0

Komentarz usunięty

0

@lukasz159 I co im po tym bieganiu nawet nie mieli 1 setki !

0

Kurs na bramkę dla Slavi 2.5 kusi , za tysiaka by się opłacało ale z drugiej strony stracić tyle by Ernest pozostał to aż tak mi nie zależy bo jak znam życie jak postawię to nie strzelą :)

0

Busi - pusi nie nadaje się do gry z rywalami gdzie trzeba biegać ! ON tego nie ogarnia jest dobry tylko w meczach gdzie totalnie dominujemy !

3

Przykre jest to że jak Slavia jest już pod naszą bramką to ma lepszy pomysł i kombinację na rozegranie akcji niż my !

2

Griezmann na lewej nawet podczas nie obecność Suareza . Ernest to naprawdę geniusz taktyki pod zawodników jakich ma.

19

A Arthur to gdzie co najmniej na ławce powinien być !

0

@Rewolucja123 Chyba minus patrząc na ich grę i ile wnoszą !

0

@Suzu no a jednak nie plotki, czyli można wyjeb.... trenera jak gra wygląda fatalnie !

1

Bayern po kompromitacji reaguje od razu i trener już raczej na pewno poleciał u nas po kolejnej beznadzieji i porażce na wyjeździe oraz braku stylu od 2 lat wszystko ok. Trenerzy w Barcelonie mają jak w raju nie ważne ile spier.... i tak dograją do końca.

3

Dobra skończyć gadać bo po Ernesto spływa to jak woda po kaczce ważne że kasa na koncie się zgadza . Sam nie odejdzie bo nie pamiętam kiedy ostatnio się jakiś podał do dymisji.

1

Na tym zdjęciu Paco pokazuje naszemu treneiro tym trzeba myśleć ! :)

2

Przecież ernest mówił że bieganiem się meczu nie wygra wieć chłopcy postali na boisku i czekali aż im się pkt dopisze :)

31

Najgorsze Ernest nadal pozostanie naszym trenerem !!!

5

Druga połowa pierwszy strzał w 85 minucie. Jeszcze w środę niech nam S.Praga nam wciśnie parę bramek i może tego posąga przy lini wywalą

0

Brawo Busi masz podstawowy skład w następnym meczu !

0

Dobra do kompletu brakuje jeszcze jakiejś czerwonej !

0

A Dembele został w domu Ernest ty gamoniu !

5

@CZaras Bo dziś ma tam Grizmanna który chce z nim grać .

0

Ansu i Perez na rozgrzewce czyli co Griezmann już sobie pograł .

44

A w drugiej połowie pewnie wejdzie Ansu za Griezmanna bo oczywiście nie będzie miał odwagi zdjąć Suareza i przesunąć Francuza na środek !

4

Ale mamy trenera bez jaj ! On kompletnie nie potrafi ogrywać zawodników!!@

0

I tu powiedział prawdę mistrza wygrywamy za EV ale nigdy nie potrzebowaliśmy do tego nawet 90 pkt. Po prostu rywale też są słabi i w tym roku będzie podobnie .

1

Cały Messi ! :)


0

,, Ivan wciąż może być ważnym piłkarzem dla Barcelony, jak tylko odzyska swoje miejsce w składzie. " Ale już nie odzyska ! :)

0

@karolaskarol No chyba nie w ataku ?!

2

Zamiast Roberto powinien wejść Alena albo Todibo !

3

Mam nadzieje że jak mają być rotację to z Levante w ataku zobaczę Dembele-Griezmann- Messi.

0

W weekend już było po zamieszkach ale Tebas trząsł portkami na ponad tydzień przed zamiast poczekać z decyzją o przełożeniu !

13

@pax piłeś nie pisz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?