1

Niestety ale nie mamy kadry do gry na 3 fronty :-(

0

Tylko go odpycha a ten leży jakby zęby stracił ! Szkoda że nie poszła kontra i nie stracili bramki !

0

Jak widzę Setiena na ławce rywali to jakoś tak jestem spokojny o wynik .

23

Eee tam wystarczył przeszczep włosów ;-)

1

@FCB24 kolega pewnie patrzyłem tylko na kwoty za jakieś kupili zawodników:-)

0

Po prostu kibice przeczuwają że ten numer może nie długo zmienić właściciela .

0

@Sortello zapominasz o potężnym Roberto on też będzie przed nim :-)

6

Jakby tu non stop nie pisali o Ronaldo to nawet bym nie wiedział że dziś gra i strzelił parę bramek. Kogo obchodzi ta farmerska liga , sami nakręcacie jego legendę.

2

Póki będzie Busi to nie będzie żadnej adaptacji nowych zawodników na jego pozycji , bo nawet po dobrym meczu Xavi go posadzi bo Busi musi grać!

0

Dobrych zawodników można poznać po tym jak szybko wracają do dobrej gry po kontuzji . A tu póki co bliżej mu do Bojana który też się zapowiadał dobrze. Trochę taka ruletka sprzedać za 100 mln jak się odbuduje będzie szkoda a jak okaże się flopem to kasa zarobiona ładna. Już wielu zawodników trzymaliśmy na siłę i gdzie oni teraz są !

0

@Qaz123 ale nie za Lapcia . A prezes ma jeszcze 4 lata kadencji więc zapomnijcie.

2

Tylko naiwni wierzą że po tym co zrobił Laporta Messi tu wróci za jego kadencji. Ale prezesunio musi na każdym kroku potwierdzać że chce jego powrotu ot zwykła polityka !

1

@Comentateiro To już lepiej zabrać prawa emerytom bo decydują o przyszłości która ich już może nie dotyczyć !

0

Wolę jego niż nudnego Roberto .

2

Trzeba przyznać że bilans bramek w lidze 22-1 jaki mamy u siebie to prawdziwe Missing Impossible dla rywali zdobyć tu bramkę. Tylko Espanoyl strzelił z karnego głupio sprokurowanego !

0

Raphinha PS który biegnąc wzdłuż linii musi się zatrzymać i przełożyć piłkę na lewą nogę bo prawą ma tylko do biegania. Paradoksalnie powinien grać na LS ale tam jest jeszcze gorszy! Dziwny to zawodnik choć jakieś liczby notuje .

0

Pachnie kolejnym 1:0 , mało kreatywny atak .

1

Real dalej gra w stylu 1000 dośrodkowań tylko zapomnieli że nie ma w składzie Bale i Ronaldo !

0

Nawet jakby go sprzedali za 150 mln to znając życie kupili by kolejnych trzech Ferranów ,bo ładnie szukają przestrzeni i mogą grać na różnych pozycjach :-)

0

Lahon zaczyna się gotować :0

0

@Dr_Cabasisi Ale co ty mi tu wyjeżdżasz z mundialem i jego klasą piłkarską ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania z wiekiem Ci to może przyjdzie ! Niestety jest tu tyle małolatów jak Ty że nie mam ochoty na przepychanki tekstowe .

5

Po meczu z Sevilla jest tydzień przerwy więc na większe rotacje jeszcze nie pora .

0

@QuentinTarantino twoje wypociny idealnie pasują do nic nie zrozumiałem ale się wypowiem :-)

0

@QuentinTarantino dalej żyj marzeniami:-)

1

Żeby tu wrócić to musiał by grać za 1 dolara a nie jest to osoba która stawia miłość do klubu ponad własne finanse .

0

@KrwawiaceoczyVEB ale ty pijesz by sprawdzali przed zdobyciem bramki a nie po , żeby nie było kontrowersji . A przed bramką się tego nie sprawdza !

0

@KrwawiaceoczyVEB bo różnych się nie sprawdza !

18

50 pkt na pół-metku musi cieszyć nie zależnie od stylu :)

0

Ferran super podanie na wolne pole :-)

0

@ViscaelBarca2007 rozsądną ofertą był by brak oferty od klubu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?