dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@icon3520 nie ma na co patrzeć :)
0
Barcelona 6 fauli Atletico 1 , dziwne czasy nastały :(
3
Przede wszystkim to trzeba kupić skrzydłowych co będą robić różnice a nie sie leczyć i skończyć z tym stylem i DNA Barcelony bo widać że formuła już się wyczerpała !
1
Ale Raków wyjaśnia tą Legie !
0
Ten bramkarz Aston Villi jest beznadziejny rzuca się sporo przed strzałem!
2
A wystarczyło im oddać Griezmann i od razu gra siadła:-)
2
Ale jesteście śmieszni na pustaka , tylko najpierw świetnie się pokazał a dobijał swój strzał . Też za nim nie przepadam ale bez przesady !
2
Getafe upiekło się w zeszłym sezonie oby w tym spadli ! Póki co dobrze im idzie w tym kierunku :)
19
Bohater bo obniżył pensje na którą nie zasługiwał ?! Pomnik mu postawcie!
1
Ok ma prawo ale za każdy dzień leci dniówka z pensji w końcu w pracy go nie ma !
1
Wielkiej różnicy na boisku bez niego nie zobaczymy .
4
W nagrodę zagra w kolejnym meczu by pokazać jaki jest przeciętny :-)
0
Oby na ligę trener nie wpadł na pomysł ustawić za niego Desta a po drugiej stronie Roberto bo nie można tego oglądać.
3
Garcia nam rośnie na nowego Lengleta, to pechowo piłka się odbije tu czerwona kartka :-)
0
Oby tylko nie zagrał Garcia kosztem Araujo bo źle to będzie wyglądać przy jego wzroście i szybkości!
5
A Griezmann zablokwało jeszcze bardziej :-)
0
@Gosciuu typowy Afgańczyk !
5
Też mi nowina , przecież piłkarze i trenerzy zawsze się nawzajem wspierają i będą mówić że zagrali spektakularnie tylko potem piłkarz ląduje na ławce i udaje że nie wie dlaczego .
2
Patrzę ba ten Ninja Warrior i ale tu leszcze przyszły, kompletnie brak chęci wygrania tylko aby się pokazać w TV:-)
0
@MarianoItalianoVero Ale bzdurę napisałeś z tymi procentami !
1
Póki co całkiem dobry wynik jak na grę jednym napastnikiem :)
0
@CTLM A co mnie interesuje zdanie trolla co jest tu od pół roku :)
8
A ci w tv nadal trują jak to nasz duński magik przepuścił piłkę przy pierwszym golu a On po prostu jej nie trafił piętką :)
2
I pomyśleć że zamiast Griezmanna mógł nadal biegać Messi ! To był by atak Depay z lewej Messi z prawej ech :(
0
Przyjąć piłkę do tyłu ze stopem to tylko nasz duński magik umie :)
0
Miała być LM a będzie druga liga:-)
0
Oby tylko Braithwaite nie zagrał od początku !
38
Ja bym nawet Pique posadził na ławce byle Araujo grał!
6
@masq ten specjalista to człowiek men więc nie ma co oczekiwać że napiszę coś mądrego :-)
7
To już jest chore by agent mówił gdzie ma zawodnik grać bo więcej za robi mając gdzieś karierę piłkarza i jego wolę. Młody jest i daje się manipulować.