dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak sobie Bartek coś wbije do tego zakutego łba to nikt nic nie zmieni jego zdania ! Lautaro już chyba całkiem chce spuścić ten klub na dno z finansami.
0
Jak się czyta to słychać że teraz będziemy ściągać samych Holendrów Depay, van de Beek , Wajnaldum itp . Jeśli Koeman ma takie ograniczone pojęcie o rynku to kiepsko to widzę ! Już był tu taki Van Gaal co kolonie holenderska robił.
3
BRAWO PSG tak trzymać !
28
Dobra decyzja jak leczyć się to teraz i być w pełni zdrowym kiedy zacznie się nowy projekt już po odejściu tego szkodnika Bartomeu !
0
Valverde tylo kucał przy linii i patrzył ten się opiera i nie potrafi tak samo nic zmienić w trakcie meczu. Ale Guardiola też już się pogubił w swojej wielkości i z kolei za bardzo kombinuje.
0
Guardiola chyba zapomniał że na zmiany, chyba że bawi się w Setiena ale Silva lub Foden mogli by wnieść sporo świeżości .
2
Aouar plus B.Silva i może nasza pomoc by odżyła a nie jakiś Lautaro !
0
Niech Bartek się uczy jak się buduje zespół , ten dzban myślał że takimi dziadkami wygra wszystko . !!! Busi ty też powiedz sobie dość i idź w cholere do Japonii pokopać z Iniestą !
1
Mina Setiena mówi co ja tu kur... robię ! On nawet nie wie co ma zmienić baj baj pastuchu pora kozy paść !
0
@SzahMatt Ale jesteś kretyn jak nie widzisz że to Roberto zawalił drugą ale tak to jest jak się ogląda mecz fragmentami :)
5
Wspaniały Roberto który zawsze podaję do najbliższego tym razem mu nie wyszło :)
3
Alaba swój chłop widać że chce do Barcelony.
1
A po przerwie Rakitić na ratowanie wyniku :-)
5
@Janiama Thiago wciąga Busiego nosem,
0
Za dwa lata ? Co on liczy jeszcze na przedłużenie kontraktu u nas !
9
Twoich dokonań raczej nikt nie będzie podziwiał!
5
Po takim meczu to my musimy obawiać się Bayernu a nie oni nas. Bayern dziś z zaliczka 3:0 grał do końca i 4:1 A my bronimy wyniku dającego awans! To samo było z Romą i Liverpoolem ta drużyna nie wyciąga wniosków a trener to już zupełne nieporozumienie!
0
@TeKa Oglądałeś drugą połowę ? To było dno i wodorosty i nic nie zmienił przez całą połowę taki trener to może okręgówce prowadzić drużyny !
7
Beznadziejny trener całą drugą połowę bronił wyniku , no chyba że trenował obronę przed Bayernem !
3
Ta drużyna potrzebuje zastrzyku świeżej krwi ! Na co ty cepie czekasz , no super jedna zmiana , masakra z takim trenerem gówno wygramy !
0
Czy ktoś ma wątpliwości że jak przyjdzie Tricano i Pedri to oni będą grać i ten pseudo trener postawi na młodzież po takim meczu !
0
Suarez co kontakt to leży w polu karnym !
2
A my co nie mamy zawodników na zmiany ? Aż tak gramy wspaniale że strach to popsuć ? Setien ty bez jajeczny trenerze !!!
2
Rakitic weź wyp... do tej Sevilli albo gdziekolwiek indziej ! Czy ty naprawdę nie widzisz że to już nie twój poziom taki klub ?!!!
0
Już słuchać nie mogę o tym całym DNA!
0
@Hiacynk Cała ta pandemia odbiła się mocno na formie Trumpa , szkoda był w gazie mógł znowu wygrać mistrzostwa a teraz ma problem z wbiciem setki :-(
0
Widać że się chłop:-)
1
@IronSanHybrid napisałem na priv.
0
Jest tu jakiś prawnik co zna się na odzszkodowaniach ? Miałbym małe pytanko o procedury.
3
@cat_r37 Nadal wierzysz że trener ma tu coś do powiedzenia przy prezesie ? Naiwny jesteś :-)