7

@Messibestplayerintheworld Wcale nie taka głupota jeśli ma Lautaro przyjść to tylko w miejsce Griezmanna dla nich oby nie ma tu miejsca jak gra nadal Suarez a żaden z nich nie jest typowym skrzydłowym których u nas brakuje.

17

Z Cancelo nawet Guardiola nie potrafił nic wykrzesać po za zwykłą grę a ktoś myśli że u nas będzie wymiatał? Śmieszy mnie to City gra w podobnym stylu co my.

14

Po co im ten Onana jeśli Ter Stegen zostaje nie niszczyć mu kariery bo i nas by wiele nie pograł.

0

@Bykunn zrobią wszystko by się wybory odbyły, teraz będą zaniżać wyniki.

1

A ja polecam redakcji przestać jątrzyć na tej stronie ile można czytać o tym samym ! I bez oficjalnych info nie powielać tych domysłów hiszpańskich gazet które nie wiedzą o czym pisać !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SuperVegeta A ja właśnie pójdę i zagłosuje byle nie na Dude i powinien każdy tak zrobić za to ich parcie do władzy!

10

Griezmann 18 mln co za barany dają takie kontrakty na start?! Zawodnik najpierw niech pokaże czy jest przydatny a dopiero potem wysokie pensje !

3

Pamiętam jak w sparingach przed sezonem błyszczał zanim odszedł do PSG był wtedy w świetnej formie tamten sezon mógł być jego gdyby został.

11

Większego hochsztaplera od Bartka to w tym klubie nigdy nie było, Laporta miał za uszami ale przynajmniej z piłkarzami żył w zgodzie i miał jakiś projekt !

1

@IronSanHybrid Dla tych pazerniaków to chyba tylko Real się liczy ! Niech popatrzą na inne kluby !!!

7

Jak tak nasi się powołują że w Realu nie potrącono pensji to Bartek nich im powie by brali przykład z Juventusu nasze wielkie święte krowy.

0

,,drużyna prawdopodobnie będzie mogła grać w przyszłym sezonie z dwoma środkowymi napastnikami" czyli wyląduje na lewym skrzydle do rotacji z Griezmannem jeśli zostanie kolejny genialny transfer naszego zarządu kupić a potem gdzieś się go upchnie.

2

@T_TG Enrigue ? To chyba jakiś powrót do przeszłości:)

1

Ostatnio rozliczałem podatek za zeszły rok i jak przez ponad 10 lat pracując w tej firmie nigdy nie miałem dopłat tak teraz 15 zł za mało u moich znajomych wyszło podobnie . Więc wniosek prosty że te szuje z Pisolandu dowaliły kolejny podatek o którym nikt nie wiedział. Pozdrawiam tych co nadal myślą że 500+ jest za darmo.

7

HA płacić więcej jak będą grali co 2-3 dni chyba ich powaliło co za ameba to wymyśliła !

3

Ruch na drogach i Autostradach spadł o 50% tylko patrzeć jak zaraz właściciele autostrad zaczną się upominać o dotację bo nie stać ich będzie na remonty mimo ze mamy najdroższe trasy na świecie !

10

Oby tylko grał na swojej pozycji a nie wyląduje zaraz na lewym skrzydle. Messi już dawno nie gra jako typowy skrzydłowy więc najwyższa pora zmienia ustawienie na 4-2-3-1 zwłaszcza gdyby pojawił się jeszcze Neymar.

5

,,Inter odrzucił pierwszą ofertę Barcelony za Lautaro Martíneza. Katalończycy mieli zaproponować 70 milionów euro + Vidala i Semedo. [@NicoSchira]"

Jeśli to prawda to Bartek już całkiem się pogubił w rynku transferowym od odejścia Neymara ! W tym pakiecie to wychodzi ze 140 za gościa wartego 70 i który ma klauzule 110 !!! Koleś miał pół sezonu dobre a od stycznia znikł ten zarząd to naprawdę samo dno.

2

@Hiacynk Dobrze cię fantazja poniosła z tymi gwiazdami :)

13

I prawidłowo po jaki czort szukać obrońcy zamiast dac szansę tym młodym.

0

Tylko żeby nie dali temu Lautaro pensji 18 mln co tu pisano , niech najpierw pokażę że się nadaje a potem dopiero podwyżka.

7

Tu powinno być napisane że nie mogą a muszą opuścić latem Barcelonę.

1

@LukaszFan No nie obrażaj Piątka on chociaż 20 goli strzelił w lidze :)

1

@norbi77 Zaraz po tym jakby napyskował sędziemu :)

0

@FeloRPS Znasz się chociaż trochę na piłce ?

3

I gol Bernat , Alba by jeszcze wycofał do Messiego :)

2

@T_TG Bo bramkarz nie jest od grania tylko od bronienia ale u nas się wszystkim to pomyliło !

1

Tuchel ostatnio stawia na Cavaniego który i tak odejdzie po sezonie podczas gdy większość sezonu grał Icardim który wyglądał coraz lepiej trudno zrozumieć tego trenera.

2

W każdym kraju powinno być w regulaminie że jeśli rozegrano 2/3 sezonu to rozgrywki można uznać za zakończone w kryzysowych sytuacjach. Szkoda by było takiego Liverpoolu czy też Lazio które ma LM na przyszły sezon a może stracić na rzecz beznadziejnego w tym roku Napoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?