dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żadnych mundialowych wynalazków, większość ginie w klubie !
0
Ciekawe tylko czy kluby będą zainteresowane graniem w tych KMŚ czy może z automatu zrobi im przykaz !
1
Ale środek pomocy , przecież chce by magiczny Busi został po co mu ktoś więcej:-)
23
Litości marny DM z pensja 20 mln który już nie dojeżdża w ważnych meczach fizycznie a Xavi będzie na nim projekt budował. Przydał by się tu taki Perez który bez sentymentów pogoni tłuste koty których już tu nie powinno być!
1
Depay chyba że te mądrale z zarządu sprzedadzą go jeszcze przed styczniem bo 2 mln wpadnie albo wypożyczą za darmo bo nie można poczekać .
7
Chyba Xaviemu nie prędko coś przeskoczy w głowie zanim zrozumie że futbol już się zmienił od czasu gdy grał w piłkę na trochę bardziej bezpośredni.
0
chyba chcą kupić wszystkich dziadków z Chelsea , prawdziwa przebudowa.
0
@FcBarcelonaFanMSN to i tak więcej niż Raphinia teraz.
4
Ale mnie drażni Szpaku jak cięgle powtarza Chorwacja jest wielka jest mocna a oni tylko czekają na karne!
0
Jednowymiarowy Raphinia chyba w końcu zejdzie może to prawe skrzydłowy ożyje.
1
Ciekawe ile da minut do końca sezonu , pewnie nie więcej niż Torre :-)
1
No w końcu Hiszpania pozbyła się tego innowatora i stremera , teraz może zaczną grać a nie męczyć tysiąc podań .
0
@adukla nie nie mamy , słaby trener miał jeden rok w którym się wybił tylko dlatego że przestał przeszkadzać MSN.
2
Idealny przykład hiszpańskiej myśli szkoleniowej , podaj ja do ciebie ty do mnie :-)
2
@Lucassito wylewy to na Busi i tak samo jak krytykowany przez Ciebie Franki , Pusi również zagra 1 mecz na 10 dobrze i to z jakimś średniakiem ligi bo z lepszymi zespołami to już nie dojeżdża od 3 lat !
0
Busi że swoim mentalem po tym odpadnieciu to się prędko nie podniesie :-)
1
@Destroyer_of_Worlds a mi to powiewa , co mnie tam Hiszpania obchodzi :-)
4
@FcBarcelonaFanMSN oby nie !
0
Busi że swoim mentalem podchodzi do karnego którego musi strzelić a nie że może, bardzo mądra decyzja trenera wybrać takiego gościa :-)
0
Enrigue niech idzie teraz streamowac będzie miał czas. Cały turniej tylko jeden plan plus te same zmiany bardzo kreatywny.
2
Jak to było po 1000 karnych strzelali przed turniejem mówił Enrigue ! Buhahahaha
1
Centra na Busiego = strata , koleś kompletnie nie przydatny po co on tam wbiega w to pole karne .
8
Hiszpania gra dwoma skrzydłowymi bez dryblingu plus napastnikiem który jest skrzydlowym i środkowym obrańcą który lepiej by grał w pomocy za Busiego . Genialne pomysły trenera.
0
@KlonaZepan póki co wychodzi na moje , zero kreacji z przodu !
2
Jak Enrigue będzie się upierał na trio z Barcy w pomocy to daleko nie zajedzie na tym mundialu .
0
Nie ma Sterlinga szanse Anglii mocno wzrosły na awans :)
6
Busi i jego zagrania mam nadzieję że z nowym sezonem już go nie będę widział w klubie !
10
Bawi mnie jak komentator się podnieca że Ronaldo zaraz będzie strzelał z wolnego , bo chyba nie wie że teraz to strzela 1 na 3 lata z wolnych :) I tylko drużyna na tym traci bo mental musi se uderzyć !
0
No wreszcie robi offensywne zmiany mając taki potencjał na ławce .
1
Beckham nie buduje drużyny tylko Harlem Globetrotters , bo o wyniki ciężko będzie :)