2

Mało ćwiczy ta wokalistka bo brzuch nie umięśniony :-)

13

Co by nie mówić miał przynajmniej odwagę postawić na młodych , Xavi póki co nikogo nie wypromował nawet szans nie daje za wiele .

0

W lidze ogórkowej 5 goli i 9 asyst to u nas pewnie 2 i 4 odpowiednio :-)

0

Nie ważne kto przyjdzie Amigosi będą grali aż po grób, to tylko zwykle gadanie!!!

1

A Grealish pokazuje że wszystko co może zaoferować to tylko swoje łydki :)

1

Dembele nie powinien grać w tym meczu nawet minuty skoro nadal nie wie czy zostać !

0

Emery sam sobie zrobił krzywdę rzucając wszystkie siły na LM myśląc ze może ja wygrać a to było nie realne dla tej drużyny! Odposcil ligę a lepiej było by dla drużyny grac w LM lub conajmniej LE kolejny sezon niż ten półfinał LM.

5

Naprawdę nie wiem jaki jest sens pisać w kółko o tym samym prawie codziennie ten sam news !

0

I tak nie powinien grać , o nic już nie gramy a dalej się kłóci o pensje. Adama albo młodzi niech graja !

0

Trener swój Amigos więc nic się nie zmieni, nie ważne kto przyjdzie.

3

1 dla trenera za ten mecz!!! Jak tak na zarządzać składem to kiepsko to widzę!!!

1

Jednym słowem 1 dla trenera za ten mecz!!!

4

Ale On może nie być zainteresowanym przedłużeniem , przyszedł za darmo i Barcelona nie może mieć oczekiwania że musi na nim zarobić!

3

Z tymi płucami drużyny to trochę redakcję poniosło:-)

5

Nie jarajcie się i tak tu nie przyjdzie, to tylko nasza redakcja nie ma o czym pisać.

1

@Peciak ale Busi jak truchta do obrony to już nikomu nie przeszkadza :-)

2

Przyszedł z darmo to może i chcieć odejść za darmo za rok i Barcelona nie będzie mogła mieć do niego pretensji .

2

A jutro napiszesz Mane zainteresowany projektem Barcelony :-)

0

@ShawnC tak popatrz Rudiger myślisz że te 35 to dostał tylko zawodnik:-)

1

W dzisiejszych czasach to lepiej być agentem , pilkarz dostaje 6-7 mln za rok a agent 20 za podpis. Nie trzeba rano wstawać na trening dbać o dietę i trzymać formę przez 3 lata a kasa się zgadza.

3

I ten Gallan czy jak mu tam co go teraz Dembele wkręcił to ma być nasze wzmocnienie :-)

0

@kynio302 zgadza się tylko po co redakcja to powiela, pisać tylko po to by pisać.

1

Dziś Barcelona może wydać tylko 1/4 tego co zarobi a jutro Lewy już blisko , Kounde zaakceptował warunki :-) . Ta strona to coraz większe Brawo party :-))))

8

@dafik85 jeśli twoja wiedza nie sięga dalej niż Barcelona to pora się przezucic na jakiś tenis stołowy lub cokolwiek innego :-)

0

Dobrze ze bramki na wyjeździe się nie liczą bo City już by się pakowali !

3

@LatajacyHolender wiatr a raczej przeciąg z którego nic nie wynika :-)

4

Kiedy przestaniecie powielać te głupoty Lewy, Haaland itp ? Byle tylko pisać:-(

2

@doc Lewy nigdy nie był dla nas opcją tylko dzieci wierzą w to co piszą gazety !

16

Czy F.Tores jest na boisku!

4

@blizniakpiotrek chybachciales napisać że to kloc tylko słownik co zmienił :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?