0

I za coś takiego jest karny dla Milanu a wczoraj za podstawienie nogi Dembele sędzia ślepy!

0

@Xonar taaa bo Ferran teraz gra mecz życia! Jest jeszcze gorszy oby po przerwie go nie było !

0

Jak na mecz z zespołem z którym nie możemy wygrać i to jeszcze na wyjeździe to spore te rotacje. Za tydzień mecz z Elche tam można by było eksperymentować ale ważne by wygrać chociaż 1:0.

0

Torres 11 podań w 25 minut , Depay w porównaniu 16 w 15 minut. Ciężko bronić hiszpana ale to zawodnik Xaviego więc zawsze będzie miał fory . Ale dobrze napisane bramka, asysta i tyle go widzieli w meczu.

9

Griezmann w nagrodę kolejne 10 meczy z ławki bo powiedzą że dobry joker XD

2

Xavi liczy na Torre a wpuszcza Gaviego przy takim wyniku !

2

40-60 mln za prawego obrońcę który zalicza 1-2 asysty lub bramek na cały sezon to będzie tyle samo wart co Roberto tylko przepłacony !

23

Tak chciał że przy wyniku 4:1 wpuścił Roberto nie wiedzieć po co .

23

Ten Xavi to sam nie wie kogo potrzebuje , nie dał mu minut w żadnym oficjalnym meczu ale będzie trzymał bo liczy na niego .

0

Po ostatnich próbach Raphinhi to na jakiś czas powinien sobie darować kolejne próby bo póki co to jest dość daleko by nawet być blisko trafienia.

5

Duński Nazario po tej bramce pewnie nadal wierzy że w Barcelonie za szybko go skreślono i był by decydujący:-)

0

Lahon za coś takiego daje żółtko, ale to jest beznadziejny arbiter.

16

Z MESSIM na bezludnej to by się zanudził, nie jest to typ rozrywkowy i rozmowny :-)

9

To jak Laporta postępuje z piłkarzami szukając im klubu po cichu a dopiero potem ich informując to jeden wielki wstyd. I nie ważne czy zasługuje na kasę która zarabia trochę szacunku .

7

@kapibara przecież ten Cucurella to przeciętniak wart może połowę tego co dali .

1

Patrzysz na ławkę Chelsea a tam nawet nie na kogo wprowadzić by postraszyć rywali a oni nadal targują się o kasę za Aube :-)

8

Jak nabiorą jakiś zbędnych zawodników a Gavi nie dostanie umowy do końca roku bo limity nie pozwolą to będzie niezły obciach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Raczej na pewno by miał lepsze liczby niż Ferran gdyby dostał tyle samo czasu.

0

@Encore najlepsze w tym jest to że Mendes oferował że sprzeda im Osimhena za ponad 100 by mieli na pensje Ronaldo :-) . W Milanie podobna opcją Leao . Przecież to działanie na szkodę klubu XD

0

Ten Ferran to koszmarnie gra nawet proste zagrania psuje!

1

Po meczu z Sevilla w lidze następne 4 mecze pomiędzy LM w miarę z łatwymi rywalami . Więc przy odpowiedniej rotacji nie powinniśmy a nawet nie możemy potrącić tu pkt.

0

@Crystal37 te porno które było zawsze moze odzyskać:-)

0

Patrząc na terminarz do listopada to dobrze by było by ten Auba został z nami do stycznia. Swoje by na pewno pograł .

0

@korni20 jest ale dla dzbanów info utajnione XD

0

@pluszek jak będą chcieli pobić rekord to należy im życzyć oby bez kaca. I więcej luzu życzę Ci w życiu :-)

0

Borussia z Porto i Atletico nie może grać ale Bayer już tak . Benfica tylko w drugiej 4 a Sporting już mógł w pierwszej :-) Komedia.

0

Zapowiada się kolejny mecz w którym Busi będzie nie wyrabiać :-)

2

To teraz weź dupę w troki i zasuwaj by wszystkim udowodnić że się mylili a nie ciągle się użalasz !!!

0

@kamilos1214 jak będziesz czekał do końca wypowiedzenia czyli do grudnia , to myślisz że jak pójdziesz do nowego to od razu weźmiesz tydzień wolnego na święta hahaha :-) . Tak jak pisali dostaniesz, tyle ile wypracowałeś nikt ci nie da urlopu wypracowanego w innej firmie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?