0

@Aragorn33 ale to też działa w drugą stronę, wiedzą że mamy nadmiar zawodników i musimy zwolnić miejsce i idą za grosze albo jak wszystkie odejścia do tej pory za darmo !!!

0

A Laporta kupi kolejnego PO i przyjdzie po kolejna obniżkę pensji ! Czy ten zarząd się nie nauczy że aby kogoś kupić to też trzeba sprzedać.

1

@pyra92 za rok Xavi powie że nie wygrał LL i LM bo skład nie kompletny i potrzeba jeszcze De Bruyne i Messiego . Żyjemy ponad stan i zamiast trochę zwolnić to szalejemy na rynku najbardziej w Europie.

1

Jeszcze nie dawno Laporta twierdził ze 3 dźwignia jest w razie co teraz juz 4. Nos długi jak u naszego Pinokio:-)

0

Trzeba wprost im powiedzieć tej naszej magicznej trójce że nie będą zarejestrowani jeśli nie odejdą .

48

Już bez przesady z tym Bernardo . Sprzedadzą to zostawić kasę i zobaczyć jak będzie drużyna grała, może się okazać że będzie tu zbędny a swoje kosztuje. Nie trzeba od razu całej 11 wymieniać bo Xavi tak chce , niech pokaże ze umie coś ulepić z tego co juz dostał !

0

Duński Nazario chce kasę z góry za rozwiązanie umowy , nie ma sprawy tylko niech podpisze lojalkę o zakazie gry przez dwa lata ! Jak to bywa w zakładach o zakazie pracy u konkurencji przez pewien okres :-)

1

Jakby co mamy jeszcze w zapasie 5 i 6 dźwignie:-)

8

Opinie byłych trenerów czy kolegów są nic nie warte , to jak lizanie sobie własnych jaj :)

0

Nawet jakby Pique odszedł to na grzyba on tu przy i tak 4 stoperach. Laporta trochę jak dziecko w sklepie z zabawkami które nie wie co brać więc weźmie wszystkie.

1

@Encore racja właśnie się upewniłem , byłeś szybszy :-)

16

Ale Ronaldo ma ból tyłka że on gra w Lidze Konferencji a Messi w LM , przecież on po nocach nie może spać XD

0

@FCB24 ale miało być lepszych a nie byle jakich :D

0

@Uukasz_93 taki mądry a nadal nie potrafisz wymienić tych lepszych. Pewnie musisz Google włączyć i popytać innych :-)

0

@FCB24 No dawaj

0

@FCB24 wymienić tych 10 ? Potrafisz.

5

Dzieciarnia z La Rambly sprzedała by Niemca i postawiła nawet na Peña byle by postawić na swoim. A tymczasem potrafią wymienić ze 3-4 lepszych bramkarzy :-)

9

Wypadało by najpierw trochę przewietrzyć szatnie i dopiero iść znowu na zakupy. Teraz zawodnicy odejdą za grosze bo musimy zrobić miejsce albo co gorsze i tak zostaną bo wolą kasę niż grę. Laporta zaraz ruszy 3 albo 4 dźwignią i jakimś cudem zmieści się w budżecie. I wcale nie dziwie się ze zawodnicy nie chcą negocjować obniżki pensji gdy klub wydaje taką kasę. Choć wiem ze budżet na transfery a limit płacowy to dwie różne sprawy.

0

@Uukasz_93 No a kto według ciebie będzie lepszy skoro odgrzewasz tego kotleta bo to popularne ?

0

Lewy nie dość że nie strzela to jeszcze zablokował Aubameyanga , wcześniej w każdym sparingu strzelał:-)

0

@derlysy1979 tak bywa gdy najpierw się na kupi a potem jest problem z rejestracją.

0

@escarabajo ale kolega dopiero się nauczył kopiować z głównej więc wybacz mu :-)

0

Jeden pisze kontakty są kiepskie z Messim a drugi że coraz lepsze ,że też chce się wam rozsiewać te ploty .

3

Ten Xavi to chyba się nigdy nie opamięta więcej więcej :-)

1

Powinno brzmieć wzmocnienie boków obrony po pozbyć się nadmiarowych graczy !

0

@Gruak widać za szybko szkołę skończyłeś .

7

@PatrykBarca ale zdajesz sobie sprawę że rozgrywający też mysi uczestniczyć w pressingu ?! Już widzę jak Messi biega do obrony .

4

To jeszcze niech o Suareza Xavi poprosi bo on też kiepsko pożegnany i nie ma klubu. Roberto już przgarnięty . Teraz przynajmniej mamy prawe skrzydło ktore żyje bez Messiego.

1

@Clue już doszedłeś czy jeszcze potrzebujesz trochę słów:-)

30

Oby nie ten rozdział już zamknięty inaczej znowu będzie podaj do Messiego bo będzie mu smutno. W tym wieku będzie miał raczej zły wpływ niczym Ronaldo. Własne liczby pewnie wykręci i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?