1

@ILovethisGame Dokładnie ja tam przemilczałem ta cała podnietę w niedzielę, poczekam 5- 10 kolejek i wtedy zobaczę.

34

Pierwsza połowa sie kończy Suarez bez hat-tricka a nawet strzału jak całe Atletico, wszystko wraca do normy :-)

1

Ten Eriksen mocno sprowadzony na ziemię we Włoszech , jak gra nie wiele wnosi a częściej na ławce siedzi . Mocno obniżył loty coś jak Dele Ali co miał jeden sezon dobry .

18

Wysokie kontrakty robią robotę , Bartek takie im miliony dawał że teraz żaden nie chce odejść choćby z ławki miał się nie oderwać. Jak to Alex Song w wywiadzie powiedział ja tu byłem tylko dla kasy wiedziałem że nie będę dużo grał !

0

@Rewolucja123 Ty masz mózg czy tylko trociny ? ,,Bo Busi mimo, ze gral niedokladnie, to jednak bylo normalne, bo to z czasem sezonu powinno przestac
sie rzucac w oczy" Czyli gra kiepsko ale już się przyzwyczailiśmy wiec niech gra dalej ? Głupszej teorii w życiu nie słyszałem !

3

@BarcaInfo Alena sprzedać go w końcu a nie wypożyczać!

1

@patryk1995991 Pozytywną grą do przodu:)

0

Dawaj Tricano i Pjanica przecież jest 5 zmian a wynik bezpieczny!

1

Dobra gra ale Busi strata za stratą i to takie głupie jak u juniora i nadal gramy bez prawego skrzydła wszystkie akcje lewa strona, czekam na Tricano albo Dembele !

0

Brawo Fati !!!!!

0

@Kredon U mnie uśmieszek wreszcie :)

128

Przecież to już nawet nie jest śmieszne, to byka by totalna głupota.

13

Nie wyobrażam sobie Barcelony z tobą na prawej obronie !

13

Jak będą tak ciężko trenować to Busi sam ucieknie w zimę :)

0

@Kismeth Ale klub idzie mu na rękę puszczając go wolno dzięki czemu może negocjować lepsze warunki z nowym klubem ciężko tak zrozumieć !

1

Nie chce iść bo może nie będzie grał w LM ? No to u nas też go nie zgłaszać szybko zrozumie, nie dość że za darmo go puszczają to jeszcze chce kasę za ostatni rok !!!

1

To nie On ma sobie szukać miejsca u boku Messiego tylko trener ma umieć ich wpasować do drużyny !

2

@MesQueUnClub_87 Też mnie to rozbawiło :) takim tłumaczeniem tylko się ośmiesza jeszcze bardziej.

2

TVN Uwaga ja gość się żenująco tłumaczy z akcji z hulajnogą kiedy go wyrzucono z autobusu i zakuto w kajdanki. A wystarczyło wysiąść a nie się popisywać a najlepsze nie piłem alko a widać jak sobie drinka miksuje w autobusie wielki pokrzywdzony.

6

@BarcaInfo sprzedać go w końcu ile można wypożyczać !

1

Piątek w pierwszym składzie no to gramy w 10 :)

0

@portero dlatego sprzedać z zyskiem a nie trzymac na siłę skoro upiera się by odejść.

0

Ten pseudo prezes nie rozumie że za rok może odejść za darmo. I czy zostanie czy odejdzie za rok to i tak będzie jego wina ze przez lata nie umiał wzmocnić drużyny !

1

Tak się dzieje jak się nie robi wymiany zawodników na czas i jeszcze daje im podwyżki, bo tacy zasłużeni i im się należy!!!

0

@sintesox Valencia dostała od nad 5:2 Na początku sezonu bez Messiego i Suareza a gra był a szybka i z polotem .

1

Jak ta bardzo chce odejść niech odchodzi ale nie za darmo. Jego gra tutaj wiele nas kosztowała! A jBartek myśli że nakupi mu więcej Holendrów do składu to Messi zostanie, odejdzie za rok za darmo ! Przecież pomysł Koemana na grę będzie taki sam podaj do Messiego wszystko załatwi !

0

Na dobrych warunkach pozwolić mu odejść, na pewno nie za darmo ta formuła już się skończyła na grę Barcelony już od dobrych 2 lat nie da się patrzyc. Jak rewolucja w składzie to na całego.

9

Ten zarząd jest za głupi by go kupić!

2

Przecież ten śmieszny prezes nie będzie miał życia w Barcelonie jak Messi odejdzie, co mecz wygwizdany na ulicy bez ochrony to chyba nie ma co się pojawiać więc najlepiej dla niego by spie... z miasta jak najdalej albo i kraju !

0

Jak sobie Bartek coś wbije do tego zakutego łba to nikt nic nie zmieni jego zdania ! Lautaro już chyba całkiem chce spuścić ten klub na dno z finansami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?