dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu ten Dest nie próbuje częściej schodzić do linii i dopiero dośrodkowywać , zwłaszcza gdy ma jednego obrońcę przed sobą.
0
@Kilotopy Bo ostatnio 2 nie strzelił !
1
@NaFazieHitman no to się zgadzam powinni pobierać 80 albo i 60% procent pensji na L4 bo zarabiają sporo, ale od wyników bym tego nie uzależniał ale trenera jak najbardziej .
1
@NaFazieHitman piłkarzami akurat jest trochę inaczej , ale trener nie raz przychodzi kłóci się ze wszystkimi, robi jeszcze większy burdel a na koniec jeszcze chce resztę kasy ! Jak Setien po takim łomocie w Lm domagać się reszty. !!!
21
Allegri chciał 12 mln od PSG by podpisać kontrakt, ja bym powiedział ok ale pod warunkiem co roku minimum mistrzostwo i 1/2 LM inaczej można rozwiązać kontrakt bez wypłaty reszty. Jak trener na wysokie wymagania to powinno działać w obie strony !
3
Ma zbyt słabą psychikę by grać w takim klubie jak Barcelona w dodatku ma tylko jeden zwód i pozycję do strzału.
0
Śmieszne jak tu się wszyscy jarają i są pewni że jak pójdzie to udowodni wszystkim jak się mylili że nie grał u nas i wróci za pół roku , możecie się mocno zdziwić jak i tam będzie tylko rezerwowym.
2
@NGTRX Super umiesz czytać co jest na głównej stronie brawo :-)
0
@4drian0 Nie pisz bzdur bo ostatnie 2 mecze wygraliśmy po 1:0
4
@marcin000019 No bo Busi jest mistrzem bramek czy asyst i łapie je co mecz. Weź się już nie ośmiesza :)
6
Problemem Kumana jest Trincao po co on go ciągle wpuszcza , nic nie wnosi naprawdę jest beton z tego trenera ani razu Portugalczyk nie miał wpływu na zmianę naszej gry ! Jak ma się kierować swoimi sympatiami to długo tu nie zabawi bo ten Puiq mógłby dostać czasami szansę.
2
@martin3131 Spokojnie i tak się okaże że przed stratą bramki 3 podania wcześniej się nie wrócił i wyszedł z tego rzut rożny po czym padła bramka więc winny jak diabli ;)
9
@Rewolucja123 A co ty masz takie parcie na szkło ?To że ktoś o tobie wspomniał to nie znaczy że chce znać twoje zdanie :-)
@stone80 też mam takie wrażenie jeden znikł bo już nie ma Semedo to drugi próbuje udowodnić jaki to Busi jest zajebisty kosztem Frankiego.
0
Komentarz usunięty
2
@Bykunn ,,Ponad 50 przekroczenia na autostradzie to 190.. Nie powiesz mi że to normalne jeździć z taką prędkością". - Normalne zależy czym , mój motocykl osiąga tyle w 7 sek i dopiero przy 250 czuć większy opór powietrza , wszystko jest dla ludzi :)
3
@Rewolucja123 Podobnie jak z twojej strony , nie masz się do czego czepiać to wynajdujesz takie bzdury, to trochę Cię oświecę każdy piłkarz ma takie momenty ! Chcesz uchodzić za eksperta a większość ma tu już polewkę a Ciebie :)
3
@Rewolucja123 Te całe wypociny można skomentować tylko buhahaha, 3 kontakty zamiast 2, obrócił się w prawo nie w lewo , przyjmuje zamiast podawać ale z ciebie ekspert :)
15
Spokojnie zaraz wpadnie Rewolucja i was wyjaśni że był jednym z gorszych a do Busiego to nie ma nawet startu :)
1
@BARCA1899Messi Nadal błądzisz już od ładnych paru lat jest osobne losowanie 1/4 więc nie wiem jak mogło być w zeszłym roku taj jak mówisz:-)
0
@BARCA1899Messi mam pytanie interesujesz się piłka od wczoraj ? :)
9
@Naturopata Głowno sie znasz na piłce jak myślisz że Atalanta była najsłabsza:)
4
Z tym Pedrim to już chyba przesada, tyle gra a nie zalicza ani asyst ani bramek.
1
We Francji jest dużo zawodników jednego sezonu , niby przyszłościowy a po awansie do klubu z topu znika.
20
Karny z dupy dla Juve a tu jak obrońca się potknął a własne nogi i wytrącił z rytmu Messiego to nie ma bo on to nie chcący zrobił buhahha.
1
@VamosRakieta Niech Conte umówi się na remis z Szachtarem to by się Real zdziwił :)
5
@Rewolucja123Ale o Busim będąc na środku pola który wcale nie wyskakuje a mógł wybić dośrodkowanie jakoś nie wspominasz ! Te twoje analizy są do dupy warte a już szczególnie zabłysłeś jak dopatrzyłeś się winy de Jonga w golu dla Atletico gdy Pique złe przyjęcie ale on powinien to przewidzieć i się lepiej ustawić ! Jak ci napisałem odstaw towar za dużo używasz :)
0
Komentarz usunięty
0
Teraz kiedy mamy taki natłok meczów w lidze bardzo by się przydał .
0
Idź lepiej potrenuj strzały a nie do wywiadu , wszyscy rywale Cię czytają jak dziecko i nawet nie podchodzą jak masz piłkę przed polem karnym i tak oddasz do tyłu lub do boku !
2
Trzymanie Dembele na lewej stronie to marnowanie jego potencjału!