dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Dulo23 Dokładnie ale polityka klubu powoduje że mamy za kapitanów zawodników co spuszczają głowy jak nie idzie zamiast krzyknąć!
1
Benfica - Napoli w 1/2 też zapowiada się ciekawie jak awansują.
0
@El dominatore jak przyjdzie Messi będzie jeden, bo Dembele wyląduje na LS a tam to pół zawodnika a PS nie będzie wcale bo Messi już po Lini nie biega. Zamiast Messiego potrzeba nam prawdziwego LS który będzie robił różnice.
0
@Gruak nie no najbardziej to jest FIFA a UEFA przy tym to pikuś:-)
0
Kolejny artykuł nic nie znaczący o Negrejry , redakcja biję na głowę wszystkich tymi newsami .
1
Nakręcamy temat dalej bo fajnie się klika :-(
6
Skoro już wszystko zostało wyjaśnione w tym artykule to proponuję już nie powielać innych wiadomości i poczekać na zakończenie sprawy aby nie nakręcać jeszcze tych wszystkich plotek .
2
Rozwala duet dobrze spisujacych sie środkowych obrońców bo Xavi marzy o kolejnym rodaku w składzie. Zaraz wymienia Araujo na Bartre bo to wychowanek . To chyba prima aprilis :-)
2
Opinie trenerów i piłkarzy są tak obiektywne że zależy kto skorzystał na danej sytuacji .
0
@sendesara a Atletico miało tylko 6 w tamtym sezonie, co za głąb to wkleił:-)
1
@Douglas co za bzdura z sezonem 2009/2010 !
4
Jak przy takim farcie nie wygramy mistrzostwa to Xavi już chyba nigdy nie wygra.
1
A oni już graja na 1:0 , już nawet nie pozorują że chcą atakować. Podejdą pod pole karne i zaraz podanie do tyłu !
0
Szkoda żę Busi nie ma chociaż w połowie takich cojones co Gaci !
0
Busi zaraz coś zawali z tymi kółeczkami pod polem karnym !
0
Ciekawe który dziś będzie bardziej kaleczył naszą grę na LS Torres czy Raphinia :-)
2
@ZwyklyKibicBarcy04 A zagrał choć jeden mecz na tej pozycji że byś go tam ustawił ?
1
@Pawel13sz Bramek powinno być co najmniej tyle ile pkt u leadera a i tu nam sporo brakuje. To pokazuje jaki toporny futbol prezentujemy.
0
Van Dijk legenda głosi że kiedyś był dobry :-)
9
Nie ma co kalkulować, jak wygramy z Bilbao to klasyk będzie miał mniejsze znaczenie. Gorzej jak przegramy oba mecze !
0
Co On gada , przecież później już było tylko gorzej z jego formą i juz by tu nie trafił .
0
@LionelKessie do ostatnich sezonów w lidze , MŚ nie liczymy bo inna motywacja.
0
@sk13 No to mamy brać tylko po to by nie kupować ? A to że musi być stoper lewonożny to tylko widzimisię trenera !
19
Co ten oni mają z tym stoperem ! Jakby pozyskali dobrego PO to Kounde by grał tylko na środku gdzie jest najlepszy . To nie jest pozycja którą się rotuje co drugi mecz w inym ustawieniu !
0
A jakby trafił też by powtórzyli, co za głupota!
0
Ale za styl gry to dużo pkt by nie zebrał , ale lepiej być pierwszym niż drugim ze sporą stratą :-)
3
Z tym że potrzeba lewo nożnego stopera to tylko fanaberia trenera , bo jak pokazuje sezon można I bez tego mało tracić bramek. Niech się skupia na innych pozycjach !
4
@Bzyczekk co za debilna teoria. Akurat Ramos strzelał dobrze karne .
4
Roberto to ja widziałem w tym meczu tylko jak wchodził i schodził , prawdziwy naturalny talent .
1
Werghorst 14 meczy w podstawowym składzie i dalej czeka na pierwszą bramkę. Widzę Ten Hag też jak się na coś uprze to nie ma bata .