sędzia będzie oglądał na powtórce, dobrze że się go pozbyliśmy .
0
Jaki tu zlot mondralińskich się zrobił , źle przyjął, dobrze podał, że też nie szkoda życia na te wypociny :-)
3
@BarcaInfo Mocno naciągana ta asysta, tam gdzie zawodnik po otrzymaniu piłki musi jeszcze zrobić parę zwodów i przebiec parę metrów nie powinni nigdy liczyć.
0
@Coutinho007 Już przestań płakać o tego Piuqa , Koeman powiedział mu wprost że będzie mało grał a nawet wcale został jego wybór a Alena to już nie porozumienie że go zostawili, pożegnać go na dobre.
0
@damian777 No Roberto to dopiero kocur ale Cię poniosła fantazja :)
1
Komentarz usunięty
0
Pedri ławka dawać Dembele albo Tricano !
2
Zawodnicy nie chcą by najmniej zarabiający utracili zarobki a zarząd chce upier.... pensję nawet sprzątaczce byle zaoszczędzić !
0
@BarcaInfo Po jakiego diabła wklejać zdania z wywiadu który pojawił się na stronie ? :)
14
Jeśli nam da tyle co do tej pory to nie za wiele tego będzie :-)
0
@Tekeruto Napisz do autora zdjecia niech Ci zmierzy :-)
1
Wszedł Piątek i od razu gramy po 10 , Polska gościnność:)
1
@macio_944 Już doszedłeś ;-)
0
@Rewolucja123 Obejrzyj sobie Nowi Mutanci to dopiero jest gówno ! :-)
3
Nie nie i jeszcze raz nie . Koleś życzy sobie ponad 20 mln pensji a jest raptem tylko dobrym piłkarzem !!!
0
Czy ten Pique potrafi podać do przodu czy tylko do bramkarza!!!
0
Czy Griezmann był choć raz przy piłce?
2
Trochę mnie martwi ten brak rotacji no ale zwycięzcy się nie osądza .
0
@BarcaInfo Jeśli Abidal coś polecał to dobrze że nie kupiliśmy :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Ten Bayern to niezłe żydki się zrobiły , tylko by wypożyczali dobrych zawodników ale wykupić już nie łaska.
2
@ProMILs Autostradę przecież oni po za Suarezem który gra piach nikim się nie wzmocnili . Będą grali tak jak w poprzednim sezonie i bić się o 3 miejsce.
0
Jakie kur... wypożyczenie, Bartek chce jeszcze na koniec ponownie sie ośmieszyć!!!
26
Ciekawe ile strat tym razem Busi zaliczy ? :)
0
@Rielan a co za różnica ze Porto gra z United a nie mogło z City ten sam kraj a nawet miasto !
4
Jest dobrze ale ważniejsze ze somsiad ma jeszcze gorzej :)
0
@Statistics Tu nie ma nic sensu :)
1
Plus tego ze trafiając na Juve z automatu odpadły, Lazio, Inter, Atalanta a Juventus tez nie zachwyca grą .