dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@lukasz159 I co im po tym bieganiu nawet nie mieli 1 setki !
0
Kurs na bramkę dla Slavi 2.5 kusi , za tysiaka by się opłacało ale z drugiej strony stracić tyle by Ernest pozostał to aż tak mi nie zależy bo jak znam życie jak postawię to nie strzelą :)
0
Busi - pusi nie nadaje się do gry z rywalami gdzie trzeba biegać ! ON tego nie ogarnia jest dobry tylko w meczach gdzie totalnie dominujemy !
3
Przykre jest to że jak Slavia jest już pod naszą bramką to ma lepszy pomysł i kombinację na rozegranie akcji niż my !
2
Griezmann na lewej nawet podczas nie obecność Suareza . Ernest to naprawdę geniusz taktyki pod zawodników jakich ma.
19
A Arthur to gdzie co najmniej na ławce powinien być !
0
@Rewolucja123 Chyba minus patrząc na ich grę i ile wnoszą !
0
@Suzu no a jednak nie plotki, czyli można wyjeb.... trenera jak gra wygląda fatalnie !
1
Bayern po kompromitacji reaguje od razu i trener już raczej na pewno poleciał u nas po kolejnej beznadzieji i porażce na wyjeździe oraz braku stylu od 2 lat wszystko ok. Trenerzy w Barcelonie mają jak w raju nie ważne ile spier.... i tak dograją do końca.
3
Dobra skończyć gadać bo po Ernesto spływa to jak woda po kaczce ważne że kasa na koncie się zgadza . Sam nie odejdzie bo nie pamiętam kiedy ostatnio się jakiś podał do dymisji.
1
Na tym zdjęciu Paco pokazuje naszemu treneiro tym trzeba myśleć ! :)
2
Przecież ernest mówił że bieganiem się meczu nie wygra wieć chłopcy postali na boisku i czekali aż im się pkt dopisze :)
31
Najgorsze Ernest nadal pozostanie naszym trenerem !!!
5
Druga połowa pierwszy strzał w 85 minucie. Jeszcze w środę niech nam S.Praga nam wciśnie parę bramek i może tego posąga przy lini wywalą
0
Brawo Busi masz podstawowy skład w następnym meczu !
0
Dobra do kompletu brakuje jeszcze jakiejś czerwonej !
0
A Dembele został w domu Ernest ty gamoniu !
5
@CZaras Bo dziś ma tam Grizmanna który chce z nim grać .
0
Ansu i Perez na rozgrzewce czyli co Griezmann już sobie pograł .
44
A w drugiej połowie pewnie wejdzie Ansu za Griezmanna bo oczywiście nie będzie miał odwagi zdjąć Suareza i przesunąć Francuza na środek !
4
Ale mamy trenera bez jaj ! On kompletnie nie potrafi ogrywać zawodników!!@
0
I tu powiedział prawdę mistrza wygrywamy za EV ale nigdy nie potrzebowaliśmy do tego nawet 90 pkt. Po prostu rywale też są słabi i w tym roku będzie podobnie .
1
Cały Messi ! :)
0
,, Ivan wciąż może być ważnym piłkarzem dla Barcelony, jak tylko odzyska swoje miejsce w składzie. " Ale już nie odzyska ! :)
0
@karolaskarol No chyba nie w ataku ?!
2
Zamiast Roberto powinien wejść Alena albo Todibo !
3
Mam nadzieje że jak mają być rotację to z Levante w ataku zobaczę Dembele-Griezmann- Messi.
0
W weekend już było po zamieszkach ale Tebas trząsł portkami na ponad tydzień przed zamiast poczekać z decyzją o przełożeniu !
13
@pax piłeś nie pisz :)