1

No i się Guardiola doigrał , znowu wyszedł bez napastnika !

0

Tuchel to chyba strasznie uparty trener , Chelsea gra piach w drugiej połowie a ten nawet zmiany nie zrobi mając taką ławkę ! Ale on ogólnie nie chętny do zmian niczym nasz eks trener Valverde. !

5

@Avatarr Wreszcie ktoś to zauważył w żadnym klubie z topu długo by nie pograł w pierwszej 11 tak jak i Busi nikt go nie chce kupić. A my jeszcze przedłużamy umowy i dajemy podwyżki !!!

0

@adukla Grał z Alves zaliczył asystę i powinien mieć bramkę gdyby Trincao nie zachował sie samolubnie .

0

Najbardziej to było go widac jak się kłócił z sędzia w końcówce, jak zwykle ma więcej do gadania niż z gry do przodu!

0

Dobra jedziemy z nimi ! Zostało mi pół litra whisky obym miał powód wypić :)

0

Busi w takich meczach już dawno nie nadąża za szybkością gry :)

3

9 obrońców na 11 z pola , najwyższa pora zrobić wyprzedaż !

0

@xVENUMx Oszczędny impreza urodzinowa raz w roku :)

3

@LuisSalvano Mam tylko nadzieję że trener na siłę go nie upchnie w składzie kosztem Araujo !

1

Nie może tylko musi wrócić , Mingueza nie ten poziom na takich rywali !

23

Jak ma zagrać po 2 dniach treningów to lepiej by nie grał .

1

@Remi1899 Dokładnie to jedyny problem z Neymarem że on nie będzie chciał siedzieć na ławce albo schodzić z boiska , a Griezmann nie robi problemów choć zarabia za dużo.

2

Powinien grać nawet kosztem Pique ale nie wiem czy stać na to trenera.

2

Sędzia widzę prowadzi własne szoł !!!

0

@Barca1922 Ale przecież po kontuzji nie można grać od razu jak mówisz ! Sam piszesz głupoty w zależności co ci pasuje pod komentarz !

0

@Barca1922 A założysz się że Pique po gorszej kontuzji będzie grał w każdym meczu !

0

Koeman wkurza tym brakiem Araujo chłopak spisywał się świetnie a teraz będzie grał ogony bo sobie De Jonga tam upodobał ! Ale jak wróci Pique to z miejsca się dla niego miejsce znajdzie w składzie i będzie grał od dechy do dechy !

3

Kolejna szopka czarnego , nie wejdą grać to walkower i się skończą te cyrki !

0

I dobrze Araunjo wprowadzany powoli a Pique od razu ma grać bo Amigos!

1

Hulk i scena z czołgami , dziecinny film ale jakoś ciągle bawi mnie ta scena :)

0

@BarcaInfo Jak poleci to już niech tam zostanie !

1

@Dzemix111 Wolał bym odwrotnie :)

2

@tadzik447 To co robisz na stronie o piłce nożnej skoro cię to nie interesuje ? zwykły troll :)

0

Komentarz usunięty

6

Kolejny gwiazdorek co myśli że jest nie zastąpiony i stawia jakieś warunki zaporowe przy podpisaniu kontraktu a żaden z niego taki super zawodnik, uniwersalny owszem ale nigdzie wybitnie aż tak nie gra by mieć takie wymagania ! Oby Laporta się ogarnął i odpuścił sobie tego gracza. !

3

@Sulimo Człowieku czego nie rozumiesz chcecie gadać o polityce idźcie na polityka.pl czy inne fora tam pełno znajdziecie zwolenników do dyskusji, wiem forum od wszystkiego ale to strona sportowa ciężko tak zrozumieć. !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fortunate_son dokładnie nogami się gra i stopa powinna wskazywać spalonego a nie jakiś bark czy kawałek ręki!

2

@BarcaInfo fajne są te ujęcia z wyostrzonym obrazem i rozmazanym tlen , niesamowitą jakość obrazu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?