1

@fortunate_son dokładnie nogami się gra i stopa powinna wskazywać spalonego a nie jakiś bark czy kawałek ręki!

2

@BarcaInfo fajne są te ujęcia z wyostrzonym obrazem i rozmazanym tlen , niesamowitą jakość obrazu.

0

@michal26 Messi odpocznie przez dwa tygodnie na repre nie jedzie.

5

Na diabła wpuszcza tego naszego Nazario , już by dało pograć Trincao .

8

De Jong się marnuje na tej obronie widać ze cięgnie go do przodu !

0

Suarez miał być naszym koniem trojańskim w Atletico niczym Bartomeu u nas ale coś nie wyszło. Nawet to potrafił zepsuć nasz beznadziejny eks prezes !

1

Nie rozumiem czasami Koemana Pique po kontuzji grał w każdym meczu Arunjo musi być wprowadzany powoli !? No ale miejmy nadzieję że wygramy .

1

Komentarz usunięty

0

@Czarny19 ja to wiem dlatego napisałem że to bzdury ale kolega myśli że to jakis doktorat :-)

6

@Rourke Salah i tak nie był wart tej kwoty !

0

@Neymarinho To jeśli by robił prace to powinien się bardziej wysilić i zrobić ranking europejski a nie jednej ligi !

5

Jeśli chce drużyny musi zejść z pensji by było stać na wzmocnienia , musi wybrać sukcesy drużynowe albo kasa tu był dobry artykuł .

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,26871284,gwiazda-umie-sie-poswiecic-bardziej-to-odroznia-jordana-i-brady-ego.html

22

Kolejny ranking bzdur robiony tylko po to by coś napisać !

2

A jest jaki link do tego filmiku aby obejrzeć?

2

Każdy dziennik pokazuje inne ustawienie , podoba mi się ta elastyczność :)

0

@rademenes A kto tu mówi że sie zgodzi ? Ale tak powinno się podpisywać kontrakty z zawodnikami po 30 a nie dawać po kilkanaście baniek na 3-4 lata a potem sprzedać to ciężko czy nawet oddać za darmo bo nikt nie chce. Ale to nierealne bo kluby sobie na to pozwoliły!

0

@Xxxbarca4ever Jeśli się gra co tydzień to się ich nie ma to najlepsza recepta :)

23

Oby nie dostał więcej jak 6-7 mln a i to może być za dużo jeśli będzie mało grał. Kontrakt powinien być z możliwością zerwania po roku bez wypłaty reszty jeśli nie rozegra minimum 50% meczy. !

0

Co za barany w tym studiu , najpierw Ramos odpycha obrońcę by zrobić sobie pozycję a potem jest ściągnięty przez niego więc jaki karny !

3

Szczerze mówiąc jak pójdzie do PSG to skończy jak Neymar ogrywajac ogórków w lidze jak Ronaldo w Juve , po tylu latach zmienić ligę tylko na dwa sezony bo tyle mu pewnie zostało z tego co się piszę nie widze sensu lepiej by został ale to jego wybór.

1

@kaamil1910 a tu ciągle płacze że Puiq nie gra i Konrad , widocznie słabo wypadają skoro Moriba potrafił się przebić to nie wina trenera !

0

@pepo_barcarzadzi Tak samo jak karny dla nas , z tego nic by nie padło walka o piłkę i Griezmann był ciut szybszy faul na skaju pola karnego bez zagrożenia . Nie mniej uważam że takich karnych jak dla PSG czy dla nas nie powinno się gwizdać !

9

Griezmann zrób przysługę i pozwól się sprzedać nie pasujesz tu kompletnie zero dryblingu czy zagrożenia pod bramką !

2

Z Langletem to my nic nigdy nie wygramy , ile ten koleś produkuje głupich karnych i błędów w naszym polu karnym to masakra !

0

Brawo Bilbao !!!

2

@MesQueUnClub96 Daj sobie spokój z nim większego donosiciela nie znajdziesz na całej La Ramba.

3

@kamilop Dość przepłacanych gwiazdeczek i nie ważne że może być za darmo !

0

@jeyx77x Jaki Alena dajcie sobie z nim w końcu spokój !

5

Swoją drogą nie szkoda mi Thiago , poszedł do Liverpoolu a tam straszny spadek a i sam nie błyszczy w meczach.

0

Amor zejdź na ziemię nie opowiadaj bajek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?