dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@rogal478 za Lengleta :)
19
Oby został na stałe w składzie nawet kosztem Pique.
0
@ViscaDelFritz1983 Chyba Ty , jestem daleki od chwalenia gościa co nie robi aż takiej różnicy by ciągle płakać ze on nie gra .
4
Ten wasz wspaniały i ciągle wypominany Puiq póki co nic nie pokazał ! Może skonczy się w końcu ten płacz o niego .
0
Jaki ten Busi to sierota od strzałów !
2
Dla mnie każdy kandydat który chce przełożenia jest skreślony gdyż nie działa dla dobra klubu ! Tu musi być szybko prezydent ta pandemia się nie skończy tak szybko.
0
@Janiama Ale ze nie bylo wcale Kubicy przecież to taki wspaniały kierowca:-)
2
@Sectumsempra Nie przetłumaczysz , zagrał 20 minut z rywalem który o nic nie grał ale wszyscy będą się tu podniecać Puigiem do jutra albo i dłużej. :)
2
Pique już by miał ze 4 żółte kartki na tym etapie , to tylko pokazuje jak często jest spóźniony :)
2
@pax A czy w tym momencie ma przy sobie piłkę ? Bo jakoś nie widzę! Wyszedł do przodu gdzie było 3:2 i wtedy poszło podanie , od kiedy to ma sie stać przy zawodnik i go kryć cały czas nawet jak nie ma piłki? Zaraz byś pisał że krył bez sensu zamiast wyjść do przodu jakby zawodnikn przed nim wykonał podanie , zanim było jeszcze 3 zawodników. To obrońca ma kryć ostatniego i go nie odpuszczać a pomocnik ma walczyć o odzyskanie piłki a to się wiąże z przesuwaniem a nie kryciem danego zawodnika przez pół meczu. Widać że w życiu nie grałeś w piłkę.
10
Kolejny szkodnik co nie ma szans ba wygranie ale będzie mieszał byle tylko było gorzej. Typ nie wie że potrzeba wzmocnień i najlepiej jakby były już w styczniu.
2
@pax jak dla ciebie zawodnik ktory stoi 6 metrow przed asystentem ma go niby kryć i że niby odpuścił dlatego Pusi nie zdążył to nie mam pytań. Koleś się odwrócił i od razu podał do Williamsa, kompletnie się nie znasz na piłce a probujesz uchodzic za eksperta.
1
@pax Kolega Rewolucja pisał że odpuszcza oglądanie więc i te pseudo analizy a od razu ty się pojawiasz z tym samym hejtem , przypadek nie sądzę :)
8
@pax Weź znowu na wstrzymanie , wszyscy już wiedzą że zawsze wina de Jonga.
0
@JarekS 5 minut i dwa razy juz spóźniony za drugim poszła bramka.
2
A Busi poszedł na raz i wyszła szybka kontra !
14
Lepiej by było gdby Dembele grał z prawej a nie lewej , dużo lepiej się tam spisuje.
4
Taką decyzją działa na szkodę klubu a jeszcze nie zaczął rządzić, przełożenie zamyka kategorycznie kwestie transferów w styczniu !
3
@BarcaInfo Jeden użytkownik zaraz go tu wybieli i udowodni że miał kilka super podań a że nie wrócil to nie szkodzi przecież on zawsze wraca :) Prawda jest taka że jak się źle ustawi to już nikogo nie potrafi dogonić , patyczak nigdy nie był sprinterem ale teraz to nawet ustawić się nie umie.
14
@Rewolucja123 Jakoś nie widzę by Busi strzelił tam bramkę, no ale trzeba na każdym kroku podkreślić jaki to on super gracz :)
1
@Moxley Ale masz smutne życie skoro piszesz takie bzdury zanim sprawdzisz fakty. :)
2
Śmieszne jest to jak tu wiele osób myśli że Puig będzie naszym zbawicielem , pod koniec zeszłego sezonu Setien na nie go stawiał a nasza gra nie wyglądała lepiej niż teraz .!
3
@sebasek99 Piszesz że nie potrzebna i głupia tradycja a ja uważam że potrzebna bo daje ludziom sporo radości przez tę chwilę i jest to coś pięknego a nie jest to coś co robi się codziennie. I nie powiesz mi że jak widzisz jak ktoś strzela to odwracasz głowę i nie patrzysz na pokaz bo nie uwierzę , więc skończ tę dziecinną dyskusję !
6
Sprzedać w końcu ile można wypożyczać i czekać aż odpali ? !!!
0
W jednym się myli to kiedy nie przez jeden błąd musimy gonić tylko Wieeeeelbłąd ! Takich prezentów nie można non stop rozdawać!!!
6
Najgorsze wiara trenera w Tricano , to jest nie pojęte ze nie widzi ze gdy go wpuszcza nigdy nie odrabiamy strat.
3
Dembele ty kocurze !!!!!!
0
Haha już się Busi rozgrzewa , dopiero będzie la kabaret :)
2
Nie pamiętam by w jakimkolwiek sezonie tyle byśmy tracili frajerskich bramek ! I co trener może zrobić jak takie prezenty rozdajemy !!!!
7
Jaki ten Grizmann jest rzadki , dostaje piłkę przed polem karnym i zamiast wejść w pole to on piętą do tyłu!!! Nosz kur... !!!!