0

@MJW nie przetłumaczysz , w takim razie jak Juventus prawie się nie dostał to powinien mieć dzika kartę bo zysk większy:)

1

@JarekS skoń z tym niekorzystne, nadal jedyny dla obrony argument to prawa telewizyjne ? Jeśli tak to już nas nie ma !

18

Litości z tym Roberto w pomocy , on umie tylko do najbliższego podawać !

0

@Hopner15 kastracja chemiczna albo fizyczna to powinien być mus w takich wypadkach i wszystkich pedofili !!!

0

@Harnas2 skoro wymieniasz Araujo jako pierwszego rezerwowego to już widać że nie masz pojęcia co piszesz. :-)

13

Tam może i Pep go odbuduje ale u nas jak zostanie to ni się nie zmieni , dalej będzie nijaki. Oddać nawet za nie wielką kwotę.

1

@tomek8756 można tez iść na forum o polityce i tam się produkować a nie na forum sportowym!

0

@Ghazul3293 świetnie to on podawał piłki zza autu :-)

1

@Rust_Cohle jak każdy dzień z czerwona kartką . Chyba że pracujesz w ruchu ciągłym razem z weekendami to jest to zwykły dzień pracy .

1

Mam nadzieję że jeśli zostanie to chociaż mu numer 9 zabiorą bo to obciach dla takiego klubu.

4

@vangoor zawsze mogą iść na budowę i chlać piwka skoro tracą młodość:-)

0

@michail99 mogą albo i nie w co bardziej wierzę. Ale żaden ekspert że mnie tylko śmieszą mnie wpisy tych co jedynym argumentem jest za nie wyrzuceniem klubów prawa telewizyjne ! To co kluby UEFA straci ewentualnie to i tak nic z tym co poniosą kluby finansowo i wizerunkowo , żadna gwiazda by tu nie trafił przez ten czas . Ale pożyjemy zobaczymy , szkoda mi czasu by się tu spierać.

2

@skelert Młody a wiesz że prawa telewizyjne są sprzedawane na parę lat do przodu i nikt nie gwarantuje ze te drużyny muszą w nich grać ! Więc UEFA nie będzie stratna tylko kluby . Ale co tam La Rambowi eksperci mają ten sam argument bo pieniądze stracą :)

0

@PatrykBarca Nie zgłupieje z dwóch wywali się jeszcze na początku !

2

@45M4R śmieszny jesteś z tym strzelą sobie w stopę , :)

0

@gumaz Wyciągam pistolet. Klasyka na strzelaninę przychodzi z nożami:-)

20

Żadne Martinezy, Artety itp wynalazki ! Jak Gardiola , Klopp i inni dobrzy trenerzy nie są do wyjścia to niech zostanie. Laporta chyba za bardzo chce wszystko naraz po zmieniać nie mając planu.

1

@Azi A skąd wiesz że nie było to za zgodą UEFA ? Nie wiesz tylko głupio komentujesz:-)

0

@Przemas8411 no właśnie komentujesz wszystko bez sensu nie mając żadnej wiedzy, ja nie wiem więc się nie udzielam tylko komentuje pożal się Boże ekspertów La Rambii którzy są pewni swego. A już najgłupszy jest powód że nie wyrzuca bo na nich najwięcej zarabiają z transmisji ! Prawa telewizyjne już zostały sprzedane na parę lat i na pewno nie ma zapisu że Barcelona , Real muszą w nich zawsze grać !!!

1

@Przemas8411 ooo widzę wielki znawca regulaminu który pewnie sam nie wie na jakiej podstawie mogli tworzyć sobie własne rozgrywki !

0

Nie tak dawno był wpis że chce opuścić klub i jak tu wszyscy pisali że on ambitny przynajmniej jest by grać a nie siedzieć na ławce :)

1

Xavi chciał by zostać od razu naszym Fergusonem, tylko trochę za słabe C.V ma jako trener by stawiać takie warunki:)

0

Aguero piękna bramka co za spokój !

0

Stawiać domy że Lewy nie strzeli to wtedy mu wpadnie ! Bądźcie prawdziwymi Polakami :)

8

Gikiewicz chce być bohaterem bo zatrzymał Lewego a zaraz się okaże że pości 8 goli i będzie to jego najgorszy mecz :)

0

Glikiewicz w reprezentacji to chyba nie chcesz grać !

4

@vota nie zesraj się skora tak Cię dupa boli :)

0

@szkutnik91 nawet łosiu nie wiesz że ostatnie 2 sezony nie był na urodzinach , ale trzeba na pisać bo to modne a większość takich geniuszy jak ty o tym nie wie !

0

@KapiFCB po co płacić za ten cyrk jak dwa dni później na Youtube można obejrzeć:)

1

My mamy Duńskiego Nazario a United Cavaniego jako rezerwowego taka mała różnica :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?