dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Torre nie ucieka gdzie będzie grał. Wczoraj pokazał jak na niego liczy gdy przy wyniku 4:1 wpuścił Roberto nie wiadomo po co. Alonso 4 mln netto wolę dawać szanse Balde.
7
@endriuuu2 Busi w tym meczu do przerwy też by nie ogarniał . Jak w każdym gdy rywal nas trochę przyciśnie.
0
Walić Alonso niech młody się ogrywa :)
1
@Janas11224 jak dla mnie to jakiś elitarny oddział Ukrainy albo ojciec który wszytko stracił powinien wytłuc wszytkie dzieci i wnuków Putina , Ławrowa itp .
0
Kounde nie zarejestrowany jeszcze a przecież Alemany to Top i szef wszystkich szefów miesiąc temu był :)
0
I tym sposobem wracamy do kadry ze stycznia . Tylko zamiast pary Auby-Depay mamy Lewy-Raphinia a rezerwowi to Abde i duński magik :-) Oczywiście jest jeszcze Ferran, Fati i Dembele ale wtedy też byli i dodatkowo był de Jong który nie raz nas ratował. I z ławki która naprawdę była mocna jest taka jak była bo Lapcio zamarzył sobie Kounde a brak miejsca XD .
3
@Nieznajomy ale to nie są dwa pierwsze mecze Xaviego, jest tu już ponad pół roku i nie można co sezon po transferach gadać że dopiero zaczyna.
5
I dobrze trzeba trochę przystopować to szaleństwo Laporty , któremu marzy się jeszcze Bernardo i kilku obrońców. A to żebranie o obniżkę przy tylu zakupach robi się śmieszne w takim klubie.
0
@MatPL życie pisze różne scenariusze XD
2
@MatPL nie napinaj się tak , pożyjemy zobaczymy nie każdy musi pasować do drużyny.
2
Oby Laporta nie wyszedł na tej wymianie Auba - Lewy jak kiedyś Eto - Ibra sprzedając teraz Gabończyka .
1
Ale cyrk sprzedamy Aube do Chelsea w rozliczeniu weźmiemy Alonso którego nie będzie można zarejestrować bo trzeba Kounde I w przyszłym tygodniu od nowa zabawa kogo oddamy :-)
0
@czółkovsky Barcelona jest zbyt dumna by sprzedawać swego czasu czołowych zawodników mimo intratnych ofert.
1
W Los Angeles życie jest chyba jeszcze lepsze niż w Barcelonie , narzekać nie może gorzej gdyby trafił do jakiegoś Chicago , zima mogła by być ciężka dla plażowego chłopca:-)
0
@kejdzi No tak super podejście kupmy 10 bo 5 to nie wiadoma ! To tak samo można I tu Gavi za młody nie wiadoma , Kessi , Pjanic to samo De Jong może mu się nue będzie chciało, Busi za stary nie wyrabia ! Trzeba przyznać masz łeb do interesów :-)
0
@JarekS Bo zamiast Lewego trzeba było się starać o Bernardo , napad i tak był mocno obsadzony a i w limitach płac byśmy się zmieścili.
0
Szkoda Auby bo on z marszu jak tu trafił zaczął strzelać. Ciekawe czy Lewy po 24 meczach będzie miał ok 14 goli .
4
10 zawodników z czego zdecydowana większość jest tam gdzie być powinna czyli klubach pokroju Getafe lub Betis albo jeszcze niżej.
1
News z serii gdy się nie ma o czym pisać to trzeba pisać....... :-)
2
Trochę to śmieszne że chcą wzmocnić boki obrony zawodnikiem za maks 10 mln I będą mówić że ma jakość:-) . W czym oni są lepsi od tych co mamy ? Na inne pozycje wydają po 50 lub więcej. I nie jestem zdania że droższy bedzie grał lepiej ale takimi wzmocnieniami jak Alonso itp cudów nie będzie.
25
Brakuje mu jeszcze ok 10 lat by Xavi się nim zainteresował i miał szansę na grę:-)
1
@Peszko07 zależy co lubisz. Ja na początku latałem na nakedach typu Kawasaki Z1000 teraz tylko sportowe gsxr . Wszytko zależy czy masz w głowie poukładane:-)
11
@ForcaBarca12 wiedziałem że trafi się jakiś geniusz co będzie miał obiekcje. Rezerwy są dla 15-17 latków a piłkarz jak ma się rozwijać to niech gra w słabszej drużynie ale w wyższej klasie. A nie wiecznie rezerwowy w dynamice pierwszego zespołu!
20
Niech idzie znając Xaviego za dużo u nas nie pogra a w rezerwach to niech graja nastolatkowie.
8
@Dariusz40 zjedz snickersa i nie pisz głupot.
35
United chce Desta za wzmocnienie a my jednocześnie rozważamy Dalota lub Bissake. My oddajemy swój szrot oni nam swój i wszyscy mówią że to wzmocnienie :-) Paranoja. XD
2
I bardzo dobrze , Lapcio tak się uparł na tego Bernardo że juz nie wie kogo sprzedać by miejsce zrobić. Auba akurat się sprawdził a nowe nabytki dopiero się okaże.
3
Bayern już się skończył tylko dwie bramki strzelili :-)
1
@Gaz wszytkuectopiwe drużyny a wymieniłeś głównie City i Liverpool :-)
2
A tymczasem w meczu najgroźniejsze sytuacje były po drugiej stronie :-)