dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wieczny talent Alena znowu na ławce w słabym Getafe, niemożliwe przecież to miało być zbawienie naszej pomocy i dlatego go ciągle wypożyczają ! :-)
1
Skład powinien być trochę zależny od wyniku Atletico jak nie wygra to trzeba komplet pkt zdobyć , ale Messi i tak powinien grać on akurat się nie meczy za bardzo a przy wyniku dobrym zmiana .
1
@Michu94 Dokładnie Alaba chciał za dużo to wypad biorą innego a u nas się opłaca i przedłuża kontrakty bo zasłużył a potem ciężko takich wypchnąć z klubu i drenują kasę do dna .
0
@Pawelsky Przeczytaj to jeszcze raz , dopiero potem się wypowiadaj :)
6
@Fanbarcy126 Ale jesteś głupi pora iść do szkoły ;)
1
@NaFazieHitman Czyli można powiedzieć że wydał na 2 pizzę 150 mln, gdyby poczekal z wydawaniem do dziś:)
0
@geass Super skopiowałeś to co jest na głównej od godziny brawo za refleks :-)
0
@Chakalaka Duńczyk nie odstawał jak drużyna grała słabo to był jego poziom nawet za karne się brał taki był pewny siebie, teraz jak drużyna przyspieszyła i rozgrywanie jest szybsze nie ogrania gdzie ma grać ciągle spóźniony w tym roku nie miał nawet jednego w miarę dobrego występu !
7
– Luis zwykł być tam, gdzie napastnik być powinien – uważa Simeone. Przed sezonem trener wydzwaniał do 34-latka i zapewniał go, że planuje zmienić styl gry drużyny na taki bardziej pasujący do możliwości Urugwajczyka. Snajper nie ma już sił na bieganie od pola karnego do pola karnego czy wykorzystywanie wolnych przestrzeni. – Luis potrzebuje wokół siebie ludzi, którzy będą na niego pracować i pomogą robić to, co jest najtrudniejsze: zdobywać bramki – oceniał Simeone. Piłkarzy od ciężkiej pracy w Atletico, najbardziej pokornej drużynie w Europie, nie brakuje. Tak samo jak kreatorów. Koke, Marcos Llorente, Angel Correa, Joao Felix czy Yannick Carrasco są znakomitymi podającymi, ale nie egzekutorami. A akurat w polu karnym Suarez jest zabójczo skuteczny. - Cała prawda tylko u nas już nie można było sobie pozwolić by on razem z Messim nie biegali do obrony bo to o jednego za dużo !
2
@pax głupotą to są te wasze analizy :)
4
@pax o już zaczyna się wybielanie Busiego jak to po każdym słabym meczu :)
1
Busi to sabotażysta no ale On jest taki zajebisty bo przestrzenie pokrywa i strefy a że wolno biega to nie istotne :)
0
O 3 minuty za późno go wywalił z boiska !
2
I jeszcze ten pudzian nie wyskoczył wcale , podwójna wina naszego patyczaka !!!
1
Ale ten Busi ma motorykę , brawo można mu podziękować za stratę gola !
1
Griezmann asysta :)
9
Kurs na Liverpool 1900 że to wygra stawiać śmiało:)
0
@Bocheno1 Czasami warto napisać coś samemu a nie kopiuj wklej :)
0
@Bocheno1 ile razy można to samo pisać, już się tak nie jaraj tym !
0
Dlatego czasami jest dobrze odpaść z jakiś rozgrywek na wczesnym etapie np PK choć w tym roku akurat to może być jedyne trofeum .
0
@Rewolucja123 uzasadnioną litości :) ale z Tobą nie ma co dyskutować:)
0
@wpwelement poprostu sam się prosi jak widzę te jego argumenty ale spoko zluzuje :-)
1
@Moderacja może cie wytłumaczyć dlaczego ciągle usuwacie posty o wolnych przestrzeniach przecież nikogo w nich nie obrażam? Stwierdzam tylko fakt że jedni ciągle o tym piszą i nikomu z was to nie przeszkadza !
22
Komentarz usunięty
6
@neeed dwóch Busquetsów to nawet na Barcelonę za dużo :)
2
@dge21 Prawdziwy kibic to rozumie ale na La Ramba jest nie wielu takich :)
3
Jak przystanie na 4-5 mln i kontrakt na maks 2 lata to czemu nie tylko to nierealne by na tyle się zgodził ale jeśli chce spełnić swoje marzenia :)
0
@NaFazieHitman A kogo to obchodzi , mamy własne bagno :)
1
@MILOSZ_F22 i prawidłowo :)
0
@Norbi2021 nie było faulu.