2

@Abominacja to wypad na ich stronę!

10

Z tego artykułu wyraźnie widać że Freix to jeden wielki krętacz, na szczęście nie ma szans na wygranie bo przebił by swoją nieudolnościa samego Bartka !

0

@BlAugrAnAPolAnd Jakby dostał Wajnalduma i Depaya to sądzę że mieli byśmy więcej pkt w tabeli .

13

@Bobo25 Gdybyś chciał dobra dla Barcy przestał byś jej kibicować , takich tu nie potrzeba :)

2

@Rewolucja123 przekłamywanie rzeczywistości to akurat twoja specjalizacja, powinieneś docenić:-)

45

Oj hejterzy nie polubią tego artykułu , bo co z tego skoro za długo holuje piłkę i podaje nie do tego co trzeba według speców La Rambii :-)

1

Z Sevilla to już w lidze nie będziemy grać , teraz trzeba powtórzyć wynik w środę wtedy będzie można wyciągać wnioski czy jest postęp.

6

@El Plutoninho Tam też trzeba umieć zmylić przeciwnika balansem ciała którego Francuz nie ma ,no chyba że jako defensywny .:-)

20

Najlepsze Barcelona gra lepiej na wyjazdach niż u siebie 7 wygrana z rzędu w lidze , Dembele kolejny mecz bez kontuzji !

3

Żyła wariat ale widać że nie grzeszy rozumem , gada trzy po trzy byle gadać :)

2

@Alan_fcbfan Jak grał od początku to Kuman go w przerwie ściągał , jednego z najlepszych niemożliwe :)

1

@Alan_fcbfan A jak gra to z kolej nie łapie jakiś asyst czy bramek plus traci sporo piłek.

6

@FutbolToMagia Tak mam problem z ciągłym płaczem o niego :)

5

A La Ramba dalej będzie płakać czemu nie gra Puiq , a Moriba już druga asysta :-) !!!

0

Tylko żeby nie wpadł na pomysł wprowadzić naszego Duńskiego Nazario :)

1

Dest , Alba , Messi mogli już zamknąć ten mecz w drugiej połowie . Oby udało się to dowieść Sevilla nie zasługuje nawet na remis.

0

I to jest właśnie chore że stara gwardia musi grać , Pique po kontuzji 3 miesiące 4 mecz z rzędu , Arunjo nasz najlepszy obrońca wraca tylko po 3 tygodniach oczywiście ławka na dzień dobry . Ciekawe czy będzie go wpuszczał do pary z Pique czy już tylko ogony ?!!!

0

@stone80 A najlepszy jest ten płacz jego, moderacja czemu on dostał więcej niż ja mu dałem:) jakby ich to interesowało wyjaśnienie mu argumentów XD

2

Ale że mamy już czwartek i widziałem tylko dwie gówno-burze na temat gry De Jong ? Niemożliwe ????

0

@Andi18 spójrz na tabelę policz pkt i napisz jeszcze raz :) miało być zabawnie ale nie wyszło.

0

Komentarz usunięty

0

Chelsea musi coś strzelić bo u siebie jak stracą to nie sądzę by było ich stać na strzelenie 2 bramek by awansować .

22

Suarez przypomina już starego Suareza z Barcelony , w końcu to LM :)

0

Ciekawe ile jeszcze dyskusji powstanie na temat wyższości de Jonga nad Busim i odwrotnie co mecz ta sama historia jak jeden temat zniknie to zaraz ktoś następny nakręca tych dwóch pseudo ekspertów od stref !

0

Na słabych rywali był ok ale z lepszymi już znikał zobaczymy co w LM pokaże:)

3

Tego Duńczyka to bym przyspawał do ławki do końca sezonu i nawet na końcówki nie wpuszczał wtedy by może zrozumiał że trzeba odejść a nie że myśli że tu karierę zrobi.

0

Jakie kartoflisko na boisku w Warszawie :)

5

Nie potrzebny tu kolejny zawodnik z wysokim kontraktem , zrobić z tym w końcu porządek i brać przykład z Bayernu , chcesz za dużo to wypad z klubu ! A nie masz więcej bo mu się należy !

0

@4drian0 coś ci się pomyliło bo tylko w jednym było poniżej 1,5 :)

2

@Rewolucja123 Rewolucja123 < byle ekspert sportowy

Fakt nie opinia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?