dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety ale nie mamy kadry do gry na 3 fronty :-(
0
Tylko go odpycha a ten leży jakby zęby stracił ! Szkoda że nie poszła kontra i nie stracili bramki !
0
Jak widzę Setiena na ławce rywali to jakoś tak jestem spokojny o wynik .
23
Eee tam wystarczył przeszczep włosów ;-)
1
@FCB24 kolega pewnie patrzyłem tylko na kwoty za jakieś kupili zawodników:-)
0
Po prostu kibice przeczuwają że ten numer może nie długo zmienić właściciela .
0
@Sortello zapominasz o potężnym Roberto on też będzie przed nim :-)
6
Jakby tu non stop nie pisali o Ronaldo to nawet bym nie wiedział że dziś gra i strzelił parę bramek. Kogo obchodzi ta farmerska liga , sami nakręcacie jego legendę.
2
Póki będzie Busi to nie będzie żadnej adaptacji nowych zawodników na jego pozycji , bo nawet po dobrym meczu Xavi go posadzi bo Busi musi grać!
0
Dobrych zawodników można poznać po tym jak szybko wracają do dobrej gry po kontuzji . A tu póki co bliżej mu do Bojana który też się zapowiadał dobrze. Trochę taka ruletka sprzedać za 100 mln jak się odbuduje będzie szkoda a jak okaże się flopem to kasa zarobiona ładna. Już wielu zawodników trzymaliśmy na siłę i gdzie oni teraz są !
0
@Qaz123 ale nie za Lapcia . A prezes ma jeszcze 4 lata kadencji więc zapomnijcie.
2
Tylko naiwni wierzą że po tym co zrobił Laporta Messi tu wróci za jego kadencji. Ale prezesunio musi na każdym kroku potwierdzać że chce jego powrotu ot zwykła polityka !
1
@Comentateiro To już lepiej zabrać prawa emerytom bo decydują o przyszłości która ich już może nie dotyczyć !
0
Wolę jego niż nudnego Roberto .
2
Trzeba przyznać że bilans bramek w lidze 22-1 jaki mamy u siebie to prawdziwe Missing Impossible dla rywali zdobyć tu bramkę. Tylko Espanoyl strzelił z karnego głupio sprokurowanego !
0
Raphinha PS który biegnąc wzdłuż linii musi się zatrzymać i przełożyć piłkę na lewą nogę bo prawą ma tylko do biegania. Paradoksalnie powinien grać na LS ale tam jest jeszcze gorszy! Dziwny to zawodnik choć jakieś liczby notuje .
0
Pachnie kolejnym 1:0 , mało kreatywny atak .
1
Real dalej gra w stylu 1000 dośrodkowań tylko zapomnieli że nie ma w składzie Bale i Ronaldo !
0
Nawet jakby go sprzedali za 150 mln to znając życie kupili by kolejnych trzech Ferranów ,bo ładnie szukają przestrzeni i mogą grać na różnych pozycjach :-)
0
Lahon zaczyna się gotować :0
0
@Dr_Cabasisi Ale co ty mi tu wyjeżdżasz z mundialem i jego klasą piłkarską ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania z wiekiem Ci to może przyjdzie ! Niestety jest tu tyle małolatów jak Ty że nie mam ochoty na przepychanki tekstowe .
5
Po meczu z Sevilla jest tydzień przerwy więc na większe rotacje jeszcze nie pora .
0
@QuentinTarantino twoje wypociny idealnie pasują do nic nie zrozumiałem ale się wypowiem :-)
0
@QuentinTarantino dalej żyj marzeniami:-)
1
Żeby tu wrócić to musiał by grać za 1 dolara a nie jest to osoba która stawia miłość do klubu ponad własne finanse .
0
@KrwawiaceoczyVEB ale ty pijesz by sprawdzali przed zdobyciem bramki a nie po , żeby nie było kontrowersji . A przed bramką się tego nie sprawdza !
0
@KrwawiaceoczyVEB bo różnych się nie sprawdza !
18
50 pkt na pół-metku musi cieszyć nie zależnie od stylu :)
0
Ferran super podanie na wolne pole :-)
0
@ViscaelBarca2007 rozsądną ofertą był by brak oferty od klubu .