5

Zawodnik meczu to Dembele a nie Aubameyang mimo że grał krótko !

7

Kepa miał już dość że wszyscy mu strzelają i postawił to przerwać :)

0

@tristan87 Tylko nikt nie chce z nimi grać a jak pojadą na MŚ to reszta drużyn powinna to zbojkotować !

0

Ten z Liverpoolu to nie umie karnych bronić !

0

Żadnego szrotu z Włoch z wymaganiami wygórowanymi !

1

Jeśli takie bramki będą anulować to już parodia tego VAR !

0

@arni72 Nie gramy, teraz mamy tydzień przerwy a mecz był z tego co pamiętam w tym tygodniu zaplanowany .

0

Z innej beczki czemu przełożono mecz z Rayo , nie mieliśmy z nimi grać w tygodniu zaraz po meczu z Bilbao a teraz dopiero w kwietniu ?

2

@Amigo_Blanco Javelin i inne granatniki robią robotę , dlatego ta wojna ruskich bezie sporo kosztować i w ludziach i w sprzęcie .

3

Oby nie , lepsza drużyna niż gwiazdor z gigantyczną pensją który będzie się obrażał za każdym razem kiedy będzie musiał zejść ! Laporta powinien się nauczyć że drużynę buduje się z piłkarzy dobrych a nie jednej gwiazdy , ostatnie wydatki powinny nas czegoś nauczyć i nie tylko u nas zdecydowanie przepłacano za zawodników !

1

Ale jak to przecież miał podawać by się Ferran przełamał tak nie może być :-)

0

@Wilczeq Zaskakujące ilu mamy typowych Afgańczyków w Polsce :-(

7

Jaka karta niech płacą za Griezmanna i nie brać żadnego szrotu !!!

4

Śmieszne jak komentator przy wolnym wymienia ciągle Ronaldo jako zagrożenie, koleś ostatniego strzelił chyba z 2 lata temu a od tamtej pory nawet w bramkę trafić nie może :-)

0

Maruderzy na bramkarza będą mieli ból tyłka za tą ocenę:-)

0

@JimMorrisonFCB Bawią mnie tacy eksperci jak Ty , 8 na 10 strzałów takich jak Solera by weszła ale trzeba na siłę szukać tu winy . Jedyny wielbłąd to ta anulowana bramka a w drugiej połowie nie można nic mu zarzucić .

2

@maciach już się nie ośmieszaj z tym hejtem na bramkarza, trudno winić z gola a w drugiej połowie utrzymywał nas nerwówki w meczu.

3

Legia robi postępowania pierwszy remis w sezonie:-)

1

@CLOUT_COBAIN Zgadza się i te same brednie które mało kogo obchodzą:-)

2

Komentarz usunięty

7

@MESSIah16 I co z tego nikt tej ligi nie ogląda a mecze z wyzwaniem to tylko LM .

10

Busi może grac co mecz bo przecież nie musi biegać wystarczy że mądrze stoi :-)

0

@betonito no i podpadłeś zaraz cię zgłosi , płaczek jaki mało :)

1

@VeB 1899 audi a4 b9

0

Depay czeka aż Koeman wróci :-)

42

Pep go weźmie zrobi z niego najlepszego defensywnego pomocnika a my dalej będziemy się z Busim bujać i dawać podwyżki jemu i Roberto :-)

1

Nie odpoczywa by z Valencia mógł grać.

2

Ewidentnie widać że brakuje lewego skrzydła! Gavi nie robi żadnej różnicy, zero dryblingu .

0

Wczoraj narzekanie było na poziom meczu Atletico zwłaszcza w drugiej połowie no to dziś mają prawdziwy spektakl >:-)

1

Sztanga frajerska strata numer jeden czekamy na wiecej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?