dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Ten Rubiales taki normalny przybija piątki nie ma tak zrytej mordy jak Tebas :-)
0
Jest skład ciekawe czy kolejne 30 minut gry a potem obrona i brak sił ? ;-)
4
TVP musiało pokazać Dupe że jest w końcu to ich człowiek :)
0
@Lionel_Messi10 jego miejsce jest tam gdzie jest czyli PSV lub klub o podobnym budżecie !
19
Fałszywy Laporta mówi jedno a robi drugie !
0
Brawo United ! A Guardiola w swoim stylu brak zmian i pomysłu by coś zmienić w meczu !
0
A jeszcze nie dawno pisaliście że Barcelona zrobi wszystko by nie puścić Depaya do Atletico ! A i tak chyba wiadomo jak to się skończy .
0
Napoli to do bramkarza zagrywa w ostateczności u nas to jeden z głównych rozgrywających, od taką różnica !
0
Co za zjeb... Eurosport puścić reklame w trakcie breaka w takim momencie !
0
Kessie to już będzie sabotaż Xaviego !
1
Przecież te kasztany grały na dowiezienie 1:0 , zero gry w drugiej połowie!
0
@Compadre chyba Araujo bo Kounde to prawie bramkę podarował , oglądaj mecz a nie siedź na LaRambla !
1
No super Pedri i Lewy sobie wymienili 10 podań jakby prowadziili już ze 3:0 .
2
30 minut naszego klepania było mniej warte niż 5 minut gry Betisu i zrobili więcej okazji niż my !
0
Zastępstwo to napastnik z golem z wysokością kontraktu pewnie maxs 2 mln czyli kolejny wynalazek typu Braitwait, Boaeteng itp To nie ma sensu, niech ten Laporta się w końcu ogarnie !
1
Jeśli jej teksty wszytkie tak brzmią to nie wiem jakim cudem ona jest gwiazdą ! Co za zlepek bezsensownego rymu .
0
Niech ktoś mu powie ze w tym klubie jego życia trzeba prezentować jakiś poziom do którego mu sporo brakuje !
8
Jakie to żałosne kiedy od każdej kary próbują się odwołać !
0
Dobre relacje między klubami - Przecież oni nas dymają na każdym kroku a my chcemy więcej:-) No Atletico dobrze na tym wychodzi .
2
Młody ma łeb na karku jeśli zostanie ma czas jeszcze do Wielkiej piłki. Pamiętam jaki był płacz o Adeyemi ze poszedł do nich a i tam póki co za wysoko.
1
Po co nam kolejny napastnik który strzela raptem parę goli na sezon ? I moje ulubione ,, może grać na kilku pozycjach " czytaj czyli nigdzie nie jest dobry :-)
5
W sumie najlepsze to czerwona dla Ferrana odpoczniemy od niego ze dwa mecze :-)
0
Uff odpoczniemy od tego Ferrana że dwa mecze , jednak zrobił coś dobrego w tym meczu :-)
3
Roberta-Kessi-Pedri ale pomoc , ostatnie 10 minut to będzie strach oglądać:)
5
Pora zmienić tego Dembele bo widać że już mu się mózg przegrzał i coraz głupsze decyzję podejmuje.
0
@HavertzKai to że nie pamiętasz jak grał u nas geniuszu :)
0
@Tomo1989 i prawidłowo a dzban to ten co jedzie za ciągnikiem i robi jeszcze większy korek zamiast 5 sek i go wyminąć bo mu się linie ciągłe nie podobają !
0
@HavertzKai typowy kibic jednego meczu :)
8
Z tym Ferranem i dryblingiem, to na końcu popłynął ostro :-)
1
@karolup małą masz wiedzę , Tuchel trener na maxs 2 lata po czym zostawia po sobie zgliszcza niczym Mourinho takich tu nie potrzeba !