4

@Dulo23 Dokładnie ale polityka klubu powoduje że mamy za kapitanów zawodników co spuszczają głowy jak nie idzie zamiast krzyknąć!

1

Benfica - Napoli w 1/2 też zapowiada się ciekawie jak awansują.

0

@El dominatore jak przyjdzie Messi będzie jeden, bo Dembele wyląduje na LS a tam to pół zawodnika a PS nie będzie wcale bo Messi już po Lini nie biega. Zamiast Messiego potrzeba nam prawdziwego LS który będzie robił różnice.

0

@Gruak nie no najbardziej to jest FIFA a UEFA przy tym to pikuś:-)

0

Kolejny artykuł nic nie znaczący o Negrejry , redakcja biję na głowę wszystkich tymi newsami .

1

Nakręcamy temat dalej bo fajnie się klika :-(

6

Skoro już wszystko zostało wyjaśnione w tym artykule to proponuję już nie powielać innych wiadomości i poczekać na zakończenie sprawy aby nie nakręcać jeszcze tych wszystkich plotek .

2

Rozwala duet dobrze spisujacych sie środkowych obrońców bo Xavi marzy o kolejnym rodaku w składzie. Zaraz wymienia Araujo na Bartre bo to wychowanek . To chyba prima aprilis :-)

2

Opinie trenerów i piłkarzy są tak obiektywne że zależy kto skorzystał na danej sytuacji .

0

@sendesara a Atletico miało tylko 6 w tamtym sezonie, co za głąb to wkleił:-)

1

@Douglas co za bzdura z sezonem 2009/2010 !

4

Jak przy takim farcie nie wygramy mistrzostwa to Xavi już chyba nigdy nie wygra.

1

A oni już graja na 1:0 , już nawet nie pozorują że chcą atakować. Podejdą pod pole karne i zaraz podanie do tyłu !

0

Szkoda żę Busi nie ma chociaż w połowie takich cojones co Gaci !

0

Busi zaraz coś zawali z tymi kółeczkami pod polem karnym !

0

Ciekawe który dziś będzie bardziej kaleczył naszą grę na LS Torres czy Raphinia :-)

2

@ZwyklyKibicBarcy04 A zagrał choć jeden mecz na tej pozycji że byś go tam ustawił ?

1

@Pawel13sz Bramek powinno być co najmniej tyle ile pkt u leadera a i tu nam sporo brakuje. To pokazuje jaki toporny futbol prezentujemy.

0

Van Dijk legenda głosi że kiedyś był dobry :-)

9

Nie ma co kalkulować, jak wygramy z Bilbao to klasyk będzie miał mniejsze znaczenie. Gorzej jak przegramy oba mecze !

0

Co On gada , przecież później już było tylko gorzej z jego formą i juz by tu nie trafił .

0

@LionelKessie do ostatnich sezonów w lidze , MŚ nie liczymy bo inna motywacja.

0

@sk13 No to mamy brać tylko po to by nie kupować ? A to że musi być stoper lewonożny to tylko widzimisię trenera !

19

Co ten oni mają z tym stoperem ! Jakby pozyskali dobrego PO to Kounde by grał tylko na środku gdzie jest najlepszy . To nie jest pozycja którą się rotuje co drugi mecz w inym ustawieniu !

0

A jakby trafił też by powtórzyli, co za głupota!

0

Ale za styl gry to dużo pkt by nie zebrał , ale lepiej być pierwszym niż drugim ze sporą stratą :-)

3

Z tym że potrzeba lewo nożnego stopera to tylko fanaberia trenera , bo jak pokazuje sezon można I bez tego mało tracić bramek. Niech się skupia na innych pozycjach !

4

@Bzyczekk co za debilna teoria. Akurat Ramos strzelał dobrze karne .

4

Roberto to ja widziałem w tym meczu tylko jak wchodził i schodził , prawdziwy naturalny talent .

1

Werghorst 14 meczy w podstawowym składzie i dalej czeka na pierwszą bramkę. Widzę Ten Hag też jak się na coś uprze to nie ma bata .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?