dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Araujo 5 mln Gavi 3mln bo to jeszcze młokos i wszyscy powinni być zadowoleni . Araujo musi zostać nie potrzebne nam żadne Christanseny czy Rudigery !!!
0
Araujo pokazuje że żaden Rudiger tu nie jest potrzebny !
0
Oj widział bym tego Nuno Mendesa z PSG u nas na lewej obronie , ma niezłą dynamikę :-)
2
Pierwsza połowa na plus Sevilla kompletnie nam nie zagraża, dołożyć tylko 1-2 bramki w drugiej połowie .
17
Dembele za bardzo chce asystę zaliczyć bo czasami aż się prosi by uderzył.
1
Sztanga prawdziwy tytan w walce fizycznej :-)
0
@Albatros tylko nic z tego nie wynika ;-)
12
Około 5 mln to będzie odpowiednia oferta w końcu on ma już 23 lata a od 2 jest ważnym zawodnikiem . Skoro każdy nowy dostaje więcej to wcale nie znaczy że będą grać jego kosztem i tu ma rację , zawodnik sprawdzony i oddany klubowi !
2
Osaka straciła chęć do gry przy 3:0 w drugim secie nawet już nie biegała , Świątek wybiła jej wygraną z głowy !
4
Mityczne DNA już mi się na wymioty zbiera jak to słyszę:-( Niech posiedzi jeszcze z rok będzie wiadomo czy warto się starać bo póki co nie powala na kolana .
1
Taki Kimmich Muller raptem 20 mln u nas Amigosi by płakali ze im na chleb nie starcza i należy się za lojalność !
3
Szkód ze wróciły gorące:-( eksperci odzyskali sens życia na tym forum a publika daje się wciągać w bezsensowne dyskusje ze znawcami :-)
3
Oby Alemany postawił na swoim i nie słuchał się Xaviego bo Amigosi będą tu grali do 40!
2-3 mln to maks co powinien zarabiać i nie ważne są lata poprzednie za darmo nie grał !
10
,,Nie jest dobrze patrzeć, jak Real cierpiał." Tu się akurat chyba nikt nie zgodzi z nim :)
,,Jeśli utrzymamy obecny poziom, będziemy mistrzami." To nie zależy tylko od nas .
4
Czy my się kiedyś doczekamy prezesa który bez sentymentów będzie się pozbywał zbędnych zawodników! I pomyśleć że parę lat temu dawali za niego ponad 60 tak jak i za Rakitić . Doceniamy za lata gry ,, co to ma znaczyć " przecież za darmo nie grał !!! W tym roku praktycznie nie gra a różnicy nie widać albo raczej na plus.
3
Każdy piłkarz musi mówić że chce powrotu Messiego ale chyba sami widzą że bez niego ten zespół staje się drużyną i idzie w dobrym kierunku .
0
@FCB24 słabo strony przeglądasz, bo ja gdzie nie wejdę to wszędzie jest info o Świątek. No ale musisz mieć kompleksy i na każdym kroku wspominać Lewego!
0
@Joe_Pesci tyle to ja wiem , pytanie brzmiało czy mają do tego uprawnienia bo z tego co czytam oni nie mogą kierować spraw do sądu. Za nie wskazanie jest teraz 8 tyś ale to dopiero może sąd nałożyć .
0
Dobra a kto mi powie czy GITD mają prawo do wystawianie mandatów z kamer , nie mają kierowcy zdjęcia tylko tablice ? :-)
0
,, Mam nadzieję, że do nas przyjdzie" wtedy za 2-3 lata będę mógł iść po podwyżkę do 20mln skoro są wyjątki :)
6
Polityka obniżania pensji ale dla Haalanda znajdzie się 25 mln i jeszcze dla agenta i ojca !!!
14
@Nano22 nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy .
0
To jeden z tych piłkarzy których nie szkoda że idą do Atletico .
0
@MesQueUnClub_87 teraz Haaland jest w formie i strzela za rok może być mało skuteczny lub się nie dopasować a gigantyczna pensja zostanie. Za bardzo się skupiasz na tym jak teraz gra :-)
0
@MessiTheBesst jakie czerwo w jakim ty świecie żyjesz? Juz od dawna nie ma podwójnego karania a już na pewno nie przy takim wpadnięciu na bramkarza.
1
Najlepsze decyzje Carlo w drugiej połowie strasznie nam to ułatwił :-)
0
A tymczasem Iga zezłomowała Sakarii w drugim secie i wygrała!
3
Carlo taktyk ułatwił nam mecz w drugiej połowie , takie dinozaury nie powinny już trenować . :-)
2
Strona trolli z realu padła:-) ale tam musi być frustracja:-)
3
Araujo za bramkę z Realem kontrakt jaki chce , Robeto wypad !!!!