1

Ani jeden ani drugi , obaj to tylko pół środki .

8

On się skończył 3 lata temu , teraz to zwykły przeciętniak, takimi transferami to nie wzmocnią kadry.

1

@MrCental Bawi mnie jak tu LM wnoszona jest na ambonę niczym jakiś wyznacznik. Przez pierwsze 15 lat wygraliśmy ją raz a teraz co rok płacz że nie ma 1/2 co najmniej inaczej trener do wywalenia. Guardiola wasz guru od kiedy odszedł nie wygrał jej nigdy pompując miliardy w drużyny. Lewy wygrał raz grając w mocnym Bayernie a my mamy drużynę w budowie od paru lat.

3

A najwięcej tu krzykaczy o zwalnianie co mają tu konta od co najwyżej 2 lat , ech sezonowcy . Myślą że kadrę to się w pół roku buduje i będą najlepszych w Europie ogrywać. W lidze mamy średnio 2,5 pkt a to jest bardzo dobry wynik.

0

Co za bełkot , chyba interes z kozami nie wypalił skoro wrócił do trenerki . :-)

1

@Cule1234 po dwóch go wywalą:-)

4

Alonso nieźle wygląda jako stoper ale słabo jako LO . Szkoda ze Xavi tak upierał się przy nim w LM.

0

Za szybko ubilismy ten interes z Atletico , można było ich przetrzymać z Francuzem co najmniej do stycznia.

0

@Aragorn33 nie olewał ale Messi, Suarez, Busi, Roberto nie są stworzeni do biegania. Za pewne dziś zobaczysz ponownie Sztangę zagubiona w środku pola.

0

Niestety wszędzie widzę Sztangę , będzie to powolne klepanie :-( Trzeba się uzbroić w cierpliwość w tym meczu.

1

Mam nadzieje ze zagości na dłużej kosztem Busiego. I nawet jak przydarzył by się słabszy mecz to nie powinno nic w tym zmienić. Busi ciągle zawalał w ważnych meczach a i tak wciąż go na siłę wystawiali a On to już relikt i pora zapomnieć.

1

To jest ta różnica między Busim a De Jongiem , Franki kiedy może to podciągnie z piłką kilka metrów, sztanga z piłka nie biega a czasami aż się prosi !

0

Przecież ten mecz z Bayernem to o pietruszkę tam niech wszyscy odpoczywają :)

2

Busi to chyba tyle goli i asyst nie zaliczył przez całą karierę. Zaraz obrońcy powiedzą że on nie od tego ale nowoczesny DM potrafi i to a nie tylko podawać.

0

@JarekS na słabiaków to akurat mamy Busiego potrzeba kogoś na lepsze zespoły:-)

0

@Kurkmen Ale nie Tuchela który w drugim sezonie jest z każdym już skłócony niczym Mourinho !

3

Być bardziej zdecydowanym to twoje przeciwieństwo a co do cierpliwości to się zgadzam , masz jej nadmiar . Tyle co ty piłek podajesz do tyłu i do najbliższego to jestem pełen podziwu!

0

Niestety ale w każdej opcji podają Busiego a on mentalnie jeszcze przeżywa Inter !

4

Spoko my mamy Busiego który oddaje 1,7 strzału na miesiąc, robi fantastyczne kółeczka i co ważne ma to DNA więc będzie tu wiecznie:-)

1

A Xavi mówi Laporta słuchaj trzeba jeszcze 2 albo 3 dźwignie uruchomić:-)

2

Niech zabierze ze sobą Busiego i lecą do tego MLS !

0

Ciekawe kiedy tego dinozaura Busiego odstawi od skladu. Ile można męczyć tą samą bułe. Ciężko zrozumieć jego fenomen, słaby fizycznie, nie przydatny przy swoim wzroście ani pod nasza bramka ani tym bardziej pod przeciwnika, zero waleczności- ta sama mina czy wygrywają czy przegrywają ( czy on kiedykolwiek był wkurz... jak czasami Gavi czy inni młodzi) . Z piłka nie biega tylko aby podać czym prędzej nawet jak ma wolne pole. Czasami mu wyjdzie jakieś kółko przed polem karnym czy podanie do przodu z leszczami i wszyscy się podniecają. Mam nadzieję że będzie się trzymał swojej decyzji i sam po sezonie odejdzie !

17

Skoro już wywieszasz biała flagę przed meczem z Realem to mam nadzieję że Cię nie zobaczę w składzie !!!

1

Brawo Busi i Pique dwa dinozaury załatwiły nam mecz !!!

0

@Medium A ja mógł bym z niej nie złazić:-)

15

Jeśli znowu ustawi Raphinhe na lewej a Dembele na prawej to kompletnie nie wyciąga wniosków.

9

A przecież to ręcznik I trzeba było sprzedać:-)

0

Haalandem to ten Torres raczej nie będzie:-)

0

Też mam nadzieję że Dembele usiądzie na ławce , ostatnie jego mecze to męczarnie dla oczu !

1

Dembele umie tylko strzelać na siłę byle tylko z mocniej , techniczne uderzenie to u niego głowa coś takiego nie przetwarza !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?