17

Ten Rubiales taki normalny przybija piątki nie ma tak zrytej mordy jak Tebas :-)

0

Jest skład ciekawe czy kolejne 30 minut gry a potem obrona i brak sił ? ;-)

4

TVP musiało pokazać Dupe że jest w końcu to ich człowiek :)

0

@Lionel_Messi10 jego miejsce jest tam gdzie jest czyli PSV lub klub o podobnym budżecie !

19

Fałszywy Laporta mówi jedno a robi drugie !

0

Brawo United ! A Guardiola w swoim stylu brak zmian i pomysłu by coś zmienić w meczu !

0

A jeszcze nie dawno pisaliście że Barcelona zrobi wszystko by nie puścić Depaya do Atletico ! A i tak chyba wiadomo jak to się skończy .

0

Napoli to do bramkarza zagrywa w ostateczności u nas to jeden z głównych rozgrywających, od taką różnica !

0

Co za zjeb... Eurosport puścić reklame w trakcie breaka w takim momencie !

0

Kessie to już będzie sabotaż Xaviego !

1

Przecież te kasztany grały na dowiezienie 1:0 , zero gry w drugiej połowie!

0

@Compadre chyba Araujo bo Kounde to prawie bramkę podarował , oglądaj mecz a nie siedź na LaRambla !

1

No super Pedri i Lewy sobie wymienili 10 podań jakby prowadziili już ze 3:0 .

2

30 minut naszego klepania było mniej warte niż 5 minut gry Betisu i zrobili więcej okazji niż my !

0

Zastępstwo to napastnik z golem z wysokością kontraktu pewnie maxs 2 mln czyli kolejny wynalazek typu Braitwait, Boaeteng itp To nie ma sensu, niech ten Laporta się w końcu ogarnie !

1

Jeśli jej teksty wszytkie tak brzmią to nie wiem jakim cudem ona jest gwiazdą ! Co za zlepek bezsensownego rymu .

0

Niech ktoś mu powie ze w tym klubie jego życia trzeba prezentować jakiś poziom do którego mu sporo brakuje !

8

Jakie to żałosne kiedy od każdej kary próbują się odwołać !

0

Dobre relacje między klubami - Przecież oni nas dymają na każdym kroku a my chcemy więcej:-) No Atletico dobrze na tym wychodzi .

2

Młody ma łeb na karku jeśli zostanie ma czas jeszcze do Wielkiej piłki. Pamiętam jaki był płacz o Adeyemi ze poszedł do nich a i tam póki co za wysoko.

1

Po co nam kolejny napastnik który strzela raptem parę goli na sezon ? I moje ulubione ,, może grać na kilku pozycjach " czytaj czyli nigdzie nie jest dobry :-)

5

W sumie najlepsze to czerwona dla Ferrana odpoczniemy od niego ze dwa mecze :-)

0

Uff odpoczniemy od tego Ferrana że dwa mecze , jednak zrobił coś dobrego w tym meczu :-)

3

Roberta-Kessi-Pedri ale pomoc , ostatnie 10 minut to będzie strach oglądać:)

5

Pora zmienić tego Dembele bo widać że już mu się mózg przegrzał i coraz głupsze decyzję podejmuje.

0

@HavertzKai to że nie pamiętasz jak grał u nas geniuszu :)

0

@Tomo1989 i prawidłowo a dzban to ten co jedzie za ciągnikiem i robi jeszcze większy korek zamiast 5 sek i go wyminąć bo mu się linie ciągłe nie podobają !

0

@HavertzKai typowy kibic jednego meczu :)

8

Z tym Ferranem i dryblingiem, to na końcu popłynął ostro :-)

1

@karolup małą masz wiedzę , Tuchel trener na maxs 2 lata po czym zostawia po sobie zgliszcza niczym Mourinho takich tu nie potrzeba !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?