dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I za coś takiego jest karny dla Milanu a wczoraj za podstawienie nogi Dembele sędzia ślepy!
0
@Xonar taaa bo Ferran teraz gra mecz życia! Jest jeszcze gorszy oby po przerwie go nie było !
0
Jak na mecz z zespołem z którym nie możemy wygrać i to jeszcze na wyjeździe to spore te rotacje. Za tydzień mecz z Elche tam można by było eksperymentować ale ważne by wygrać chociaż 1:0.
0
Torres 11 podań w 25 minut , Depay w porównaniu 16 w 15 minut. Ciężko bronić hiszpana ale to zawodnik Xaviego więc zawsze będzie miał fory . Ale dobrze napisane bramka, asysta i tyle go widzieli w meczu.
9
Griezmann w nagrodę kolejne 10 meczy z ławki bo powiedzą że dobry joker XD
2
Xavi liczy na Torre a wpuszcza Gaviego przy takim wyniku !
2
40-60 mln za prawego obrońcę który zalicza 1-2 asysty lub bramek na cały sezon to będzie tyle samo wart co Roberto tylko przepłacony !
23
Tak chciał że przy wyniku 4:1 wpuścił Roberto nie wiedzieć po co .
23
Ten Xavi to sam nie wie kogo potrzebuje , nie dał mu minut w żadnym oficjalnym meczu ale będzie trzymał bo liczy na niego .
0
Po ostatnich próbach Raphinhi to na jakiś czas powinien sobie darować kolejne próby bo póki co to jest dość daleko by nawet być blisko trafienia.
5
Duński Nazario po tej bramce pewnie nadal wierzy że w Barcelonie za szybko go skreślono i był by decydujący:-)
0
Lahon za coś takiego daje żółtko, ale to jest beznadziejny arbiter.
16
Z MESSIM na bezludnej to by się zanudził, nie jest to typ rozrywkowy i rozmowny :-)
9
To jak Laporta postępuje z piłkarzami szukając im klubu po cichu a dopiero potem ich informując to jeden wielki wstyd. I nie ważne czy zasługuje na kasę która zarabia trochę szacunku .
7
@kapibara przecież ten Cucurella to przeciętniak wart może połowę tego co dali .
1
Patrzysz na ławkę Chelsea a tam nawet nie na kogo wprowadzić by postraszyć rywali a oni nadal targują się o kasę za Aube :-)
8
Jak nabiorą jakiś zbędnych zawodników a Gavi nie dostanie umowy do końca roku bo limity nie pozwolą to będzie niezły obciach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Raczej na pewno by miał lepsze liczby niż Ferran gdyby dostał tyle samo czasu.
0
@Encore najlepsze w tym jest to że Mendes oferował że sprzeda im Osimhena za ponad 100 by mieli na pensje Ronaldo :-) . W Milanie podobna opcją Leao . Przecież to działanie na szkodę klubu XD
0
Ten Ferran to koszmarnie gra nawet proste zagrania psuje!
1
Po meczu z Sevilla w lidze następne 4 mecze pomiędzy LM w miarę z łatwymi rywalami . Więc przy odpowiedniej rotacji nie powinniśmy a nawet nie możemy potrącić tu pkt.
0
@Crystal37 te porno które było zawsze moze odzyskać:-)
0
Patrząc na terminarz do listopada to dobrze by było by ten Auba został z nami do stycznia. Swoje by na pewno pograł .
0
@korni20 jest ale dla dzbanów info utajnione XD
0
@pluszek jak będą chcieli pobić rekord to należy im życzyć oby bez kaca. I więcej luzu życzę Ci w życiu :-)
0
Borussia z Porto i Atletico nie może grać ale Bayer już tak . Benfica tylko w drugiej 4 a Sporting już mógł w pierwszej :-) Komedia.
0
Zapowiada się kolejny mecz w którym Busi będzie nie wyrabiać :-)
2
To teraz weź dupę w troki i zasuwaj by wszystkim udowodnić że się mylili a nie ciągle się użalasz !!!
0
@kamilos1214 jak będziesz czekał do końca wypowiedzenia czyli do grudnia , to myślisz że jak pójdziesz do nowego to od razu weźmiesz tydzień wolnego na święta hahaha :-) . Tak jak pisali dostaniesz, tyle ile wypracowałeś nikt ci nie da urlopu wypracowanego w innej firmie .