1

@FCB_dimiC I jeszcze im dają premie za lojalności .

3

Przecież masz ofertę wystarczy podpisać a nie ciągle płakać!

36

Traore litości skrzydłowy bez liczb który tylko potrafi biegać, razem z Trincao idealnie się uzupełniają. Wezmą a potem będzie się ciężko pozbyć !

0

@wojopancer tak i pojedynek o trzecie miejsce :-) :-)

2

@doc wkleiłeś i napisałeś to samo pod spodem ,normalnie geniusz :-)

5

Nie działa bo trzyma się starych schematów i piłkarzy za czasów swojej gry a ten pomysł już nie działa.

1

@dadan1990 byłem w drive bez rejestracji nawet numer skierowania nie podawałem.

0

Jakie ta Świątek robi błędy, jeszcze daleko jej by być w top ranking to nie wszytko .

14

Dobrze że tego gola strzelili dopiero w 87 minucie bo jak by był wcześniej to jestem prawie pewny że Alaves by wyrównało jakby poszli do przodu bardziej.

0

Mam skierowanie na test Covid, muszę się zapisać czy to się idzie i w kolejce stoi bo wszędzie mu pokazuje brak miejsc jeśli bym się chciał zapisać ?!

0

@macio_944 8 i narzekasz! U mnie 2 !!!

7

Wieluń 10 tyś dostał za galę ciekawe ile burmistrz przytulił na boku , bo nie można się tak zeszmacić za takie grosze.

2

Najlepsze to odpadnięcie, nie mamy kadry by walczyć na kilku frontach. To druga kolejna dogrywka i tylko kontuzje przez nią to akurat może nam na dobre wyjść bo lepsze 4 miejsce w lidze niż finał PK.

0

Od Dzembele to nawet Gavi i Nico mają lepsze liczby, koleś w ostatnich meczach wyglądał jakby grał pod siebie by pokazać jaki jest dobry tylko nawet w bramkę nie mógł trafić . Jest mniej rozgarnięty nawet od Moriby. !

2

Jakbym słyszał agentów Moriby, oby skończyło się podobnie !!!

0

Wpuszcza go na ostatnie 5 minut , albo niech się rozgrzewa i nie wchodzi. Bo ostatnio wygląda jakby grał pod siebie a nie drużynę!

3

Już mam dość upominania się o docenienie ! Dostajesz tyle ile wnosisz a ze nie wiele to dużo nie powinien dostać !

2

Po co nam skrzydłowy który nie strzela i nie podaje ? Chyba Laporta nie jest taki głupi.

6

Ten Gralish to taki nasz Griezmann , czasami coś strzeli czy poda ale czemu kosztował 100 mln nikt nie wie !

1

Dobrego trenera poznaje się po tym czy potrafi podejmować trudne decyzje, czas pokaże czy Xavi dojrzał już do tej roli.

0

A według pewnego użytkownika Araujo to ten którego trza sprzedać bo za dobrze broni ale źle podaje :-)

5

Abde nie nadaje się na mocniejszych rywali , zagubiony i bez pomysłu.

0

@mildan1704 Busi wracał spacerkiem

2

Gdyby Dembele miał celność Benzemy to juz byśmy mieli manite:-)

1

Fati zaczyna pogoń z Messim w klasykach!!!

1

To mi się podoba jest ławka trzeba korzystać, Xavie bardzo dobrze rotuje dziś składem!

0

Depay by jeszcze przyjął i kiwał:-)

0

Widać różnice w szybkości gry do przodu u nas trzeba wymienić kilka podań !

1

Jeśli zostanie to nam nadzieję że ani centa nie dostaną jego agenci. A jak sue nie podoba to wypad jak Moriba!

48

A ten już płacze ze Torres go wygryzie i dlatego ucieka !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?