dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli chce jeszcze więcej niż na teraz ! A pieniądze sa na transfery a nie ma w limicie wynagrodzeń i dlatego trzeba obniżać. Oby go pogonili !!!
0
Ten Umtiti strasznie uparty , wierzy że On tu odniesie sukces kiedy zrozumie że klub nie chce by już odnosił tu sukcesy ławka go nie przekonuje to może trybuny !
0
@Kacper0309 jesteś taki inteligentny na codzień czy tylko udajesz ? Jak popisze to tam zostanie.
25
Jeśli rzeczywiście ma przyjść to dla Roberto nie ma tu miejsca choć i tak jest zbędny!
0
@kamyk_23 sam sobie odpisujesz, nudne masz życie :-(
0
@fotohobby dajecie się wkręcać jak dzieciaki a koleś tylko prowokuje by zwrócić na siebie uwagę :) Po za tym on jest wielbicielem Roberto więc o czym z nim dyskutować ? !
0
Pensja na poziomie maks 3 mln ! I nie istotne jak długo tu jest ważne jak nie wiele wnosi do gry , jak się nie podoba to niech znajdzie kogoś kto da mu więcej ale wątpię by znalazł się naiwny!
0
@baartekk97 powiedz to Tuchelowi który trzyma go na ławce od dłuższego czasu !
0
A Tuchel dalej kombinuje bez klasycznej 9 . Strasznie irytujący i uparty trener !
5
Tylko jeśli jego zarobki będą na poziomie Araujo!
2
@Mario96w Jak to co jak nie chce to nie musi jechać ale woli załatwić to polubownie aby nie zaprzepaścić szansy na późniejsze powołania !
0
Czyli nic nowego , do tego jeszcze nie przedłużać kontraktu z Roberto I szrotu będzie mniej:)
0
Dele Ali jaka szopa na głowie i pomyśleć że jeszcze jakiś czas temu dawali za niego ponad 1000 mln :)
32
Ale jak to odeszliśmy od stylu , przecież wszyscy trenerzy mieli to mityczne DNA ! A tak naprawdę od Valverde zaczynając traciliśmy to co raz bardziej!!!
7
Zawodnik kończy karierę i trzeba negocjować kontrakt ? Skoro zakończył to umowa zerwana i już!
0
Zagrał jeden mecz i już uwierzył że będzie grał więcej !
2
Xavi zaczyna sabotować drużynę wchodzi Mingueza !
0
Trener Osasuny chyba chce pokazać ze gra łokciami po twarzy to część gry :)
3
@seba444 mów co chcesz dla mnie nie było :)
0
Dla mnie to chore jak gwiżdżą karne gdy zawodnik wybija piłkę z własnego pola karnego i nabija kolegę . Przecież ta piłka była by pod ich polem karnym więc czego tu się domagać !!! Choć wiem ze były takie przypadki,
5
Albo wygramy 1:0 albo strata pkt na więcej nas nie stać z przodu!
0
Lukaku zaczyna odgrywać marginalną rolę w Chelsea , Saul chyba od początku się nie liczył dla Tuchela zwłaszcza że nie bardzo lubi coś zmieniać w trakcie meczu.
11
@Kozinho. A mi go nie szkoda niech tu nie wraca, podpisze kontrakt a za 2 lata będzie znowu skamlał o podwyżkę. Takich tu nie trzeba!!!
2
Nie oszukujmy się naszą jedyną nadzieją na awans dalej jest to żeby Benfica nie wygrała u siebie !
124
Za jego pensję można utrzymać 2-3 dobrych grajków co nie będą leczyć się non stop !
12
Całe szczęście że klub zdecydował ze potrzebuję trenera o innym profilu :-) I skończyło się jego profilowanie kadry!
2
Trzeba przyznać że w końcu jakiś w miarę wiarygodny ranking.
0
Messi jak zwykle ubrał się od czapy.
1
Choć jedna dobra wiadomość w ten ponury poniedziałek :-)
3
Wszyscy wszechstronni tylko żaden nie zapewnie więcej jak 10 goli w sezonie i oby choć tyle było! Tu potrzeba prawdziwego lisa pola karnego . !