dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zawodnik meczu to Dembele a nie Aubameyang mimo że grał krótko !
7
Kepa miał już dość że wszyscy mu strzelają i postawił to przerwać :)
0
@tristan87 Tylko nikt nie chce z nimi grać a jak pojadą na MŚ to reszta drużyn powinna to zbojkotować !
0
Ten z Liverpoolu to nie umie karnych bronić !
0
Żadnego szrotu z Włoch z wymaganiami wygórowanymi !
1
Jeśli takie bramki będą anulować to już parodia tego VAR !
0
@arni72 Nie gramy, teraz mamy tydzień przerwy a mecz był z tego co pamiętam w tym tygodniu zaplanowany .
0
Z innej beczki czemu przełożono mecz z Rayo , nie mieliśmy z nimi grać w tygodniu zaraz po meczu z Bilbao a teraz dopiero w kwietniu ?
2
@Amigo_Blanco Javelin i inne granatniki robią robotę , dlatego ta wojna ruskich bezie sporo kosztować i w ludziach i w sprzęcie .
3
Oby nie , lepsza drużyna niż gwiazdor z gigantyczną pensją który będzie się obrażał za każdym razem kiedy będzie musiał zejść ! Laporta powinien się nauczyć że drużynę buduje się z piłkarzy dobrych a nie jednej gwiazdy , ostatnie wydatki powinny nas czegoś nauczyć i nie tylko u nas zdecydowanie przepłacano za zawodników !
1
Ale jak to przecież miał podawać by się Ferran przełamał tak nie może być :-)
0
@Wilczeq Zaskakujące ilu mamy typowych Afgańczyków w Polsce :-(
7
Jaka karta niech płacą za Griezmanna i nie brać żadnego szrotu !!!
4
Śmieszne jak komentator przy wolnym wymienia ciągle Ronaldo jako zagrożenie, koleś ostatniego strzelił chyba z 2 lata temu a od tamtej pory nawet w bramkę trafić nie może :-)
0
Maruderzy na bramkarza będą mieli ból tyłka za tą ocenę:-)
0
@JimMorrisonFCB Bawią mnie tacy eksperci jak Ty , 8 na 10 strzałów takich jak Solera by weszła ale trzeba na siłę szukać tu winy . Jedyny wielbłąd to ta anulowana bramka a w drugiej połowie nie można nic mu zarzucić .
2
@maciach już się nie ośmieszaj z tym hejtem na bramkarza, trudno winić z gola a w drugiej połowie utrzymywał nas nerwówki w meczu.
3
Legia robi postępowania pierwszy remis w sezonie:-)
1
@CLOUT_COBAIN Zgadza się i te same brednie które mało kogo obchodzą:-)
2
Komentarz usunięty
7
@MESSIah16 I co z tego nikt tej ligi nie ogląda a mecze z wyzwaniem to tylko LM .
10
Busi może grac co mecz bo przecież nie musi biegać wystarczy że mądrze stoi :-)
0
@betonito no i podpadłeś zaraz cię zgłosi , płaczek jaki mało :)
1
@VeB 1899 audi a4 b9
0
Depay czeka aż Koeman wróci :-)
42
Pep go weźmie zrobi z niego najlepszego defensywnego pomocnika a my dalej będziemy się z Busim bujać i dawać podwyżki jemu i Roberto :-)
1
Nie odpoczywa by z Valencia mógł grać.
2
Ewidentnie widać że brakuje lewego skrzydła! Gavi nie robi żadnej różnicy, zero dryblingu .
0
Wczoraj narzekanie było na poziom meczu Atletico zwłaszcza w drugiej połowie no to dziś mają prawdziwy spektakl >:-)
1
Sztanga frajerska strata numer jeden czekamy na wiecej :)