dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Font sam sobie przeczy , mówi o braku projektu sportowego ale sam był za przełożeniem wyborów byle dłużej anarchia w klubie trwała !
2
@Sawik_10 Może tak a może nie ale nie ma co szukać w tym sensacji czy przyjdzie pytając w kółko o jedno , nie jest to gwiazda póki co . Teraz bardziej by się przydał Depay albo prawdziwy lewo- skrzydłowy co umie dryblować bo już żal patrzyć na tego Duńczyka !
13
Ale nudne te pytania tylko Garcia i Garcia jakby on miał być jakąś wielką gwiazdą i zbawicielem !
38
,, Co do Araujo raport podkreśla, że Urugwajczyk jeszcze dwa lata temu grał w ojczyźnie, a w poprzednim sezonie występował jedynie w rezerwach." i co z tego skoro teraz to nasz najlepszy stoper ! Strasznie rzetelny ten raport :)
3
@Rewolucja123 napiszę to inaczej bo zaraz będzie donos :) że też są jeszcze ludzie co chcą dyskutować z tym użytkownikiem ech !
3
,, Trzech napastników to za mało" - tych trzech nie dawało nawet tyle co dwóch prawdziwych napastników.
1
Komentarz usunięty
1
@seba444 Umtiti odpowiada po częsci ze jedyną groźną sytuację w tym meczu, podawał nie dokładnie do Arunjo po czym Mingueza źle przyjoł , ale za to podanie też mu się należy nagana.
8
De Jong zawodnikiem meczu , dwóch pewnych tu użytkowników tego nie przeżyje :)
0
Chyba de Jong zdążył dobić :)
3
Busi pod polem karnym przeciwnika to totalna porażka , gdyby miał nawet okazję na strzał to i tak wymyśli jakieś dziwne podanie !
0
Karne może jakiś obrońca np. Arunjo bo napastników presja zżera !
12
Jak widzę tego Duńczyka w podstawie to mnie krew zalewa jak zdziadział nasz atak ech :(
6
@FutbolToMagia jak popełniał dużo błędów to nie grał bardzo dobrze .
0
Najgorszy de Jong :)
26
Aguero to taka zachęta by został Messi , jeśli z pensji zejdzie to tylko pozbyć się Duńczyka pozostaje :)
6
Przejść na trójkę stoperów, graliśmy tak 1-2 mecze i nie wyglądało to źle , lepiej tak niż z nim na prawej bo i tak nie wiele wniesie do gry w ataku
0
@elmayakos Zaraz może być 10 jak nic nie zmieni, Chelsea gra fatalnie a żaden z zawodników nie błyszczy i to wina trenera że nie umie nic zmienić w grze ! Po tych transferach to mieli się bić o mistrzostwo a nie puchary !
0
Nie potrzebny nam drugi Turan ,koleś tylko na faul umie grać !
0
Gramy jakbyśmy mieli zaliczkę 3:0 z pierwszego meczu, czy oni wiedzą że można też podać do przodu na połowie rywala ? !
1
My nie potrafimy połowy minąć !
0
@masq Przecież to prawda !
1
@pax Tymi swoimi analizami to akurat zaniżacie :) Trzeci dzień trujecie o tym samym ile można !
3
@Janiama podziwiam was chlopaki ze też się wam chce :) Ale stare powiedzenie mówi: Nie kłóć sie z (.)bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem:)
27
@Rewolucja123 ale redaktora to nie interesuje , jak sam napisałeś masz prawo do takiej oceny więc przestań innych pouczać jak mają oceniać . Swoje żale już wyraziłeś wczoraj :)
0
Komentarz usunięty
1
@VamosRakieta @Yoshi94 Dajcie sobie spokój widać że koleś to robi specjalnie dla beki by mieć z kim popisać , im bardziej obniża oceny tym większe wpisy pod jego postami, szkoda mi gościa jest taki samotny :)
3
Niezły burdel zostawił Bartek, nawet komisja jest nie kompetentna , szkoda ze dłużej nie czekał z tymi wyborami !
1
Do parzenia kawy to On się chyba tylko nadaje , bo trener z niego marny !
3
Font łosiu kiedy zrozumiesz że przekładając wybory nie działasz dla dobra klubu ! Ten wirus może trwać do końca roku !