dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC I jeszcze im dają premie za lojalności .
3
Przecież masz ofertę wystarczy podpisać a nie ciągle płakać!
36
Traore litości skrzydłowy bez liczb który tylko potrafi biegać, razem z Trincao idealnie się uzupełniają. Wezmą a potem będzie się ciężko pozbyć !
0
@wojopancer tak i pojedynek o trzecie miejsce :-) :-)
2
@doc wkleiłeś i napisałeś to samo pod spodem ,normalnie geniusz :-)
5
Nie działa bo trzyma się starych schematów i piłkarzy za czasów swojej gry a ten pomysł już nie działa.
1
@dadan1990 byłem w drive bez rejestracji nawet numer skierowania nie podawałem.
0
Jakie ta Świątek robi błędy, jeszcze daleko jej by być w top ranking to nie wszytko .
14
Dobrze że tego gola strzelili dopiero w 87 minucie bo jak by był wcześniej to jestem prawie pewny że Alaves by wyrównało jakby poszli do przodu bardziej.
0
Mam skierowanie na test Covid, muszę się zapisać czy to się idzie i w kolejce stoi bo wszędzie mu pokazuje brak miejsc jeśli bym się chciał zapisać ?!
0
@macio_944 8 i narzekasz! U mnie 2 !!!
7
Wieluń 10 tyś dostał za galę ciekawe ile burmistrz przytulił na boku , bo nie można się tak zeszmacić za takie grosze.
2
Najlepsze to odpadnięcie, nie mamy kadry by walczyć na kilku frontach. To druga kolejna dogrywka i tylko kontuzje przez nią to akurat może nam na dobre wyjść bo lepsze 4 miejsce w lidze niż finał PK.
0
Od Dzembele to nawet Gavi i Nico mają lepsze liczby, koleś w ostatnich meczach wyglądał jakby grał pod siebie by pokazać jaki jest dobry tylko nawet w bramkę nie mógł trafić . Jest mniej rozgarnięty nawet od Moriby. !
2
Jakbym słyszał agentów Moriby, oby skończyło się podobnie !!!
0
Wpuszcza go na ostatnie 5 minut , albo niech się rozgrzewa i nie wchodzi. Bo ostatnio wygląda jakby grał pod siebie a nie drużynę!
3
Już mam dość upominania się o docenienie ! Dostajesz tyle ile wnosisz a ze nie wiele to dużo nie powinien dostać !
2
Po co nam skrzydłowy który nie strzela i nie podaje ? Chyba Laporta nie jest taki głupi.
6
Ten Gralish to taki nasz Griezmann , czasami coś strzeli czy poda ale czemu kosztował 100 mln nikt nie wie !
1
Dobrego trenera poznaje się po tym czy potrafi podejmować trudne decyzje, czas pokaże czy Xavi dojrzał już do tej roli.
0
A według pewnego użytkownika Araujo to ten którego trza sprzedać bo za dobrze broni ale źle podaje :-)
5
Abde nie nadaje się na mocniejszych rywali , zagubiony i bez pomysłu.
0
@mildan1704 Busi wracał spacerkiem
2
Gdyby Dembele miał celność Benzemy to juz byśmy mieli manite:-)
1
Fati zaczyna pogoń z Messim w klasykach!!!
1
To mi się podoba jest ławka trzeba korzystać, Xavie bardzo dobrze rotuje dziś składem!
0
Depay by jeszcze przyjął i kiwał:-)
0
Widać różnice w szybkości gry do przodu u nas trzeba wymienić kilka podań !
1
Jeśli zostanie to nam nadzieję że ani centa nie dostaną jego agenci. A jak sue nie podoba to wypad jak Moriba!
48
A ten już płacze ze Torres go wygryzie i dlatego ucieka !