1

Dembele umie tylko strzelać na siłę byle tylko z mocniej , techniczne uderzenie to u niego głowa coś takiego nie przetwarza !

0

Już zdążyłem o nim zapomnieć a tu przypominajka z wywiadem :-)

2

Aż strach pomyśleć co będzie po MŚ ilu będzie nadawać się do gry.

2

@ProMILs jeśli widziałeś tam palec a nie całą dłoń to idź do okulisty

0

Upiekło się , ciekawe czy jak byśmy strzelili po tej kontrze to by anulowali bo spalony :)

1

@Sztywno Ten przeskok z 5 na 6 odcinek o 10 lat to też dowalili , broniła się przed ślubem a tu nagle już 3 dziecko rodzi :-)

0

Ale ten Ród Smoka to szmira , póki co daleko mu do Gry o Tron !

10

Ten pociąg przyjeżdża tylko raz :-)

2

@DonMatteo901 Jaki top w tym sezonie jest przeciętny a wybór Chelsea nie wróży nikomu dobrze idąc z Bundesligi.

0

Dobrze że jest 5 zmian bo pół drużyny nadaje się do zmiany !

0

@Donio Brawo wreszcie ktoś to zauważył że taki zawodnik to już relikt . Dziś nawet defensywni zawodnicy potrafią z piłką pobiec 30-50 metrów z piłką robiąc kontrę ale nie ten , nasz z piłką nie biega :)

1

Jak się nie ma masy mięśniowej i nie wykonuje sprintów to trudno coś zerwać czy naciągnąć:-)

1

Nie wiele robi po za kopiowaniem Barcelony , tylko że bez napastnika którego Hiszpania nie ma daleko nie zajedzie.

1

Jaki płacz że pojechali na repre i kontuzje. Póki co to kontuzje mięśniowe a nie ktoś ich wykosił na boisku , gdyby nie pojechali to grali by w klubie i też by mięsień nie wytrzymał skoro juz był nadwyreżony a nie dla tego że grał dla kraju :-)

0

@HypeR obecnie nasze doświadczenie siedzi na ławce i żadko się podnosi więc ten argument do bani :-)

1

W wieku 31 lat bedzie robił krok do przodu w swojej karierze ? Chyba krok do przodu ku lepszej emeryturze powinno pisać. Zbędny mimo że za darmo.

9

Będziemy mieli najdroższego rezerwowego na świecie w dodatku to z miłości do klubu :-)

0

A piłkarze sobie nadal wzajemnie jaja liżą , nie wiem po co takie pytanie dziennikarze zadają.

4

Uff przynajmniej jeden wie kiedy powiedzieć dość . I tak sztanga długo tu gra .

2

A według ekspertów La Rambla Depay był koszmarny :-)

7

@AlexDark00 ,,Z takim playmakerem jak Messi może być tylko lepiej." No tak dawano nie straciliśmy bramki w lidze z nim będzie o to łatwiej.

10

Na tle Torresa i tak wypada lepiej przynajmniej ma ten drybling a konkurencja sprawia że nie zawsze podejmują dobre decyzję .

1

@NoziX1 Nie nie płakał bym :) Zawsze tak jest że na drugą żółtą trzeba sobie poważnie zasłużyć . Tak jak za byle faul możesz dostać żółtko tak na drugą to musisz już dobrze wykosić .

0

@Tomash_Ek Pierwsza się należała ewidentnie , tam była duża siła ale przy kolejnych dwóch to raptem draśnięcie tylko dodawali sporo od siebie.

9

Napastnicy oprócz Lewego graja trochę pod siebie i to widać , jest spora rywalizacja i każdy chce się pokazać a to nie zawsze jest z korzyścią dla drużyny.

31

To że każdy twój piłkarz kładł się na murawę wpadając na rękę Kessiego i turlał się jakby umierał nie znaczy że za to powinna być kartka.

0

Skubany zdążył cofnąć stopę :)

0

Kessie do zmiany bo widać że specjalnie na jego ręce polują , wiją się jak węgorze po każdym starciu !

3

@Nano22 dokładnie idziesz do Barcelony aby odnieść sukces a nie dla kasy. Jak ci się uda godnie zarobisz a jeśli nie to sam odejdziesz a nie przyklei się do ławki bo nigdzie tyle nie zarobi. Nie którzy zawodnicy od początku wiedzą że to za wysokie progi dla niech ale kasa skusiła !

3

Fabregas trener jakoś tego nie widzę , zbyt szybko spuszczał głowę jako zawodnik gdy mu nie szło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?