dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 długo nad tym myślałeś ? Aż mnie zwalilo z nóg:-)
1
Kyrgios to idiota ,choć nie lubię Djokovicia to chyba już wolę by Serb wygrał .
3
A Barcelona jak przystało na naiwniaków przedłuży z nimi kontrakt w nadziei że uda się ich sprzedać w 2030 r z zyskiem :-) Bo grzechem pozbyć się ich za darmo !
3
Wimbledon wygląda na to że wygra ta ładniejsza:-)
0
Pora skruszyć ten beton i zacząć odchodzić od starej gwardii . Tylko czy Xaviego stać na to powątpiewam.
0
Pewnie ta abserwacja warta tyle co pozostałe że 1 na 10 się sprawdza :-)
6
@KrychaFCB czyli za rok Barcelona znowu się nim zainteresuje :-)
2
Ta różnica w mentalności między Nico a Puiq jeden widzi że grywał ostatnio mniej i chce odejść by się rozwijać drugi przesiedzi kolejny sezon na ławce bo myśli że jest dobry !
7
O Messim mówił to samo , jego wypowiedzi są pod publikę.
1
@Striker Ale nie w tylu ratach , za 4-5 lat te 12 mln będzie nic nie warte przy tej infalcji !
2
Na stornie Menchesteru piszą że De Jong u niech za 65 +20 płatne w 5 ratach ! To chyba jakaś kpina jeśli się na to zgodzą , rozumiem płatność w całości albo maxs 2 ratach !
0
@KrystianR Spoko ja też ponad 20 lat mam PJ , ale mnie to kompletnie nie przeszkadza i nie zwracam uwagi czy włączył czy nie . Bardziej mnie wkurzają kierowcy co czekają aż auto wręcz zjedzie z ronda choć czasami jest dopiero po drugiej stronie choć wielokrotnie mogli by już dawno wjechać to stoją jak ameby. :-)
0
@KrystianR czego nie rozumiesz ? Czy ma włączony kierunek czy nie i tak musisz się upewnić ze zjeżdża lub skręca az tak Ci to pomaga ?. Chyba że ty widząc kierunek wpychasz się na pałe , bo nagle zyskujesz pierwszeństwo! Życzę powodzenia z policja jak kiedyś komuś tak wyjedziesz !
0
@KrystianR A wiesz ze kierunkowskaz nie upoważnia cie do wjechania przed auto z włączonym kierunkiem ? :-)
0
@KrystianR śmierć bar.. co nie potrafią się włączać płynnie do ruchu tylko czekają na kierunki :-)
1
@Sortello oczyma ty bredzisz, koleś chce ok. 20 co najmniej a ty piszesz o 10 i to z warunkami :-))))
8
Nie wiem co postanowi ale niech już spi... z tego klubu ! Głupszego zawodnika z talentem to już chyba nie na w całej Europie.
2
Magiczne słowa na końcu ,, jeśli nie będą stratni " czyli zostaną:-) takie eldorado jak u nas to nigdzie nie znajdą.
0
No proszę a jeszcze nie dawno parę dni temu pisaliście że Xavi liczy na niego :-) Co artykuł to sprzeczne informacje;)
9
Kounde i jego zarobki na poziomie Lewego czyli ok. 9 mln chyba go powaliło! Maks 4-5 na poziomie Araujo bo lepszy nie jest !
0
Nie ważne co Xavi mówi ważne co będzie robił a jak będzie zdrowy to będzie grał taka prawda.
0
Patrząc na sezon poprzedni to jakoś jestem pewny że Pedri, Busi i Gavi będą grali prawie wszystko zwłaszcza jeśli by de Jonga sprzedali , reszta co najwyżej do niewielkiej rotacji.
0
A skąd Xavi weźmie na to wszystko pieniądze? Ale tu ciągle bajki są pisane .
0
12 goli w 300 meczach rywalą już się nogi uginają !
1
Super gen przygrywu i porażki ma we krwi idealne wzmocnienie:-)
9
Będzie pełnił rolę jako karta w negocjacjach z innymi klubami :-)
0
@Uukasz_93 1,3 mln za zerwanie nie pisz głupot .
3
@FC1899Barca widać że oswojone więc pewnie jakis ku... je wywiózł i zostawił:-(
0
@tomek8756 tak samo ze skrętem w prawo na skrzyżowaniu, zawsze powinna być strzałka i możliwość po ustąpieniu pierwszeństwa!
0
W tym że nie mamy jest dobre to że jeśli trafi to dostanie ok 10 za sezon a normalnie dawali by mu 20 a on by mówił że mało takie było rozdawnictwo. Ale i tak nie ma na to raczej szans.