dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni , więc czekam na więcej bez pompowania balonika :-)
6
Towarzystwo wzajemnej adoracji ty do mnie ja do ciebie plus trener bez jaj i mamy komplet :)
0
@Bartex jesteś tępy czy nie umiesz czytać? Nie liczą się bramki tylko bezpośrednie mecze jeśli Real wygra jest liderem !
0
@Bartex nie mamy liczą się bezpośrednie mecze !
6
Setien oblał kolejny egzamin , trudniejszy rywal i nie ma pomysłu ! Real , Valencia teraz Sevilla i w każdym meczu wygladalismy słabo bez pomysłu czy strzałów na stojąco !!!
4
Setien nie ma pomysłu na ta drużynę jak nie idzie to nie potrafi nic zmienić, zaryzykować zmianami, postawić wszystko by wygrać tylko broni remisu jak Valverde a może się uda ! Kolejny bezjajeczny trener.
0
Ciekawe że jeśli chodzi o sprzedaż słyszy się tylko o pomocnikach i obrońcach a przecież dojdzie jeszcze Tricano i Dembele jeśli nie będzie się leczył i być może Lautaro jeśli zarząd będzie tak głupi i zapłaci te 110 mln. Tu trzeba tylko kreatywnych pomocników co będą tworzyć okazję a nie drewna podające do tyłu i Messiego.
1
@Yoshi94 szybko usunęli:)
4
Wykorzystał 9 z 8 rzutów karnych skubany jak on to zrobił prawdziwy kosmita :)
3
Lautaro dużo biega i to ważniejsze niż strzelanie ! Niech sobie lepiej odpuści wywiady już takiego mamy co biega nazywa się Griezmann.
0
Ale ten Roberto to dno ,schodzi z piłką do środka i wycofuje do tyłu non stop.
1
25 minut i brak strzału cały obraz nędzy w tym sezonie !
5
Zagrał na tyle na ile jest wart, wcale bym się nie zdziwił jakby to był jego normalny poziom bo od dłuższego czasu nie błyszczy w meczach .
1
@lukas10 żebyś się nie zdziwił jak będziemy walczyć o zwycięstwo do końca.
13
Ale uparty tylko co się dziwić jak Barcelona daje takie pensje za czasów Bartka że nikomu się nie opłaca odchodzić.
3
,, Jaką pozycję chciałby teraz wzmocnić Quique Setien? Który piłkarz lepiej pasowałby do jego planów? Tylko on to wie." już od paru lat to Bartek decyduje kogo kupić a trener ma go wpasować jak się nie uda to się wypożyczy :)
7
Oby sprzedali Roberto to tylko średni gracz na jakiej pozycji by nie grał to jest po prostu przeciętny z wyjątkami na solidny ale że wychowanek to nikt nie mówi by sprzedać i tacy właśnie blokują miejsca innym. Arthura by się chętnie pozbyli choć jest dużo młodszy i tylko 2 lata w klubie bo za mało daje drużynie a gość który jest tu od początku i nigdy nie był ani wybitnym technikiem ani też graczem będą trzymać do końca. To samo było z Rakiticiem można było zarobić to teraz nawet ciężko sprzedać !
0
@Chakalaka Na Selbiego to się nie da patrzyc, gra tak zachowawczy snooker że idzie usnąć.
0
No jaja by były jak byśmy płacili pensję Coutinho i zostawili go do końca LM w Bayernie a on w meczu z nami był by najlepszym zawodnikiem i zdecydował o awansie Niemców. To już był by szczyt mądrości naszego prezesa.
3
Tak wszyscy tu chętni do gry u boku Messiego tylko za czasów Bartka trzeba im jeszcze dać dwa razy więcej niż wcześniej zarabiali, bo już sama gra im nie wystarczy .
5
Podobno nie można prowadzić kampanii a Morawiecki tak liże tyłek Dup..e na przekopie mierzei że aż będzie mu potrzebny proktolog.
8
,, ponieważ mecze są rozstrzygane w końcówkach," to może pora to zmienić panie trenerze i przestać klepać piłkę przez pierwsze 45 minut tylko rzucić się na rywala i strzelić ze 2 bramki !
3
@TheGoldenEleven Karny to nie przełamanie, niech strzeli coś z akcji bo od roku to głównie z karnych strzela.
9
Po takiej przerwie to taka nowa walka o tytuł tylko tempem sprintera 11 kolejek startują dwa konie zobaczymy kto lepiej wystartuje.
0
@kkbarca Na Mela Gibsona to jeszcze sobie poczekasz :)
1
Co ma Fekir do Pjanicia to zupełnie inne pozycje . Pjanic to ŚP a Fekir co najwyżej mógł by zastąpić kogoś na skrzydle to kolejny ofensywny pomocnik.
1
@19cukier48 Potem może się okazać że jest wart 60 mln i jeszcze nie będzie chętnych. :)
9
Brać Neymara a Lautaro za rok jeśli potwierdzi swoją wartość w następnym sezonie , bo w tej chwili nie wart 110 mln.
0
Wypożyczamy Umtitiego to Interu a oni nam Lautaro niech dadzą na rok jak takie cwaniak i z nich.
4
Na szczęście odpuścili Cucurelle , to nie obrońca i nikt by tu się nim nie zachwycał gdyby nie był byłym wychowankiem.