dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Messibestplayerintheworld Wcale nie taka głupota jeśli ma Lautaro przyjść to tylko w miejsce Griezmanna dla nich oby nie ma tu miejsca jak gra nadal Suarez a żaden z nich nie jest typowym skrzydłowym których u nas brakuje.
17
Z Cancelo nawet Guardiola nie potrafił nic wykrzesać po za zwykłą grę a ktoś myśli że u nas będzie wymiatał? Śmieszy mnie to City gra w podobnym stylu co my.
14
Po co im ten Onana jeśli Ter Stegen zostaje nie niszczyć mu kariery bo i nas by wiele nie pograł.
0
@Bykunn zrobią wszystko by się wybory odbyły, teraz będą zaniżać wyniki.
1
A ja polecam redakcji przestać jątrzyć na tej stronie ile można czytać o tym samym ! I bez oficjalnych info nie powielać tych domysłów hiszpańskich gazet które nie wiedzą o czym pisać !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SuperVegeta A ja właśnie pójdę i zagłosuje byle nie na Dude i powinien każdy tak zrobić za to ich parcie do władzy!
10
Griezmann 18 mln co za barany dają takie kontrakty na start?! Zawodnik najpierw niech pokaże czy jest przydatny a dopiero potem wysokie pensje !
3
Pamiętam jak w sparingach przed sezonem błyszczał zanim odszedł do PSG był wtedy w świetnej formie tamten sezon mógł być jego gdyby został.
11
Większego hochsztaplera od Bartka to w tym klubie nigdy nie było, Laporta miał za uszami ale przynajmniej z piłkarzami żył w zgodzie i miał jakiś projekt !
1
@IronSanHybrid Dla tych pazerniaków to chyba tylko Real się liczy ! Niech popatrzą na inne kluby !!!
7
Jak tak nasi się powołują że w Realu nie potrącono pensji to Bartek nich im powie by brali przykład z Juventusu nasze wielkie święte krowy.
0
,,drużyna prawdopodobnie będzie mogła grać w przyszłym sezonie z dwoma środkowymi napastnikami" czyli wyląduje na lewym skrzydle do rotacji z Griezmannem jeśli zostanie kolejny genialny transfer naszego zarządu kupić a potem gdzieś się go upchnie.
2
@T_TG Enrigue ? To chyba jakiś powrót do przeszłości:)
1
Ostatnio rozliczałem podatek za zeszły rok i jak przez ponad 10 lat pracując w tej firmie nigdy nie miałem dopłat tak teraz 15 zł za mało u moich znajomych wyszło podobnie . Więc wniosek prosty że te szuje z Pisolandu dowaliły kolejny podatek o którym nikt nie wiedział. Pozdrawiam tych co nadal myślą że 500+ jest za darmo.
7
HA płacić więcej jak będą grali co 2-3 dni chyba ich powaliło co za ameba to wymyśliła !
3
Ruch na drogach i Autostradach spadł o 50% tylko patrzeć jak zaraz właściciele autostrad zaczną się upominać o dotację bo nie stać ich będzie na remonty mimo ze mamy najdroższe trasy na świecie !
10
Oby tylko grał na swojej pozycji a nie wyląduje zaraz na lewym skrzydle. Messi już dawno nie gra jako typowy skrzydłowy więc najwyższa pora zmienia ustawienie na 4-2-3-1 zwłaszcza gdyby pojawił się jeszcze Neymar.
5
,,Inter odrzucił pierwszą ofertę Barcelony za Lautaro Martíneza. Katalończycy mieli zaproponować 70 milionów euro + Vidala i Semedo. [@NicoSchira]"
Jeśli to prawda to Bartek już całkiem się pogubił w rynku transferowym od odejścia Neymara ! W tym pakiecie to wychodzi ze 140 za gościa wartego 70 i który ma klauzule 110 !!! Koleś miał pół sezonu dobre a od stycznia znikł ten zarząd to naprawdę samo dno.
2
@Hiacynk Dobrze cię fantazja poniosła z tymi gwiazdami :)
13
I prawidłowo po jaki czort szukać obrońcy zamiast dac szansę tym młodym.
0
Tylko żeby nie dali temu Lautaro pensji 18 mln co tu pisano , niech najpierw pokażę że się nadaje a potem dopiero podwyżka.
7
Tu powinno być napisane że nie mogą a muszą opuścić latem Barcelonę.
1
@LukaszFan No nie obrażaj Piątka on chociaż 20 goli strzelił w lidze :)
1
@norbi77 Zaraz po tym jakby napyskował sędziemu :)
0
@FeloRPS Znasz się chociaż trochę na piłce ?
3
I gol Bernat , Alba by jeszcze wycofał do Messiego :)
2
@T_TG Bo bramkarz nie jest od grania tylko od bronienia ale u nas się wszystkim to pomyliło !
1
Tuchel ostatnio stawia na Cavaniego który i tak odejdzie po sezonie podczas gdy większość sezonu grał Icardim który wyglądał coraz lepiej trudno zrozumieć tego trenera.
2
W każdym kraju powinno być w regulaminie że jeśli rozegrano 2/3 sezonu to rozgrywki można uznać za zakończone w kryzysowych sytuacjach. Szkoda by było takiego Liverpoolu czy też Lazio które ma LM na przyszły sezon a może stracić na rzecz beznadziejnego w tym roku Napoli.