dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 postaw kupon jak taki pewny jesteś że wygrają kilkoma bramkami :)
10
MVP to Ter Stegen a nie Depay !
3
No i w 1/8 LM może być tylko jedna drużyna z LaLiga, niesamowity zjazd zalicza Hiszpania!
0
Ale to PSG jest słabe, z takim atakiem nie potrafią nawet stworzyć zagrożenia.
0
@deyna2018 na redtube :-)
0
Przecież trener zawsze na każdego liczy a co ma gadać , Umtiti tez super trenuje podobno a murawy nie powąchał.
1
Najlepszy Braithwaite czyli strzelę do końca sezonu trzy a nie dwa gole :)
23
@Arczi57 nie widoczny Nico zawodnikiem meczu, Idź już lepiej spać :-)
17
Depay dwa razy przekombinował i nie ważne że raz był na spalonym za to powinna mu się należeć suszarka!!!
0
Nie był to zły mecz ale potrzeba nam koniecznie skutecznego napastnika. Ta drużyna naprawdę ma potencjał tylko kiedy ma komu strzelac bo Depay pokazał że on to tylko karne.
1
Depay pokazuje że ten klub go przerasta !
1
Niby spalony ale Depay pokazał w tej akcji że snajperem to nigdy nie będzie!
0
1000 zł aby zobaczyć gwałt na Barcelonie w Monachium czy iść na weekendowe balety za to trudny wybór:-)
23
To za rok Gavi :)
0
Sterling celował w lewy róg a trafił w prawy :)
0
Ale ten TVN się podnieca tymi skokami bo zabrali je TVP , wchodzisz na ich stronę a tam od 3 dni po 6 i więcej artykułów codziennie i wywiadów na temat skoków.
7
@kamilo0066 a najlepsze że filozofuje a potem bierze kolo bo i tak nie wie , ale już po nim wybrał źle:-)
20
Jak ja nie cierpię gości w milionerach którzy zamiast odpowiadać krótko to się produkuje nad każda odpwiedzią i wyjaśnia znaczenia.
2
Fajna ta Hiszpania solidaryzuje się z Barcelona i nie oddaje strzałów:-)
0
@MesQueUnClub96 a ty myślisz że z Serbia to wygramy nie bądź śmieszny.
0
@sendesara Aż zobaczył że ma lepszych a ten nie zrobił żadnego postępu pod jego okiem i już nie jest tak niezbędny ;-)
2
@Woland10 Ale ty jesteś głupi , chyba lepiej było sobie zapewnić szybko awans z amatorami niż walczyć o wszystko w ostatnim meczu.
12
Już wolę tego Adeyemi przynajmniej jest szansa że się jeszcze rozwinie a Sterling to taki jeździec bez głowy nie na darmo Guardiola przetał na niego stawiać .
1
Jeśli Xavi będzie się upierał tylko na wzmocnieniach w postaci starych kolegów lub rodaków to daleko może nie zajechać. Koeman też widział tylko w Holendrach wzmocnienia , trzeba być otwartym na różne rynki zawodników. Ale daleki jestem od ferowania wyroków, pożyjemy zobaczymy :)
2
@Tomo1989 wtedy chciał by okazali mu szacunek w postaci kilkunastu milionów za rok w postaci lojalności a teraz jak piszą wróci za grosze . Ot taka różnica.
7
Z tej dwójki to tylko Torres jest typowym skrzydłowym . Xavi chociaż widzi gdzie jest problem w tej drużynie.
9
Uff nie napisali na szczęście nic o Roberto :-)
0
Poprosił bo jeszcze nie widział go na treningu :-) alei tak lepszy niż Dest który nie potrafi trafić nawet w światło bramki !
2
No wpuszczenie Rikiego który tylko do zdjęć się nadaje plus tego małolata którego zabrał z rezerw było genialnym ruchem.
0
A to dopiero początek sezonu co będzie później !?