16

Czy F.Tores jest na boisku!

4

@blizniakpiotrek chybachciales napisać że to kloc tylko słownik co zmienił :-)

1

,,Trzy bilbordy "wracają na polskie ulice , jaki ten rząd jest żenujący , kolejna akcja uświadamiania społeczeństwa !

1

Napisane wyraźnie nie odszedł bo nikt go nie chce chyba że jakieś Getafe ale to by była ujma na honorze dla niego bo mu się wydaje że jest top !

2

6 pkt w ostatnich meczach zapewni LM , rywale mają trudniejszy grafik ale obowiązkiem jest wygrana z Mallorca !

0

@Janas11224 to wymień geniuszu tych 20 lepszych? Pewnie nawet masz będziesz miał problem z napisaniem ich !

0

@Janas11224 twój komentarz za to nadaje się do top 10 najgłupszych !

0

Xavi przestał od miesiąca rotować składem i mamy tego efekty. Gramy pierwszą połowę na stojąco jak za Koemana !

2

Ten cały Lewandowski jest nam potrzebny jak stonka na kartoflach !

3

Skończcie już truć o tym Lewandowskim , tylko wymysły i ploty , to nie strona Bayernu !

2

Gabriel jest na trzecim miejscu w klasyfikacji błędów po których padła bramka przed nim tylko Maguaier i Matić. Zawalił 5 goli dzięki za taki transfer !

5

Najgorsze to brak reakcji Xaviego w drugiej połowie. Zaczyna przestawać korzystać z rezerwowych.

0

Przede wszystkim spadła intensywność na początku spotkania, znowu gramy klepanie do 30 minuty jak było na początku Xaviego nie tworzymy sytuacji to i skuteczność słaba.

16

Może niech Depay zagra kosztem Aubameyanga lub Ferrana jeden i drugi ostatnio mało widoczni.

0

Oby jak najdalej od Katalonii !

12

Mam nadzieję że to tylko gra pozorów przez dyrekcję by potem powiedzieć zrobiliśmy wszystko by został ale on wybrał inaczej. Bo innego sensu tu nie widzę.

1

@taris kolega chciał zabłysnąć ale widać że brakuje mu nawet minimalnej wiedzy o naszej drużynie !

0

@krs84 Sterling i topowy wybierz jedno XD

2

@Litman No tak brakuje mu trochę tych magicznych podań do tyłu i w bok ala Busi, za bardzo do przodu biegnie:-)

0

Klopp chyba pewny swego , mocno eksperymentalny skład zwłaszcza obrona .

2

Zagra 1 dobry sezon albo I nie a potem będzie tylko obciążeniem dla budżetu ! W tym wieku zmiana ligi to duże wyzwanie i nie koniecznie podoła!

0

Lewandowski jest już za stary na zmianę ligi on tu nie pasuje. Może będzie miał sezon w miarę dobry ale oby to były plotki i Laporta nie płacił mu gigantycznej pensji !!!

2

E tam La Rambla wie lepiej sprzedać:-) Wysyp ekspertów zaraz będzie.

1

On nie zasługuje by być gwiazdą z najwyższą pensją w klubie za jaką się chyba uważa i jakie ma oczekiwania !

0

Zrobić w końcu wypad z tym przeciętniakiem ile się można go prosić !

9

To taki trochę Tello czy inni jednowymiarowi piłkarze jeden zwód i słabe wykończenie tylko sprint dobry. Ja nie wierzyłem że zrobi tu karierę chyba że jako w miarę solidny rezerwowy , ale 30 mln nie wart.

0

@ToreTToOO Z Warszawy leciałem 1 przesiadka ponad 24 h z dwoma 30h :-(

5

20 godzin lecieć by zagrać i zaraz wracać, musieli dobrze sypnąć kasą by tam jechać bo inaczej totalnie bez sensu .

2

Guardiola poszedł po rozum i odstawił pięknego Grealisha i wstawił napastnika :-)

1

Stojąc we własnym polu karnym zawsze jest ryzyko że coś może wpaść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?