dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dominik1999 TY nie umiesz nawet zdania dobrze skleić:-)
1
I właśnie za takie akcję bez głowy jak ten faul gra tak mało:)
0
@22_LR No to przedstaw swoje jestem ciekaw jaki to dobry jesteś z tej matematyki:-)
2
Fast and Furious - Iga Światek :)
2
Darth Vader właśnie ogłasza nowy Porządek :-)
1
@Sherem nie 60 a 85 po 4 tygodniach osiąga jak każda szczepionka:)
1
A znając życie to zostawią Roberto i jeszcze dadzą mu podwyżkę lojalnościową !
4
@Yoshimitsu22 skończ skamleć o tego Puiga , nudne już się to robi !
0
Jak Atletico wygra to przynajmniej nie szkoda tak wczorajszego remisu :-)
54
Cruyff , Henry, Milito to chyba jakiś żart że ktoś ich bierze w ogóle pod uwagę!!!
24
Gdyby to nie był wychowanek to nikt by się nie zastanawiał nad przedłużeniem umowy tylko jak go sprzedać !
4
Rząd przyspiesza luzowanie obostrzeń, baseny i siłownię będzie można pójść już 28 a nie 29 ! Hurra i co ja zrobię z tym jednym dniem :-)
1
Żal to będzie jeśli Atletico jutro przegra a Real nie wygra! Wtedy mogą sobie pluć w brodę!
1
Ciekawe czy też Pique by zdjął dla ostrożności, pewnie nie !
5
Zastanawiam się gdzie on widziałem ta sytuację na 4:2 bo ja widziałem tylko bez sensowne podania w bok i do tyłu bez chęci ataku!
4
Pisałem to po 3:2 przez cały czas nie interesowało nas atakowanie tylko wymieniali podawania i liczyli na dowiezienie wyniku zamiast strzelić 4 ! Przy 3:3 nagle można się ruszyć do ataku , ten minimalizm kosztuje nas po raz kolejny stratę pkt !!!!!!!!
7
Obym tego Roberto już więcej nie oglądał w Barcelonie !
0
My teraz już od 10 minut gramy na utrzymanie piłki i nikt nie chce atakować ! Czy oni chcą bronić znowu tej skromnej zaliczki do końca ?
5
Roberto ładnie go przykrył !
0
Mina Benzyny bezcenna :)
0
Ale Kessi sue popisał , beznadziejny strzał!!!
0
Komentujący jak się jarają i mówią że to celowa asysta a na powtórkach widać że strzelał i mocno nie trafił co za eksperci :)
0
Oby Lewy nie złapał jakiejś głupiej kartki żółtej i nie musiał pałzować w jednym meczu to powinien pobić ten rekord albo co najmniej wyrównać !
1
Pierwsza połowa dla Atletico druga dla nas ale nikt nie miał jakiś 100 % sytuacji ! Brakło trochę szczęścia Arunjo bo mógł być bohaterem .
0
Ech gdzie te czasy że to Barcelona miała więcej zawodników umiejących kiwać niż Atletico !
2
Lenglet nie dość żę zepsuje coś pod swoją bramką to jeszcze i w ataku bedzie tam gdzie nie trzeba !
0
Atletico się nie odkryje do póki nie straci pierwsza bramki , to my musimy zaryzykować remis nic nam nie daje bo ciężko będzie liczyć na porażkę Atletico w 3 ostatnich meczach .
3
@Abominacja rozumem nie grzeszysz , idź na stronę białych tam twoje miejsce !
0
@Emhyr Nic nie stracą , kontrakty już podpisane i nie ma w nich napisane że Real i Barcelona ma zawsze w tych rozgrywkach grać ! Dla przykładu mogą co by się to już nie powtórzyło choć nie sądzę. Te same brednie pisaliście że nie wywala ich z rozgrywek krajowych a ligi od razu ogłosiły że tam dla nich miejsca nie będzie!!!
2
@kuz Nie wiem czy kobiety ale jeden użytkownik tego forum na pewno :)