dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sztanga frajerska strata numer jeden czekamy na wiecej :)
0
No kto by się spodziewał , pełne zaskoczenie rywala :)
1
Powiem szczerze że guzik mnie obchodzi opinia innych piłkarzy na temat kolegi po fachu ! Słodzą sobie jak tylko mogą, wszyscy sie nadają wszędzie !
0
@Piorun lepsze są opłaty za parking w galeriach, idąc do kina z automatu masz dodatkowa 10 zł za postojowe! Mając bilet parking powinien byc conajmniej 4h darmowy .
3
Brutto czy netto bo jak netto to śmiech na sali i niech się nie dziwią że mlodzi też się domagają sporych podwyżek jeśli klub tak szasta kasą !!!
0
@slayer wtedy się go szybko zweryfikuje czy zasługuje na więcej. Nie powinien liczyć na minuty kosztem młodych i tych którzy zostają.
21
Na granie w podstawowej jedenastce nie zasługuje , można go wpuszczać jeśli wynik w drugiej połowie jest na styku i zobaczyć jego zaangażowanie bo przy bezpiecznym wysokim wyniku też nie zasługuje na grę kosztem choćby Abde czu Jutgli !
8
Komentarz usunięty
33
Mimo wszystko najlepsze brak gry dla Dembele , nawet przy 4:1 widziałem że rozgrzewał się Jutgla a nie francuz i tak powinno być !
5
Ciekawe w której minucie sztanga przestanie nadążać za wydarzeniami na boisku.
23
Niech tak głośno tego nie mówi bo dadzą mu grosze a nowy nabytek z miejsca dostanie drugie tyle :)
39
Chcą nabrać jakiegoś szrotu a jemu żałują ! Pożegnać Roberto i już się znajdą pieniądze , trudno aby ten przeciętniak zarabiał więcej od Araujo i ciężko nie zgodzić się z Urugwajczykiem !
27
Jak ten klub ma się rozwijać jak będą trzymać takich przeciętniaków bo wychowanek.
4
Bartek to jednak był stan umysłu , płacić za pierwszeństwo bez ustalonej ceny to czysty debilizm. Ktoś da więcej a musimy wyrównać inaczej nici z transferu pomimo że wartość rynkowa zawodnika jest dużo niższa to było po prostu wyrzucenie pieniędzy w błoto !!!
2
Jaki ten Real jednowymiarowy, jakim cudem prowadzą w lidze a Anceloti szybko ich zajeździ jak będą walczyć na kilku frontach .
0
@OsamaDembele odejdź już z tego klubu i przestań prześladować nas kibiców dodatkowo marnymi komentarzami :)
11
Powinni dać mu 7 od Dembele, to było by pożądne upokorzenie dla tego darmozjada.
1
Niech siedzi na trybunach , zaangażowanie takiego zawodnika jest marne dla niego liczą się teraz cele indywidualne aby się pokazać a nie drużynowe. W ostatnich meczach tylko plątał się w nie potrzebne dryblingi a jego nie przygotowane strzały to już mistrzostwo. !
7
@SenoX Tak to jest jak są ferie a dzieci przed komputerem siedzą i wypisują bzdury :)
5
Żadnych negocjacji z Atletico blokują każdego piłkarza od siebie do nas, nigdy nie poszli nam na rękę a my im będziemy oddawać bo zaoszczędzimy na pensji ! Laporta nie bądź tak głupi jak Bartek.
15
Haha i tyle z tej mitycznej gry do przodu wśród użytkowników LaRambla ! :-)
0
Komentarz usunięty
0
@Draks[FCB] ale tam się samemu wpisuje dane .
0
I oby to była lekcja na przyszłość , że Atletico się nie oddaje piłkarzy za grosze !
0
@Damian11 No dobra a jak wygląda sprawa ze zgłoszeniem są w stanie to sprawdzić czy zgłosiłem wszystkich czy nikt tego nie weryfikuje?
1
@Bunk420 ale jeśli ktoś na wynik pozytywny i jest na izolacji to już podlegają kwarantannie do czasu zakończenia izolacji chorego i plus 7 dni z tego co ja czytam. Tylko czy jak nikogo nie zgłoszę czy oni są wstanie to sprawdzić?
1
@Kgorecki2500 też się nad tym zastanawiam. Ja nam pozytywny ale nikogo ni zgłaszałem z domowników. Sanepid też nie dzwonił niby nam formularz na ikp do wypełnienia ale nie wiem czy obowiązkowy . A wszyscy w domu szczepieni .
1
Jeśli my mamy się wzmacniacz tylko Hiszpanami i nie widzimy innych możliwości to długo będziemy się podnosić z tych ruin. Bierzemy każdy hiszpański szrot byle tylko brać.!
0
Iga musi poprawić zdecydowanie serwis jeśli chce powalczyć z lepszymi rywalkami. Owszem będzie dochodzi do 1/8, 1/4 czy czasami dalej ale ciężko będzie o zwycięstwo.
0
Chciał się wypłakać w mankiet a ten go olał:-)