0

Jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni , więc czekam na więcej bez pompowania balonika :-)

6

Towarzystwo wzajemnej adoracji ty do mnie ja do ciebie plus trener bez jaj i mamy komplet :)

0

@Bartex jesteś tępy czy nie umiesz czytać? Nie liczą się bramki tylko bezpośrednie mecze jeśli Real wygra jest liderem !

0

@Bartex nie mamy liczą się bezpośrednie mecze !

6

Setien oblał kolejny egzamin , trudniejszy rywal i nie ma pomysłu ! Real , Valencia teraz Sevilla i w każdym meczu wygladalismy słabo bez pomysłu czy strzałów na stojąco !!!

4

Setien nie ma pomysłu na ta drużynę jak nie idzie to nie potrafi nic zmienić, zaryzykować zmianami, postawić wszystko by wygrać tylko broni remisu jak Valverde a może się uda ! Kolejny bezjajeczny trener.

0

Ciekawe że jeśli chodzi o sprzedaż słyszy się tylko o pomocnikach i obrońcach a przecież dojdzie jeszcze Tricano i Dembele jeśli nie będzie się leczył i być może Lautaro jeśli zarząd będzie tak głupi i zapłaci te 110 mln. Tu trzeba tylko kreatywnych pomocników co będą tworzyć okazję a nie drewna podające do tyłu i Messiego.

1

@Yoshi94 szybko usunęli:)

4

Wykorzystał 9 z 8 rzutów karnych skubany jak on to zrobił prawdziwy kosmita :)

3

Lautaro dużo biega i to ważniejsze niż strzelanie ! Niech sobie lepiej odpuści wywiady już takiego mamy co biega nazywa się Griezmann.

0

Ale ten Roberto to dno ,schodzi z piłką do środka i wycofuje do tyłu non stop.

1

25 minut i brak strzału cały obraz nędzy w tym sezonie !

5

Zagrał na tyle na ile jest wart, wcale bym się nie zdziwił jakby to był jego normalny poziom bo od dłuższego czasu nie błyszczy w meczach .

1

@lukas10 żebyś się nie zdziwił jak będziemy walczyć o zwycięstwo do końca.

13

Ale uparty tylko co się dziwić jak Barcelona daje takie pensje za czasów Bartka że nikomu się nie opłaca odchodzić.

3

,, Jaką pozycję chciałby teraz wzmocnić Quique Setien? Który piłkarz lepiej pasowałby do jego planów? Tylko on to wie." już od paru lat to Bartek decyduje kogo kupić a trener ma go wpasować jak się nie uda to się wypożyczy :)

7

Oby sprzedali Roberto to tylko średni gracz na jakiej pozycji by nie grał to jest po prostu przeciętny z wyjątkami na solidny ale że wychowanek to nikt nie mówi by sprzedać i tacy właśnie blokują miejsca innym. Arthura by się chętnie pozbyli choć jest dużo młodszy i tylko 2 lata w klubie bo za mało daje drużynie a gość który jest tu od początku i nigdy nie był ani wybitnym technikiem ani też graczem będą trzymać do końca. To samo było z Rakiticiem można było zarobić to teraz nawet ciężko sprzedać !

0

@Chakalaka Na Selbiego to się nie da patrzyc, gra tak zachowawczy snooker że idzie usnąć.

0

No jaja by były jak byśmy płacili pensję Coutinho i zostawili go do końca LM w Bayernie a on w meczu z nami był by najlepszym zawodnikiem i zdecydował o awansie Niemców. To już był by szczyt mądrości naszego prezesa.

3

Tak wszyscy tu chętni do gry u boku Messiego tylko za czasów Bartka trzeba im jeszcze dać dwa razy więcej niż wcześniej zarabiali, bo już sama gra im nie wystarczy .

5

Podobno nie można prowadzić kampanii a Morawiecki tak liże tyłek Dup..e na przekopie mierzei że aż będzie mu potrzebny proktolog.

8

,, ponieważ mecze są rozstrzygane w końcówkach," to może pora to zmienić panie trenerze i przestać klepać piłkę przez pierwsze 45 minut tylko rzucić się na rywala i strzelić ze 2 bramki !

3

@TheGoldenEleven Karny to nie przełamanie, niech strzeli coś z akcji bo od roku to głównie z karnych strzela.

9

Po takiej przerwie to taka nowa walka o tytuł tylko tempem sprintera 11 kolejek startują dwa konie zobaczymy kto lepiej wystartuje.

0

@kkbarca Na Mela Gibsona to jeszcze sobie poczekasz :)

1

Co ma Fekir do Pjanicia to zupełnie inne pozycje . Pjanic to ŚP a Fekir co najwyżej mógł by zastąpić kogoś na skrzydle to kolejny ofensywny pomocnik.

1

@19cukier48 Potem może się okazać że jest wart 60 mln i jeszcze nie będzie chętnych. :)

9

Brać Neymara a Lautaro za rok jeśli potwierdzi swoją wartość w następnym sezonie , bo w tej chwili nie wart 110 mln.

0

Wypożyczamy Umtitiego to Interu a oni nam Lautaro niech dadzą na rok jak takie cwaniak i z nich.

4

Na szczęście odpuścili Cucurelle , to nie obrońca i nikt by tu się nim nie zachwycał gdyby nie był byłym wychowankiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?