1

No to Rakitić zostaje z nami ze swoją wizją gry :)

35

Chłopie trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść tylko spowalniasz naszą grę !

2

Jakoś nie trawię tego gościa niby Semedo słaby w ofensywie ale Roberto na tle słabego rywala nie pokazał żadnego ciekawego zagrania po czym można stwierdzić że jest lepszy a graliśmy mocno ofensywnie mimo nie wielu sytuacji.

0

Mam nadzieję że chociaż przy dobrym wyniku wpuści Alene, Todibo czy kogoś innego z młodych a nie ciągle tych samych na poprawę ich nastroju, o ile znajdą się chociaż w kadrze na mecz .

3

@Tasde Suarez i podanie z pierwszej to się nie może udać :)

4

@VamosGirl Trener z drewnem typu Rakitić , Busi, Roberto, Vidal nic nie zrobi żaden nie ma podania otwierającego tylko zwykli zadaniowcy a co mecz gra co najmniej dwójka z nich.

8

Sprzedać i kupić Van de Beeka to może razem z De Jongiem rozruszają tę pomoc.

8

@pero1983 Z lepszą pomocą byśmy wygrali niestety :)

1

http://www.sport.pl/pilka/7,65080,25528490,jak-liverpool-stal-sie-mistrzem-koncowek-znow-wygrali-po-golu.html#s=SMT_Link_4

Dobry artykuł ciekawe co nasi trenują bo grają jakby prowadzili co najmniej 2:0 !

0

Już kolejny zawodnik mówi o braku połączenia między obroną a atakiem ! W takich meczach nasza pomoc nie istnieje tylko De Jong potrafi grac bardziej do przodu ale Valdek nie widzi problemu i jeszcze więcej drewna do pomocy wysyła .

16

Odezwało się piąte koło u wozu ! Zacznij podawać do przodu a nie tylko do bezpiecznie to może te sytuacje będą.

21

Ten mecz to cała esencja wizji Ernesta byle do Messiego.

7

Z każdym klasykiem gramy coraz większe gówno już w marcu te dwie wygrane na wyjeździe się słabo oglądało ale teraz co pokazały w sumie obie drużyny to dobrze że Azjaci tego nie widzieli bo to słaba reklama. Ernest wypad z klubu ta drużyna nie ma żadnego stylu !

1

Jak jakiś dzban w zarządzie pomyśli by zostawić tego trenera na kolejny sezon to powinni go wywieść na taczce !!!

0

Pierwszy strzał pewnie oddamy dopiero w drugiej połowie :(

2

Pamiętam że w drugim meczu sparingowym zagrała młodzież w pomocy i było 4:0 a teraz pewnie zobaczymy parę Rakitić - Busi. Ta mina na zdjęciu mówi wszystko jak zagrać aby mnie nie wywalili po meczu.

0

Tylko jeden faul Pique skończył by ten mecz z żółta kartką ! Jak każdy ostatnio.

8

Bo przy normalnym trenerze to Todibo powinien częściej wchodzić za Pigue a Umtiti zmieniać się z Lengletem ale ten jest tak obsrany jak musi posadzić tenisistę że chyba nie ma co liczyć nawet ze słabymi zespołami boi się rotacji w obronie.

0

Ciekawe a ja myślałem że wynosi po 20 % na każdego z rywali.

0

@bixmix Dziecko ręka była Alissona myślisz że jak by była ręka obrońcy to piłkarze Salzburga by nie protestowali ? Nie słuchaj komentatorów tylko oglądaj z wiekiem nauczysz się oglądać bezstronnie bo to że nie lubisz Liverpoolu od razu widać.

0

@bixmix To pora iść do okulisty :)

4

@Catalanian1991 Trzymając go na siłę w pierwszej drużynie tylko zepsują mu karierę , bo po dobrym początku teraz jak wchodzi to nie wiele wnosi. Czy coś z niego będzie okaże się dopiero za 2-3 lata .

4

@Tomek54321 Na tle Realu Mallorca to wszyscy się dobrze prezentowali :)

0

@takisobiektos jak widzę Piątka w podstawowym składzie to wiem że tego meczu w 10 mogą nie wygrać.

26

@Peciak Messi sam zdecyduje czy chce zagrać ;)

12

Mam tylko nadzieję że chociaż przy korzystnym wyniku da pograć młodym a nie wpuści dziadka Vidala co by nie narzekał i że wykorzysta chociaż wszystkie zmiany.

0

Ale sobie wszyscy słodzą w komentarzach , ten super a ten jeszcze lepszy po co w ogóle pytać wiadomo jaka odpowiedź w sumie nie może nic innego powiedzieć.

0

Roberto on tylko do tyłu podawał w tym meczu w defensywie może nie było błędów ale w ataku bezproduktywny . Dwa razy mógł uderzać to na siłę do tyłu do Messiego jak podszedł trochę wyżej to tylko przyjmie piłkę i zagra do tyłu żadnego sprintu czy dryblingu wzdłuż linii. Asekuracja byle nie stracić !

0

@robsons23 Tak samo jak Roberto.

0

Ciekawe czy oddamy jakiś strzał w tej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?