0

Ciekawe czy zmieni ustawienie jego Betis przeważnie grał 3-4-1-2 co było by bardzo ofensywne, tylko czy nasze stopery umieli by grać 3 z tylu.

1

Betis Setiena grał może i radosny futbol dal oka ale miał też problemy z obroną więc wątpię by u nas coś się poprawiło w tej kwestii, ale gorzej nie powinno być może chociaż będzie korzystał z większej ilości zawodników. Szkoda że Alena odszedł i chyba też Todibo mogli by pograć więcej i posadzić tych dziadków na ławce.

0

@Boniek10 Ten zarząd do tego zdolny :-)

0

Teraz wezmą Paco wypożyczą z obowiązkiem wykupu za 50 mln :)

8

A czego się spodziewać po wypowiedziach innych szkoleniowców ? Towarzystwo wzajemnej adoracji , liżą sobie na wzajem !

2

Z Valverde jest taki problem że on woli nie przegrać niż za wszelką cenę wygrać mecz . Nie raz remis go zadowalał robiąc defensywne zmiany przy minimalnym prowadzeniu lub remisie zamiast walczyć o wygraną.

2

Przecież przeważnie zarząd nie mówi trenerowi że jest do zwolnienia do póki nie znajdą zastępcy tylko że ma pełne poparcie bo jak by on pracował wiedząc zę jest do odstrzału. Więc nie wiem o co ma pretensje!

3

Ten posąg przy linii nie potrafi zarządzać zawodnikami, utrzymują 11-13 zawodnikiem w jako takiej formie i tyloma gra cały sezon a jak ktoś się wykruszy to już nie ma kogo wpuścić by robił różnicę. Bilbao to szczyt co moze prowadzić.

0

Skupiam się na psuciu wszystkiego póki co jesteśmy na dobrej drodze.

1

@masa11 I to by spierd...... :0

33

Trener jest totalnym impotentem , zamiast robić zmiany przy wyniku 2:1 to on czaka aż rywal wyrówna albo wyjdzie na prowadzanie. Przecież to samo było z Romą gnietli nas a on czekał aż stracimy 3 bramkę. Kompletnie nie umie zarządzać kadrą , po tym meczu widać że Ter Stegen nie raz ratował mu dupę!

0

Ciekawe czy zdąży nasz trener ze zmianami przed dogrywką bo jak zwykle zaczyna bronić wyniku.

0

Ciekawe czy to my jesteśmy tacy dobrzy czy Atletico takie słabe jak wczoraj Valencia przecież oni wcale nie walczą zupełnie jak nie Atletico, przekonamy się w niedzielę . Co by nie było ten mecz w naszym wykonaniu genialny !

0

@Maciejooss A co to za głupi pomysł ?!!!

0

Messi złapany za koszulke nie ma kartki, faul w polu karnym rożny ? Ja mam teorie że ten sędzina ma doprowadzić do dogrywki co by zwycięzca był bardziej zmęczony przed meczem z Realem i biali mogli wygrać ten puchar d którego dostali się tylnymi drzwiami.

3

Inter chce teraz wypożyczyć Arturo Vidala do końca sezonu za 2-3 miliony euro, z opcją kupna. [Mundo Deportivo]

Jakby się na to Bartek zgodził to nagroda za frajerów roku miała by zwycięzce już w styczniu.

1

Może uda się zanudzić przeciwnika w pierwszej połowie a w drugiej coś wejdzie.

3

Przedstawiciel Arturo Vidala jest już we Włoszech i spotkał się z Interem Mediolan. [Corriere della Sera]

A co on tam będzie negocjował klub chyba jasno mówi że nie sprzedadzą go w zimowym oknie a tym bardziej nie wypożyczy ! Chyba że chcą wpłacić klauzule :) Ale te skompiradła na to nie stać !

1

I prawidłowo teraz grał bo zbliżało się okienko transferowe a od lutego znowu odstawka aż do maja.

1

@cyron1 Chyba nie zrozumiałeś ironii :)

0

@Avada Kedavra Oglądam on nie ma ani podania a o dryblingu można zapomnieć ale wiadomo Polak to trzeba szukać winy gdzie indziej , fatalna pomoc nie dostaje piłek itp. Ale jakby u nas napastnik miał takie statystyki to byście na nim suchej nitki nie zostawili.

2

Milan stracił 50 minut meczu na granie Piątkiem dziwi mnie to że oni ciągle na niego stawiają. Pół sezonu a on ma 1 gola z akcji !

2

@AlvaroHanso Sam sobie odpowiedziałeś mecz trwa 90 minut a nie tylko 45 w drugiej połowie! Ile to juz razy wychodzimy na mecz ospali i tylko wymieniamy podania, gramy dopiero gdy trzeba gonić wynik i to wina trenera że nie potrafi zmotywować zawodników od początku meczu i ustalić taktyki. !!!

25

Są dwa spowalniacze czyli ulubiona wersja Ernesta ;)

4

@Neymarinho Albo to kwestia stylu gry drużyny, popatrz na Digne jeden z lepszych w Evertonie ale też drugi w lidze w ilości dośrodkowań w pole karne u nas był solidny ale nie wybitny bo my tylko klepiemy koło pola karnego bez dośrodkowań bo nie ma do kogo i tak samo może być z Semedo . Nie każdy do tej tiki-sraki się nadaje którą już w sumie rzygam od patrzenia.

2

Ale ten VAR w Hiszpanii to dno , przecież tam był ewidentny karny dla Valencii a oni nawet nie sprawdzili.

3

@fhero A gdzie tu napisałem że chcę by Henry był trenerem ?! Jak nie umiesz czytać to się nie wypowiadaj.

9

Najgorsze w tym artykule jest to że oni zastanawiają się czy magik Ernest nie zostanie na przyszły jeszcze sezon jakby nie zdążył wszystkiego rozp.... w te trzy co siedział na ławce. Tu się nie ma co zastanawiać !

4

Teraz w połowie sezonu to 30 mln , a jak poczekają do wakacji to można zejść do tych 20 . Po akcji z Rafinią z tymi sknerami nie powinni się nawet targować !

6

Obrońca który został wybrany do 11 kolejki w ostatnim meczu LM jet nam nie potrzebny bo trener tak wierzy w Arujo że ten nie powącha murawy do końca sezony w pierwszym zespole nawet w przypadku kontuzji czy kartek. Przecież zawsze można tam wstawić Rakiticia przecież w jakimś celu pozostał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?