dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mało ćwiczy ta wokalistka bo brzuch nie umięśniony :-)
13
Co by nie mówić miał przynajmniej odwagę postawić na młodych , Xavi póki co nikogo nie wypromował nawet szans nie daje za wiele .
0
W lidze ogórkowej 5 goli i 9 asyst to u nas pewnie 2 i 4 odpowiednio :-)
0
Nie ważne kto przyjdzie Amigosi będą grali aż po grób, to tylko zwykle gadanie!!!
1
A Grealish pokazuje że wszystko co może zaoferować to tylko swoje łydki :)
1
Dembele nie powinien grać w tym meczu nawet minuty skoro nadal nie wie czy zostać !
0
Emery sam sobie zrobił krzywdę rzucając wszystkie siły na LM myśląc ze może ja wygrać a to było nie realne dla tej drużyny! Odposcil ligę a lepiej było by dla drużyny grac w LM lub conajmniej LE kolejny sezon niż ten półfinał LM.
5
Naprawdę nie wiem jaki jest sens pisać w kółko o tym samym prawie codziennie ten sam news !
0
I tak nie powinien grać , o nic już nie gramy a dalej się kłóci o pensje. Adama albo młodzi niech graja !
0
Trener swój Amigos więc nic się nie zmieni, nie ważne kto przyjdzie.
3
1 dla trenera za ten mecz!!! Jak tak na zarządzać składem to kiepsko to widzę!!!
1
Jednym słowem 1 dla trenera za ten mecz!!!
4
Ale On może nie być zainteresowanym przedłużeniem , przyszedł za darmo i Barcelona nie może mieć oczekiwania że musi na nim zarobić!
3
Z tymi płucami drużyny to trochę redakcję poniosło:-)
5
Nie jarajcie się i tak tu nie przyjdzie, to tylko nasza redakcja nie ma o czym pisać.
1
@Peciak ale Busi jak truchta do obrony to już nikomu nie przeszkadza :-)
2
Przyszedł z darmo to może i chcieć odejść za darmo za rok i Barcelona nie będzie mogła mieć do niego pretensji .
2
A jutro napiszesz Mane zainteresowany projektem Barcelony :-)
0
@ShawnC tak popatrz Rudiger myślisz że te 35 to dostał tylko zawodnik:-)
1
W dzisiejszych czasach to lepiej być agentem , pilkarz dostaje 6-7 mln za rok a agent 20 za podpis. Nie trzeba rano wstawać na trening dbać o dietę i trzymać formę przez 3 lata a kasa się zgadza.
3
I ten Gallan czy jak mu tam co go teraz Dembele wkręcił to ma być nasze wzmocnienie :-)
0
@kynio302 zgadza się tylko po co redakcja to powiela, pisać tylko po to by pisać.
1
Dziś Barcelona może wydać tylko 1/4 tego co zarobi a jutro Lewy już blisko , Kounde zaakceptował warunki :-) . Ta strona to coraz większe Brawo party :-))))
8
@dafik85 jeśli twoja wiedza nie sięga dalej niż Barcelona to pora się przezucic na jakiś tenis stołowy lub cokolwiek innego :-)
0
Dobrze ze bramki na wyjeździe się nie liczą bo City już by się pakowali !
3
@LatajacyHolender wiatr a raczej przeciąg z którego nic nie wynika :-)
4
Kiedy przestaniecie powielać te głupoty Lewy, Haaland itp ? Byle tylko pisać:-(
2
@doc Lewy nigdy nie był dla nas opcją tylko dzieci wierzą w to co piszą gazety !
16
Czy F.Tores jest na boisku!
4
@blizniakpiotrek chybachciales napisać że to kloc tylko słownik co zmienił :-)