dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Abominacja to wypad na ich stronę!
10
Z tego artykułu wyraźnie widać że Freix to jeden wielki krętacz, na szczęście nie ma szans na wygranie bo przebił by swoją nieudolnościa samego Bartka !
0
@BlAugrAnAPolAnd Jakby dostał Wajnalduma i Depaya to sądzę że mieli byśmy więcej pkt w tabeli .
13
@Bobo25 Gdybyś chciał dobra dla Barcy przestał byś jej kibicować , takich tu nie potrzeba :)
2
@Rewolucja123 przekłamywanie rzeczywistości to akurat twoja specjalizacja, powinieneś docenić:-)
45
Oj hejterzy nie polubią tego artykułu , bo co z tego skoro za długo holuje piłkę i podaje nie do tego co trzeba według speców La Rambii :-)
1
Z Sevilla to już w lidze nie będziemy grać , teraz trzeba powtórzyć wynik w środę wtedy będzie można wyciągać wnioski czy jest postęp.
6
@El Plutoninho Tam też trzeba umieć zmylić przeciwnika balansem ciała którego Francuz nie ma ,no chyba że jako defensywny .:-)
20
Najlepsze Barcelona gra lepiej na wyjazdach niż u siebie 7 wygrana z rzędu w lidze , Dembele kolejny mecz bez kontuzji !
3
Żyła wariat ale widać że nie grzeszy rozumem , gada trzy po trzy byle gadać :)
2
@Alan_fcbfan Jak grał od początku to Kuman go w przerwie ściągał , jednego z najlepszych niemożliwe :)
1
@Alan_fcbfan A jak gra to z kolej nie łapie jakiś asyst czy bramek plus traci sporo piłek.
6
@FutbolToMagia Tak mam problem z ciągłym płaczem o niego :)
5
A La Ramba dalej będzie płakać czemu nie gra Puiq , a Moriba już druga asysta :-) !!!
0
Tylko żeby nie wpadł na pomysł wprowadzić naszego Duńskiego Nazario :)
1
Dest , Alba , Messi mogli już zamknąć ten mecz w drugiej połowie . Oby udało się to dowieść Sevilla nie zasługuje nawet na remis.
0
I to jest właśnie chore że stara gwardia musi grać , Pique po kontuzji 3 miesiące 4 mecz z rzędu , Arunjo nasz najlepszy obrońca wraca tylko po 3 tygodniach oczywiście ławka na dzień dobry . Ciekawe czy będzie go wpuszczał do pary z Pique czy już tylko ogony ?!!!
0
@stone80 A najlepszy jest ten płacz jego, moderacja czemu on dostał więcej niż ja mu dałem:) jakby ich to interesowało wyjaśnienie mu argumentów XD
2
Ale że mamy już czwartek i widziałem tylko dwie gówno-burze na temat gry De Jong ? Niemożliwe ????
0
@Andi18 spójrz na tabelę policz pkt i napisz jeszcze raz :) miało być zabawnie ale nie wyszło.
0
Komentarz usunięty
0
Chelsea musi coś strzelić bo u siebie jak stracą to nie sądzę by było ich stać na strzelenie 2 bramek by awansować .
22
Suarez przypomina już starego Suareza z Barcelony , w końcu to LM :)
0
Ciekawe ile jeszcze dyskusji powstanie na temat wyższości de Jonga nad Busim i odwrotnie co mecz ta sama historia jak jeden temat zniknie to zaraz ktoś następny nakręca tych dwóch pseudo ekspertów od stref !
0
Na słabych rywali był ok ale z lepszymi już znikał zobaczymy co w LM pokaże:)
3
Tego Duńczyka to bym przyspawał do ławki do końca sezonu i nawet na końcówki nie wpuszczał wtedy by może zrozumiał że trzeba odejść a nie że myśli że tu karierę zrobi.
0
Jakie kartoflisko na boisku w Warszawie :)
5
Nie potrzebny tu kolejny zawodnik z wysokim kontraktem , zrobić z tym w końcu porządek i brać przykład z Bayernu , chcesz za dużo to wypad z klubu ! A nie masz więcej bo mu się należy !
0
@4drian0 coś ci się pomyliło bo tylko w jednym było poniżej 1,5 :)
2
@Rewolucja123 Rewolucja123 < byle ekspert sportowy
Fakt nie opinia :)