1

Sztanga frajerska strata numer jeden czekamy na wiecej :)

0

No kto by się spodziewał , pełne zaskoczenie rywala :)

1

Powiem szczerze że guzik mnie obchodzi opinia innych piłkarzy na temat kolegi po fachu ! Słodzą sobie jak tylko mogą, wszyscy sie nadają wszędzie !

0

@Piorun lepsze są opłaty za parking w galeriach, idąc do kina z automatu masz dodatkowa 10 zł za postojowe! Mając bilet parking powinien byc conajmniej 4h darmowy .

3

Brutto czy netto bo jak netto to śmiech na sali i niech się nie dziwią że mlodzi też się domagają sporych podwyżek jeśli klub tak szasta kasą !!!

0

@slayer wtedy się go szybko zweryfikuje czy zasługuje na więcej. Nie powinien liczyć na minuty kosztem młodych i tych którzy zostają.

21

Na granie w podstawowej jedenastce nie zasługuje , można go wpuszczać jeśli wynik w drugiej połowie jest na styku i zobaczyć jego zaangażowanie bo przy bezpiecznym wysokim wyniku też nie zasługuje na grę kosztem choćby Abde czu Jutgli !

8

Komentarz usunięty

33

Mimo wszystko najlepsze brak gry dla Dembele , nawet przy 4:1 widziałem że rozgrzewał się Jutgla a nie francuz i tak powinno być !

5

Ciekawe w której minucie sztanga przestanie nadążać za wydarzeniami na boisku.

23

Niech tak głośno tego nie mówi bo dadzą mu grosze a nowy nabytek z miejsca dostanie drugie tyle :)

39

Chcą nabrać jakiegoś szrotu a jemu żałują ! Pożegnać Roberto i już się znajdą pieniądze , trudno aby ten przeciętniak zarabiał więcej od Araujo i ciężko nie zgodzić się z Urugwajczykiem !

27

Jak ten klub ma się rozwijać jak będą trzymać takich przeciętniaków bo wychowanek.

4

Bartek to jednak był stan umysłu , płacić za pierwszeństwo bez ustalonej ceny to czysty debilizm. Ktoś da więcej a musimy wyrównać inaczej nici z transferu pomimo że wartość rynkowa zawodnika jest dużo niższa to było po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto !!!

2

Jaki ten Real jednowymiarowy, jakim cudem prowadzą w lidze a Anceloti szybko ich zajeździ jak będą walczyć na kilku frontach .

0

@OsamaDembele odejdź już z tego klubu i przestań prześladować nas kibiców dodatkowo marnymi komentarzami :)

11

Powinni dać mu 7 od Dembele, to było by pożądne upokorzenie dla tego darmozjada.

1

Niech siedzi na trybunach , zaangażowanie takiego zawodnika jest marne dla niego liczą się teraz cele indywidualne aby się pokazać a nie drużynowe. W ostatnich meczach tylko plątał się w nie potrzebne dryblingi a jego nie przygotowane strzały to już mistrzostwo. !

7

@SenoX Tak to jest jak są ferie a dzieci przed komputerem siedzą i wypisują bzdury :)

5

Żadnych negocjacji z Atletico blokują każdego piłkarza od siebie do nas, nigdy nie poszli nam na rękę a my im będziemy oddawać bo zaoszczędzimy na pensji ! Laporta nie bądź tak głupi jak Bartek.

15

Haha i tyle z tej mitycznej gry do przodu wśród użytkowników LaRambla ! :-)

0

Komentarz usunięty

0

@Draks[FCB] ale tam się samemu wpisuje dane .

0

I oby to była lekcja na przyszłość , że Atletico się nie oddaje piłkarzy za grosze !

0

@Damian11 No dobra a jak wygląda sprawa ze zgłoszeniem są w stanie to sprawdzić czy zgłosiłem wszystkich czy nikt tego nie weryfikuje?

1

@Bunk420 ale jeśli ktoś na wynik pozytywny i jest na izolacji to już podlegają kwarantannie do czasu zakończenia izolacji chorego i plus 7 dni z tego co ja czytam. Tylko czy jak nikogo nie zgłoszę czy oni są wstanie to sprawdzić?

1

@Kgorecki2500 też się nad tym zastanawiam. Ja nam pozytywny ale nikogo ni zgłaszałem z domowników. Sanepid też nie dzwonił niby nam formularz na ikp do wypełnienia ale nie wiem czy obowiązkowy . A wszyscy w domu szczepieni .

1

Jeśli my mamy się wzmacniacz tylko Hiszpanami i nie widzimy innych możliwości to długo będziemy się podnosić z tych ruin. Bierzemy każdy hiszpański szrot byle tylko brać.!

0

Iga musi poprawić zdecydowanie serwis jeśli chce powalczyć z lepszymi rywalkami. Owszem będzie dochodzi do 1/8, 1/4 czy czasami dalej ale ciężko będzie o zwycięstwo.

0

Chciał się wypłakać w mankiet a ten go olał:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?