dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaja by były jakby teraz w Anglii zawiesili rozgrywki i anulowali Liverpool dalej by czekał na mistrza.
0
Zaraz się zacznie idę po popcorn :)
0
Inter skontaktował się z Timo Wernerem na wypadek, gdyby Lautaro Martínez odszedł z klubu. Argentyńczykiem mocno interesuje się Barcelona. [Tuttosport]
Też powinniśmy się nim zainteresować. Kupować gościa co ma pół sezonu dobre za ponad 100 mln bo to niby okazja jest chore bo póki co Lautaro przygasł a Werner już 3 sezon trzyma poziom. Wystarczy popatrzyć na Jović , Felix ile goli dają. okazję to się kupuje po 50 mln.
0
Oddali nam to co zabrali w pierwszym meczu z Sociedad. Ale tu był kontakt podobny do tego co sobie Messi przyjmował barkiem w meczu z Atletico w półfinale PK, tam nie uznali to tu karny.
0
Prawda jest taka że nie udało się strzelić w pierwszej gdzie była przewaga a na drugą nasi wyszli tacy zadowoleni z pierwszej połowy że w przerwie o niczym innym nie gadali tylko o herbacie. Tymczasem Real wyszedł inny po przerwie i u nas nie było planu B .
0
@msmsms Ja nam plan jutro się wybrać mam nie daleko ????
0
@krisso78 Arthura już nie ma co ty bredzisz ?!
0
Vidal do zmiany niech wejdzie Briat !
0
@Jakubek123 Weź spie.... dziecko do spania !
1
Brakuje nam szybkości w ataku szkoda że ten Dembele ciągle połamany .
1
Real póki co w ataku nie istnieje nam brakuje trochę skuteczności .
3
Po tej powtórce można powiedzieć że Alba ma fart że nie wyłapał kartki przy tym arbitrze . !
1
Lahon już szaleje z kartkami i Alba głąb musiał jak zwykle złapać !
0
Busi już się popisuje ciekawe w którym momencie się pomyli :(
3
Co za oszust sluchac już sie go nie da po transferze Braithwaita twierdził po co on nam i nie rozumie sensu jego kupna a teraz że się przyda .
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
10
A mnie zastanawia co za dziwną modą tu powstała z wyliczaniem po minucie zagrań zawodnika. Zaczęło się od dziwnego Paxsa który uczepił się Semedo a teraz to już się robi patologia co chwilę ktoś tu próbuje zabłysnąć swoją wizja czytania gry tylko po co ? Myślicie że kogoś to obchodzi ? Naprawdę macie nudne życie jak macie czas na takie bzdury każdy ma tu swoje zdanie i te wasze analizy nie wielu interesują bo sporo jest tam rzeczy naciąganych ! Jakby nie było błędów to by nie było bramek .
5
@Kwiatek67 dokładnie Werner gra już 3 sezon na wysokim poziomie a on dopiero w tym roku coś strzela a sumie strzelał bo teraz przestał.
1
I kolejny napastnik co będzie grał na skrzydle ! Teraz to potrzeba Neymara lub kogoś podobnego co zrobi różnicę na skrzydle.
2
Griezmann z prawej nogi to prawie nie możliwe :)
0
Jest światełko w tunelu na wygranie w rewanżu nie będzie tej ciapy.
6
Busi się położył bo myślał że od razu gwizdnie co za ciapa nie zawodnik.
1
Lahon swoje zrobi w meczu nie ma Alby i Suareza to za dyskusje u nas mniej kartek będzie.
2
@Kengo śmieszne to jest to że ten co rzucił nim o murawę nawet żółtej nie dostał ! Nie dziwię się że puściły mu nerwy !
3
Koleś nie ma za krzty honoru więc nie ma na co liczyć . Dorwał się do władzy i będzie siedział tam do końca niczym politycy !
14
@RKS1979 Griazmann też dobrze wychodzi tylko dzisiaj raz piłkę zabrał mu Semedo a drugi raz Vidal.
0
@Katalonbar O jest kolejny z bólem dupy :)
0
@IronSanHybrid Taa zwłaszcza że będzie siedział na trybunach :)
23
@TheMefju skończ bredzić co nas obchodzi jakieś Leganes .
3
Ale wszystko ma swoje granice ! Skoro przeciwnik gra wysokim pressingiem to ma wysoko postawioną linię obrony więc czy tak trudno zagrac piłkę za plecy ? Tylko Messi tak próbuję reszta woli podać do tyłu wiele razy widziałem jak Griezmann wybiegał ale nikt nawet nie próbował mu podać !