0

Żadnych mundialowych wynalazków, większość ginie w klubie !

0

Ciekawe tylko czy kluby będą zainteresowane graniem w tych KMŚ czy może z automatu zrobi im przykaz !

1

Ale środek pomocy , przecież chce by magiczny Busi został po co mu ktoś więcej:-)

23

Litości marny DM z pensja 20 mln który już nie dojeżdża w ważnych meczach fizycznie a Xavi będzie na nim projekt budował. Przydał by się tu taki Perez który bez sentymentów pogoni tłuste koty których już tu nie powinno być!

1

Depay chyba że te mądrale z zarządu sprzedadzą go jeszcze przed styczniem bo 2 mln wpadnie albo wypożyczą za darmo bo nie można poczekać .

7

Chyba Xaviemu nie prędko coś przeskoczy w głowie zanim zrozumie że futbol już się zmienił od czasu gdy grał w piłkę na trochę bardziej bezpośredni.

0

chyba chcą kupić wszystkich dziadków z Chelsea , prawdziwa przebudowa.

0

@FcBarcelonaFanMSN to i tak więcej niż Raphinia teraz.

4

Ale mnie drażni Szpaku jak cięgle powtarza Chorwacja jest wielka jest mocna a oni tylko czekają na karne!

0

Jednowymiarowy Raphinia chyba w końcu zejdzie może to prawe skrzydłowy ożyje.

1

Ciekawe ile da minut do końca sezonu , pewnie nie więcej niż Torre :-)

1

No w końcu Hiszpania pozbyła się tego innowatora i stremera , teraz może zaczną grać a nie męczyć tysiąc podań .

0

@adukla nie nie mamy , słaby trener miał jeden rok w którym się wybił tylko dlatego że przestał przeszkadzać MSN.

2

Idealny przykład hiszpańskiej myśli szkoleniowej , podaj ja do ciebie ty do mnie :-)

2

@Lucassito wylewy to na Busi i tak samo jak krytykowany przez Ciebie Franki , Pusi również zagra 1 mecz na 10 dobrze i to z jakimś średniakiem ligi bo z lepszymi zespołami to już nie dojeżdża od 3 lat !

0

Busi że swoim mentalem po tym odpadnieciu to się prędko nie podniesie :-)

1

@Destroyer_of_Worlds a mi to powiewa , co mnie tam Hiszpania obchodzi :-)

4

@FcBarcelonaFanMSN oby nie !

0

Busi że swoim mentalem podchodzi do karnego którego musi strzelić a nie że może, bardzo mądra decyzja trenera wybrać takiego gościa :-)

0

Enrigue niech idzie teraz streamowac będzie miał czas. Cały turniej tylko jeden plan plus te same zmiany bardzo kreatywny.

2

Jak to było po 1000 karnych strzelali przed turniejem mówił Enrigue ! Buhahahaha

1

Centra na Busiego = strata , koleś kompletnie nie przydatny po co on tam wbiega w to pole karne .

8

Hiszpania gra dwoma skrzydłowymi bez dryblingu plus napastnikiem który jest skrzydlowym i środkowym obrańcą który lepiej by grał w pomocy za Busiego . Genialne pomysły trenera.

0

@KlonaZepan póki co wychodzi na moje , zero kreacji z przodu !

2

Jak Enrigue będzie się upierał na trio z Barcy w pomocy to daleko nie zajedzie na tym mundialu .

0

Nie ma Sterlinga szanse Anglii mocno wzrosły na awans :)

6

Busi i jego zagrania mam nadzieję że z nowym sezonem już go nie będę widział w klubie !

10

Bawi mnie jak komentator się podnieca że Ronaldo zaraz będzie strzelał z wolnego , bo chyba nie wie że teraz to strzela 1 na 3 lata z wolnych :) I tylko drużyna na tym traci bo mental musi se uderzyć !

0

No wreszcie robi offensywne zmiany mając taki potencjał na ławce .

1

Beckham nie buduje drużyny tylko Harlem Globetrotters , bo o wyniki ciężko będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?