dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele umie tylko strzelać na siłę byle tylko z mocniej , techniczne uderzenie to u niego głowa coś takiego nie przetwarza !
0
Już zdążyłem o nim zapomnieć a tu przypominajka z wywiadem :-)
2
Aż strach pomyśleć co będzie po MŚ ilu będzie nadawać się do gry.
2
@ProMILs jeśli widziałeś tam palec a nie całą dłoń to idź do okulisty
0
Upiekło się , ciekawe czy jak byśmy strzelili po tej kontrze to by anulowali bo spalony :)
1
@Sztywno Ten przeskok z 5 na 6 odcinek o 10 lat to też dowalili , broniła się przed ślubem a tu nagle już 3 dziecko rodzi :-)
0
Ale ten Ród Smoka to szmira , póki co daleko mu do Gry o Tron !
10
Ten pociąg przyjeżdża tylko raz :-)
2
@DonMatteo901 Jaki top w tym sezonie jest przeciętny a wybór Chelsea nie wróży nikomu dobrze idąc z Bundesligi.
0
Dobrze że jest 5 zmian bo pół drużyny nadaje się do zmiany !
0
@Donio Brawo wreszcie ktoś to zauważył że taki zawodnik to już relikt . Dziś nawet defensywni zawodnicy potrafią z piłką pobiec 30-50 metrów z piłką robiąc kontrę ale nie ten , nasz z piłką nie biega :)
1
Jak się nie ma masy mięśniowej i nie wykonuje sprintów to trudno coś zerwać czy naciągnąć:-)
1
Nie wiele robi po za kopiowaniem Barcelony , tylko że bez napastnika którego Hiszpania nie ma daleko nie zajedzie.
1
Jaki płacz że pojechali na repre i kontuzje. Póki co to kontuzje mięśniowe a nie ktoś ich wykosił na boisku , gdyby nie pojechali to grali by w klubie i też by mięsień nie wytrzymał skoro juz był nadwyreżony a nie dla tego że grał dla kraju :-)
0
@HypeR obecnie nasze doświadczenie siedzi na ławce i żadko się podnosi więc ten argument do bani :-)
1
W wieku 31 lat bedzie robił krok do przodu w swojej karierze ? Chyba krok do przodu ku lepszej emeryturze powinno pisać. Zbędny mimo że za darmo.
9
Będziemy mieli najdroższego rezerwowego na świecie w dodatku to z miłości do klubu :-)
0
A piłkarze sobie nadal wzajemnie jaja liżą , nie wiem po co takie pytanie dziennikarze zadają.
4
Uff przynajmniej jeden wie kiedy powiedzieć dość . I tak sztanga długo tu gra .
2
A według ekspertów La Rambla Depay był koszmarny :-)
7
@AlexDark00 ,,Z takim playmakerem jak Messi może być tylko lepiej." No tak dawano nie straciliśmy bramki w lidze z nim będzie o to łatwiej.
10
Na tle Torresa i tak wypada lepiej przynajmniej ma ten drybling a konkurencja sprawia że nie zawsze podejmują dobre decyzję .
1
@NoziX1 Nie nie płakał bym :) Zawsze tak jest że na drugą żółtą trzeba sobie poważnie zasłużyć . Tak jak za byle faul możesz dostać żółtko tak na drugą to musisz już dobrze wykosić .
0
@Tomash_Ek Pierwsza się należała ewidentnie , tam była duża siła ale przy kolejnych dwóch to raptem draśnięcie tylko dodawali sporo od siebie.
9
Napastnicy oprócz Lewego graja trochę pod siebie i to widać , jest spora rywalizacja i każdy chce się pokazać a to nie zawsze jest z korzyścią dla drużyny.
31
To że każdy twój piłkarz kładł się na murawę wpadając na rękę Kessiego i turlał się jakby umierał nie znaczy że za to powinna być kartka.
0
Skubany zdążył cofnąć stopę :)
0
Kessie do zmiany bo widać że specjalnie na jego ręce polują , wiją się jak węgorze po każdym starciu !
3
@Nano22 dokładnie idziesz do Barcelony aby odnieść sukces a nie dla kasy. Jak ci się uda godnie zarobisz a jeśli nie to sam odejdziesz a nie przyklei się do ławki bo nigdzie tyle nie zarobi. Nie którzy zawodnicy od początku wiedzą że to za wysokie progi dla niech ale kasa skusiła !
3
Fabregas trener jakoś tego nie widzę , zbyt szybko spuszczał głowę jako zawodnik gdy mu nie szło.