1

Pedri kolejna prosta piłka i nie celne podanie , on potrzebuje przerwy !

5

@Rewolucja123 co za stek bzdur :)

0

Mam nadzieję że znowu się obsrasz przed meczem z nami i będzie to łatwy mecz dla nas :)

8

Obejrzałem sobie powtórkę tej sytuacji z Mingueza i szczerze nie wiem o co się tak wściekł trener? Może o to że poszedł do przodu za akcja zostawiając tam zawodników Getafe bo sama siatka nie była ryzykowna bo to było przy samej lini.

1

Roberto dostaje piłkę na wolne pole nikogo nie ma a on przebiega 3 metry i wycofuje do tyłu masakra !

0

@papaj12 na canal + :)

0

@ToJa79 Wszyscy to widzą tylko Koeman nie chce zobaczyć ! W końcu to jego wynalazek i będzie stawiał na niego do bólu !

2

Moriba mógł by zagrać za Pedriego który nie wiele ostatnio wnosi. Getafe i tak będzie się bronić przydał by się silny pomocnik co nie boi się też wejść w pole karne !

1

A KTO WAM każe płacić takie pensję, sami do tego doprowadzają , kiedyś piłkarz przychodził dla klubu teraz dla kasy!

0

Ten nowy format LM co ma być to też chory pomysł. 36 zespołów każdy zagra po 10 w drodze losowania o awansie dalej decyduje miejsce na koniec w tabeli. Tylko w losowaniu taka Barcelona może trafić np. Same mecze z Porto, Dynamo, Slavia itp a np Bayern zagra z z Juve, Liverpool, PSG itp. I gdzie tu sprawiedliwość jeśli chodzi o miejsce w tabeli wiadomo że będą mieli trudniej. Jeśli z kolej zespoły będą rozstawione to nadal będzie 1-3 meczów trudniejszych dla każdego a reszta to granie z mistrzami Węgier czy Czech tylko to 4 mecze więcej do rozegrania w pierwszej rundzie. Gdzie tu logika te mecze i tak nie przyciąga kibiców!

0

@Marjando nie znawce ale pisanie że się ugnie UEFA to trochę fantazja ponosi. Nie da się od tak wystąpić i mówić nic nam nie zrobią bez konsultacji z krajowymi i europejskimi federacjami. Jak pisałem pożyjemy zobaczymy trwalo to 2 dni. :) Czołem.

0

@Marjando No i co UEFA ich wyjaśniła raz dwa , myślałeś że tak sobie można stworzyć własne rozgrywki ? Widać nie wiele wiesz !

0

@sylweste.r czego ty nie rozumiesz, będą obydwie rozgrywki ale drużyny z SL już nie będą grały w LM. Czytaj ze zrozumieniem.

0

@sylweste.r jaka LM tam żadna z tych drużyn nie będzie grała !

4

@adambądkowski93 Stek bzdur niczym wytrawnego polityka. Im więcej kasy będzie tym droższe transfery i kontrakty błędne koło! Gadanie ze stracili 5 mld inne mniejsze kluby też straciły !

8

Roberto 16 minut i brak oceny , widać ile wnosi do gry :)

3

@BigDaglas A ty oglądasz mecze czy tylko komentujesz? Większość tych super meczy oglądać się nie da taka gra zachowawcza 1-2 bramki albo i nie!

0

@Marjando Porzyjemy zobaczymy . Nie mniej całą tą super ligą wygląda jakby była spisana na kolanie niczym nasze ustawy w sejmie

14

UEFA już ich wyjaśniła że z rozgrywek krajowych zostają wyrzuceni ! A jakby nie to już widzę jak się spinaja na jakieś Levante,Fulham itp gdy w tygodniu mają mecz z Juve, Real, czy Liverpool. Po za tym co za bez sens 6 zespołów z Anglii nie dość że będą w tygodniu że sobą grały to jeszcze w weekendy w lidze ! Kretyn to wymyślił i tyle .

1

I gdzie są Ci wszyscy co krzyczeli przed meczem ze Getafe sue podłoży :)

5

Tak się srają z tą Superligą a większość meczy to pewnie oglądać się nie da , ostatnio im większy hit tym większe szachy w meczu więc mogą się mocno oszukać !

0

@BarcaInfo Riki się boi że jest może tak samo cienki jak Alena i jak pójdzie to już nie wróci , inaczej trudno zrozumieć jego upór !

0

Szkoda że Pedri nie potrafi tak wchodzić w pole karne czy też nie ma odwagi tylko pląta się cały czas przy Busim .

0

Nie rozumiem tego tłumaczenia o braku sił , przecież od początku miesiąca grają jeden mecz na tydzień podobnie jak i my a nie co 3 dni !

5

,,spróbować dotrzeć do kolejnego finału i rywalizować w nim z taką samą intensywnością, charakterem i ambicją, jakie pokazaliśmy dzisiaj." No jak następny finał też będziecie tak grali to długo nic nie wygracie !

0

Koeman wpuść Moribe, Araunjo, Trincao niech pograją już po meczu !

1

Karma wraca ! Bilbao nie zasługiwało na żaden z finałów! Toporna gra za Marcelino niczym Getafe!

6

Pedri nie ma z niego pożytku ostatnio, już lepiej by Moriba grał, przynajmniej umie w pole karne wejść.

7

@BarcaInfo A trenera nie powinno obchodzić co zawodnik chce tylko dobro drużyny !

3

Real nie będzie miał spacerku z Chelsea , świetnie bronią i City dziś bez radne !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?