dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MJW nie przetłumaczysz , w takim razie jak Juventus prawie się nie dostał to powinien mieć dzika kartę bo zysk większy:)
1
@JarekS skoń z tym niekorzystne, nadal jedyny dla obrony argument to prawa telewizyjne ? Jeśli tak to już nas nie ma !
18
Litości z tym Roberto w pomocy , on umie tylko do najbliższego podawać !
0
@Hopner15 kastracja chemiczna albo fizyczna to powinien być mus w takich wypadkach i wszystkich pedofili !!!
0
@Harnas2 skoro wymieniasz Araujo jako pierwszego rezerwowego to już widać że nie masz pojęcia co piszesz. :-)
13
Tam może i Pep go odbuduje ale u nas jak zostanie to ni się nie zmieni , dalej będzie nijaki. Oddać nawet za nie wielką kwotę.
1
@tomek8756 można tez iść na forum o polityce i tam się produkować a nie na forum sportowym!
0
@Ghazul3293 świetnie to on podawał piłki zza autu :-)
1
@Rust_Cohle jak każdy dzień z czerwona kartką . Chyba że pracujesz w ruchu ciągłym razem z weekendami to jest to zwykły dzień pracy .
1
Mam nadzieję że jeśli zostanie to chociaż mu numer 9 zabiorą bo to obciach dla takiego klubu.
4
@vangoor zawsze mogą iść na budowę i chlać piwka skoro tracą młodość:-)
0
@michail99 mogą albo i nie w co bardziej wierzę. Ale żaden ekspert że mnie tylko śmieszą mnie wpisy tych co jedynym argumentem jest za nie wyrzuceniem klubów prawa telewizyjne ! To co kluby UEFA straci ewentualnie to i tak nic z tym co poniosą kluby finansowo i wizerunkowo , żadna gwiazda by tu nie trafił przez ten czas . Ale pożyjemy zobaczymy , szkoda mi czasu by się tu spierać.
2
@skelert Młody a wiesz że prawa telewizyjne są sprzedawane na parę lat do przodu i nikt nie gwarantuje ze te drużyny muszą w nich grać ! Więc UEFA nie będzie stratna tylko kluby . Ale co tam La Rambowi eksperci mają ten sam argument bo pieniądze stracą :)
0
@PatrykBarca Nie zgłupieje z dwóch wywali się jeszcze na początku !
2
@45M4R śmieszny jesteś z tym strzelą sobie w stopę , :)
0
@gumaz Wyciągam pistolet. Klasyka na strzelaninę przychodzi z nożami:-)
20
Żadne Martinezy, Artety itp wynalazki ! Jak Gardiola , Klopp i inni dobrzy trenerzy nie są do wyjścia to niech zostanie. Laporta chyba za bardzo chce wszystko naraz po zmieniać nie mając planu.
1
@Azi A skąd wiesz że nie było to za zgodą UEFA ? Nie wiesz tylko głupio komentujesz:-)
0
@Przemas8411 no właśnie komentujesz wszystko bez sensu nie mając żadnej wiedzy, ja nie wiem więc się nie udzielam tylko komentuje pożal się Boże ekspertów La Rambii którzy są pewni swego. A już najgłupszy jest powód że nie wyrzuca bo na nich najwięcej zarabiają z transmisji ! Prawa telewizyjne już zostały sprzedane na parę lat i na pewno nie ma zapisu że Barcelona , Real muszą w nich zawsze grać !!!
1
@Przemas8411 ooo widzę wielki znawca regulaminu który pewnie sam nie wie na jakiej podstawie mogli tworzyć sobie własne rozgrywki !
0
Nie tak dawno był wpis że chce opuścić klub i jak tu wszyscy pisali że on ambitny przynajmniej jest by grać a nie siedzieć na ławce :)
1
Xavi chciał by zostać od razu naszym Fergusonem, tylko trochę za słabe C.V ma jako trener by stawiać takie warunki:)
0
Aguero piękna bramka co za spokój !
0
Stawiać domy że Lewy nie strzeli to wtedy mu wpadnie ! Bądźcie prawdziwymi Polakami :)
8
Gikiewicz chce być bohaterem bo zatrzymał Lewego a zaraz się okaże że pości 8 goli i będzie to jego najgorszy mecz :)
0
Glikiewicz w reprezentacji to chyba nie chcesz grać !
4
@vota nie zesraj się skora tak Cię dupa boli :)
0
@szkutnik91 nawet łosiu nie wiesz że ostatnie 2 sezony nie był na urodzinach , ale trzeba na pisać bo to modne a większość takich geniuszy jak ty o tym nie wie !
0
@KapiFCB po co płacić za ten cyrk jak dwa dni później na Youtube można obejrzeć:)
1
My mamy Duńskiego Nazario a United Cavaniego jako rezerwowego taka mała różnica :)