0

@puyol_presidend5 postaw kupon jak taki pewny jesteś że wygrają kilkoma bramkami :)

10

MVP to Ter Stegen a nie Depay !

3

No i w 1/8 LM może być tylko jedna drużyna z LaLiga, niesamowity zjazd zalicza Hiszpania!

0

Ale to PSG jest słabe, z takim atakiem nie potrafią nawet stworzyć zagrożenia.

0

@deyna2018 na redtube :-)

0

Przecież trener zawsze na każdego liczy a co ma gadać , Umtiti tez super trenuje podobno a murawy nie powąchał.

1

Najlepszy Braithwaite czyli strzelę do końca sezonu trzy a nie dwa gole :)

23

@Arczi57 nie widoczny Nico zawodnikiem meczu, Idź już lepiej spać :-)

17

Depay dwa razy przekombinował i nie ważne że raz był na spalonym za to powinna mu się należeć suszarka!!!

0

Nie był to zły mecz ale potrzeba nam koniecznie skutecznego napastnika. Ta drużyna naprawdę ma potencjał tylko kiedy ma komu strzelac bo Depay pokazał że on to tylko karne.

1

Depay pokazuje że ten klub go przerasta !

1

Niby spalony ale Depay pokazał w tej akcji że snajperem to nigdy nie będzie!

0

1000 zł aby zobaczyć gwałt na Barcelonie w Monachium czy iść na weekendowe balety za to trudny wybór:-)

23

To za rok Gavi :)

0

Sterling celował w lewy róg a trafił w prawy :)

0

Ale ten TVN się podnieca tymi skokami bo zabrali je TVP , wchodzisz na ich stronę a tam od 3 dni po 6 i więcej artykułów codziennie i wywiadów na temat skoków.

7

@kamilo0066 a najlepsze że filozofuje a potem bierze kolo bo i tak nie wie , ale już po nim wybrał źle:-)

20

Jak ja nie cierpię gości w milionerach którzy zamiast odpowiadać krótko to się produkuje nad każda odpwiedzią i wyjaśnia znaczenia.

2

Fajna ta Hiszpania solidaryzuje się z Barcelona i nie oddaje strzałów:-)

0

@MesQueUnClub96 a ty myślisz że z Serbia to wygramy nie bądź śmieszny.

0

@sendesara Aż zobaczył że ma lepszych a ten nie zrobił żadnego postępu pod jego okiem i już nie jest tak niezbędny ;-)

2

@Woland10 Ale ty jesteś głupi , chyba lepiej było sobie zapewnić szybko awans z amatorami niż walczyć o wszystko w ostatnim meczu.

12

Już wolę tego Adeyemi przynajmniej jest szansa że się jeszcze rozwinie a Sterling to taki jeździec bez głowy nie na darmo Guardiola przetał na niego stawiać .

1

Jeśli Xavi będzie się upierał tylko na wzmocnieniach w postaci starych kolegów lub rodaków to daleko może nie zajechać. Koeman też widział tylko w Holendrach wzmocnienia , trzeba być otwartym na różne rynki zawodników. Ale daleki jestem od ferowania wyroków, pożyjemy zobaczymy :)

2

@Tomo1989 wtedy chciał by okazali mu szacunek w postaci kilkunastu milionów za rok w postaci lojalności a teraz jak piszą wróci za grosze . Ot taka różnica.

7

Z tej dwójki to tylko Torres jest typowym skrzydłowym . Xavi chociaż widzi gdzie jest problem w tej drużynie.

9

Uff nie napisali na szczęście nic o Roberto :-)

0

Poprosił bo jeszcze nie widział go na treningu :-) alei tak lepszy niż Dest który nie potrafi trafić nawet w światło bramki !

2

No wpuszczenie Rikiego który tylko do zdjęć się nadaje plus tego małolata którego zabrał z rezerw było genialnym ruchem.

0

A to dopiero początek sezonu co będzie później !?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?