0

@icon3520 nie ma na co patrzeć :)

0

Barcelona 6 fauli Atletico 1 , dziwne czasy nastały :(

3

Przede wszystkim to trzeba kupić skrzydłowych co będą robić różnice a nie sie leczyć i skończyć z tym stylem i DNA Barcelony bo widać że formuła już się wyczerpała !

1

Ale Raków wyjaśnia tą Legie !

0

Ten bramkarz Aston Villi jest beznadziejny rzuca się sporo przed strzałem!

2

A wystarczyło im oddać Griezmann i od razu gra siadła:-)

2

Ale jesteście śmieszni na pustaka , tylko najpierw świetnie się pokazał a dobijał swój strzał . Też za nim nie przepadam ale bez przesady !

2

Getafe upiekło się w zeszłym sezonie oby w tym spadli ! Póki co dobrze im idzie w tym kierunku :)

19

Bohater bo obniżył pensje na którą nie zasługiwał ?! Pomnik mu postawcie!

1

Ok ma prawo ale za każdy dzień leci dniówka z pensji w końcu w pracy go nie ma !

1

Wielkiej różnicy na boisku bez niego nie zobaczymy .

4

W nagrodę zagra w kolejnym meczu by pokazać jaki jest przeciętny :-)

0

Oby na ligę trener nie wpadł na pomysł ustawić za niego Desta a po drugiej stronie Roberto bo nie można tego oglądać.

3

Garcia nam rośnie na nowego Lengleta, to pechowo piłka się odbije tu czerwona kartka :-)

0

Oby tylko nie zagrał Garcia kosztem Araujo bo źle to będzie wyglądać przy jego wzroście i szybkości!

5

A Griezmann zablokwało jeszcze bardziej :-)

0

@Gosciuu typowy Afgańczyk !

5

Też mi nowina , przecież piłkarze i trenerzy zawsze się nawzajem wspierają i będą mówić że zagrali spektakularnie tylko potem piłkarz ląduje na ławce i udaje że nie wie dlaczego .

2

Patrzę ba ten Ninja Warrior i ale tu leszcze przyszły, kompletnie brak chęci wygrania tylko aby się pokazać w TV:-)

0

@MarianoItalianoVero Ale bzdurę napisałeś z tymi procentami !

1

Póki co całkiem dobry wynik jak na grę jednym napastnikiem :)

0

@CTLM A co mnie interesuje zdanie trolla co jest tu od pół roku :)

8

A ci w tv nadal trują jak to nasz duński magik przepuścił piłkę przy pierwszym golu a On po prostu jej nie trafił piętką :)

2

I pomyśleć że zamiast Griezmanna mógł nadal biegać Messi ! To był by atak Depay z lewej Messi z prawej ech :(

0

Przyjąć piłkę do tyłu ze stopem to tylko nasz duński magik umie :)

0

Miała być LM a będzie druga liga:-)

0

Oby tylko Braithwaite nie zagrał od początku !

38

Ja bym nawet Pique posadził na ławce byle Araujo grał!

6

@masq ten specjalista to człowiek men więc nie ma co oczekiwać że napiszę coś mądrego :-)

7

To już jest chore by agent mówił gdzie ma zawodnik grać bo więcej za robi mając gdzieś karierę piłkarza i jego wolę. Młody jest i daje się manipulować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?