dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ILovethisGame Dokładnie ja tam przemilczałem ta cała podnietę w niedzielę, poczekam 5- 10 kolejek i wtedy zobaczę.
34
Pierwsza połowa sie kończy Suarez bez hat-tricka a nawet strzału jak całe Atletico, wszystko wraca do normy :-)
1
Ten Eriksen mocno sprowadzony na ziemię we Włoszech , jak gra nie wiele wnosi a częściej na ławce siedzi . Mocno obniżył loty coś jak Dele Ali co miał jeden sezon dobry .
18
Wysokie kontrakty robią robotę , Bartek takie im miliony dawał że teraz żaden nie chce odejść choćby z ławki miał się nie oderwać. Jak to Alex Song w wywiadzie powiedział ja tu byłem tylko dla kasy wiedziałem że nie będę dużo grał !
0
@Rewolucja123 Ty masz mózg czy tylko trociny ? ,,Bo Busi mimo, ze gral niedokladnie, to jednak bylo normalne, bo to z czasem sezonu powinno przestac
sie rzucac w oczy" Czyli gra kiepsko ale już się przyzwyczailiśmy wiec niech gra dalej ? Głupszej teorii w życiu nie słyszałem !
3
@BarcaInfo Alena sprzedać go w końcu a nie wypożyczać!
1
@patryk1995991 Pozytywną grą do przodu:)
0
Dawaj Tricano i Pjanica przecież jest 5 zmian a wynik bezpieczny!
1
Dobra gra ale Busi strata za stratą i to takie głupie jak u juniora i nadal gramy bez prawego skrzydła wszystkie akcje lewa strona, czekam na Tricano albo Dembele !
0
Brawo Fati !!!!!
0
@Kredon U mnie uśmieszek wreszcie :)
128
Przecież to już nawet nie jest śmieszne, to byka by totalna głupota.
13
Nie wyobrażam sobie Barcelony z tobą na prawej obronie !
13
Jak będą tak ciężko trenować to Busi sam ucieknie w zimę :)
0
@Kismeth Ale klub idzie mu na rękę puszczając go wolno dzięki czemu może negocjować lepsze warunki z nowym klubem ciężko tak zrozumieć !
1
Nie chce iść bo może nie będzie grał w LM ? No to u nas też go nie zgłaszać szybko zrozumie, nie dość że za darmo go puszczają to jeszcze chce kasę za ostatni rok !!!
1
To nie On ma sobie szukać miejsca u boku Messiego tylko trener ma umieć ich wpasować do drużyny !
2
@MesQueUnClub_87 Też mnie to rozbawiło :) takim tłumaczeniem tylko się ośmiesza jeszcze bardziej.
2
TVN Uwaga ja gość się żenująco tłumaczy z akcji z hulajnogą kiedy go wyrzucono z autobusu i zakuto w kajdanki. A wystarczyło wysiąść a nie się popisywać a najlepsze nie piłem alko a widać jak sobie drinka miksuje w autobusie wielki pokrzywdzony.
6
@BarcaInfo sprzedać go w końcu ile można wypożyczać !
1
Piątek w pierwszym składzie no to gramy w 10 :)
0
@portero dlatego sprzedać z zyskiem a nie trzymac na siłę skoro upiera się by odejść.
0
Ten pseudo prezes nie rozumie że za rok może odejść za darmo. I czy zostanie czy odejdzie za rok to i tak będzie jego wina ze przez lata nie umiał wzmocnić drużyny !
1
Tak się dzieje jak się nie robi wymiany zawodników na czas i jeszcze daje im podwyżki, bo tacy zasłużeni i im się należy!!!
0
@sintesox Valencia dostała od nad 5:2 Na początku sezonu bez Messiego i Suareza a gra był a szybka i z polotem .
1
Jak ta bardzo chce odejść niech odchodzi ale nie za darmo. Jego gra tutaj wiele nas kosztowała! A jBartek myśli że nakupi mu więcej Holendrów do składu to Messi zostanie, odejdzie za rok za darmo ! Przecież pomysł Koemana na grę będzie taki sam podaj do Messiego wszystko załatwi !
0
Na dobrych warunkach pozwolić mu odejść, na pewno nie za darmo ta formuła już się skończyła na grę Barcelony już od dobrych 2 lat nie da się patrzyc. Jak rewolucja w składzie to na całego.
9
Ten zarząd jest za głupi by go kupić!
2
Przecież ten śmieszny prezes nie będzie miał życia w Barcelonie jak Messi odejdzie, co mecz wygwizdany na ulicy bez ochrony to chyba nie ma co się pojawiać więc najlepiej dla niego by spie... z miasta jak najdalej albo i kraju !
0
Jak sobie Bartek coś wbije do tego zakutego łba to nikt nic nie zmieni jego zdania ! Lautaro już chyba całkiem chce spuścić ten klub na dno z finansami.