dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Czy F.Tores jest na boisku!
4
@blizniakpiotrek chybachciales napisać że to kloc tylko słownik co zmienił :-)
1
,,Trzy bilbordy "wracają na polskie ulice , jaki ten rząd jest żenujący , kolejna akcja uświadamiania społeczeństwa !
1
Napisane wyraźnie nie odszedł bo nikt go nie chce chyba że jakieś Getafe ale to by była ujma na honorze dla niego bo mu się wydaje że jest top !
2
6 pkt w ostatnich meczach zapewni LM , rywale mają trudniejszy grafik ale obowiązkiem jest wygrana z Mallorca !
0
@Janas11224 to wymień geniuszu tych 20 lepszych? Pewnie nawet masz będziesz miał problem z napisaniem ich !
0
@Janas11224 twój komentarz za to nadaje się do top 10 najgłupszych !
0
Xavi przestał od miesiąca rotować składem i mamy tego efekty. Gramy pierwszą połowę na stojąco jak za Koemana !
2
Ten cały Lewandowski jest nam potrzebny jak stonka na kartoflach !
3
Skończcie już truć o tym Lewandowskim , tylko wymysły i ploty , to nie strona Bayernu !
2
Gabriel jest na trzecim miejscu w klasyfikacji błędów po których padła bramka przed nim tylko Maguaier i Matić. Zawalił 5 goli dzięki za taki transfer !
5
Najgorsze to brak reakcji Xaviego w drugiej połowie. Zaczyna przestawać korzystać z rezerwowych.
0
Przede wszystkim spadła intensywność na początku spotkania, znowu gramy klepanie do 30 minuty jak było na początku Xaviego nie tworzymy sytuacji to i skuteczność słaba.
16
Może niech Depay zagra kosztem Aubameyanga lub Ferrana jeden i drugi ostatnio mało widoczni.
0
Oby jak najdalej od Katalonii !
12
Mam nadzieję że to tylko gra pozorów przez dyrekcję by potem powiedzieć zrobiliśmy wszystko by został ale on wybrał inaczej. Bo innego sensu tu nie widzę.
1
@taris kolega chciał zabłysnąć ale widać że brakuje mu nawet minimalnej wiedzy o naszej drużynie !
0
@krs84 Sterling i topowy wybierz jedno XD
2
@Litman No tak brakuje mu trochę tych magicznych podań do tyłu i w bok ala Busi, za bardzo do przodu biegnie:-)
0
Klopp chyba pewny swego , mocno eksperymentalny skład zwłaszcza obrona .
2
Zagra 1 dobry sezon albo I nie a potem będzie tylko obciążeniem dla budżetu ! W tym wieku zmiana ligi to duże wyzwanie i nie koniecznie podoła!
0
Lewandowski jest już za stary na zmianę ligi on tu nie pasuje. Może będzie miał sezon w miarę dobry ale oby to były plotki i Laporta nie płacił mu gigantycznej pensji !!!
2
E tam La Rambla wie lepiej sprzedać:-) Wysyp ekspertów zaraz będzie.
1
On nie zasługuje by być gwiazdą z najwyższą pensją w klubie za jaką się chyba uważa i jakie ma oczekiwania !
0
Zrobić w końcu wypad z tym przeciętniakiem ile się można go prosić !
9
To taki trochę Tello czy inni jednowymiarowi piłkarze jeden zwód i słabe wykończenie tylko sprint dobry. Ja nie wierzyłem że zrobi tu karierę chyba że jako w miarę solidny rezerwowy , ale 30 mln nie wart.
0
@ToreTToOO Z Warszawy leciałem 1 przesiadka ponad 24 h z dwoma 30h :-(
5
20 godzin lecieć by zagrać i zaraz wracać, musieli dobrze sypnąć kasą by tam jechać bo inaczej totalnie bez sensu .
2
Guardiola poszedł po rozum i odstawił pięknego Grealisha i wstawił napastnika :-)
1
Stojąc we własnym polu karnym zawsze jest ryzyko że coś może wpaść.