dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Oby nie ten rozdział już zamknięty inaczej znowu będzie podaj do Messiego bo będzie mu smutno. W tym wieku będzie miał raczej zły wpływ niczym Ronaldo. Własne liczby pewnie wykręci i tyle.
1
@Pawel13sz po za nami to chyba dla nikogo nie był priorytetem , ciekawe czy znowu nie ładujemy się na minę.
0
Jak patrzę na skład M.City to szału nie ma na ławce , mocno się osłabili przed sezonem biorąc tylko Haalanda.
0
@Criss18Barca weź te swoje mądrości zostaw na koniec sezonu .
1
@barcanawieki po sezonie się okaże kto kogo wydymał:-)
1
@Cwaniak4 Każdy już wie że musimy nawet ci na sprzedaż będą teraz stawiać warunki że karta w ręku albo za grosze bo trzeba zwolnić limit !
0
Jaracie się Alemanym a on po prostu zapłacił tyle ile Sevilla chciała :-)
0
@Batys Pewnie wypłaci im tyle ile się należy z kontraktu i wtedy pójdą:-)
0
@Marcelinho99 to będzie oddawanie za grosze byle zwolnić limit płacowy!
0
Lipiec nie długo się kończy a my pozbyliśmy się raptem tylko Langleta z pierwszej drużyny. Super strategia na kupować ile się da będzie raźniej na trybunach :-)
1
@szymon6847 Taki z ciebie ekspert i znawca a nawet nie wiesz że już twój zawodnik sprzedany. Sam się zaorałeś :-)
8
Więcej kupować więcej:-)
7
Oby Chelsea wzięła tego Francuza, nie wart szumu jaki się w kolo niego robi !
2
Niech go biorą i skończy się ta szopka , zaraz będzie czwarta i kolejna dźwignia i przepłacanie!
2
@Pinokio koleś nie jest wart tych pieniędzy zagrał jeden sezon w miarę dobrze a i tak popełniał błędy i łapał głupie czerwone kartki. W tej chwili nikogo jest Garcia przyszedł Christiansen dać im szansę. Xaviego trochę fantazja ponosi z tymi transferami a mamy jeszcze tyle szrotu do pozbycia się.
0
Oby Chelsea się nie poddała i go wyciągnęła z Sevilli .
0
A tu jeszcze Kounde im się marzy !
0
@JarekS Barcelona to niestety nie poligon szkoleniowy i biorą tylko takich o których ktoś się licytuje. Ale mam nadzieję że na tego Francuza nie dadzą się nabrać i ktoś da więcej.
0
Neto ,, nie jest przekonany czy będzie pasował do drużyny " bo niby co że będzie musiał bronić więcej niż do tej pory ? Wtf
1
@Volk ale bzdury nie których trzyma jeszcze po weekendzie ○)
4
I oby go wzięli I nas wyręczyli!
0
I kolejny którego będą sprzedawać przez 5 lat a chętnych będzie brak !
3
Kupić wszystkich nie sprzedać nikogo a potem oddawać w promocji lub za darmo.
18
Benzema nie przerwał hegemonii Messiego bo jego już tu nie było inaczej dalej by oglądał jego plecy :-)
4
Niech najpierw pozbędą się balastu bo póki co to nikogo nie można zarejestrować !
1
Na kupowali szrotu a teraz wypychają z klubu by zarejestrować, naprawdę klub mem się robi.
0
Ja nie mogę przestańcie pisać w kółko te sprzeczne informacje , napiszcie raz a dobrze .
1
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 długo nad tym myślałeś ? Aż mnie zwalilo z nóg:-)
1
Kyrgios to idiota ,choć nie lubię Djokovicia to chyba już wolę by Serb wygrał .