1

Czyli chce jeszcze więcej niż na teraz ! A pieniądze sa na transfery a nie ma w limicie wynagrodzeń i dlatego trzeba obniżać. Oby go pogonili !!!

0

Ten Umtiti strasznie uparty , wierzy że On tu odniesie sukces kiedy zrozumie że klub nie chce by już odnosił tu sukcesy ławka go nie przekonuje to może trybuny !

0

@Kacper0309 jesteś taki inteligentny na codzień czy tylko udajesz ? Jak popisze to tam zostanie.

25

Jeśli rzeczywiście ma przyjść to dla Roberto nie ma tu miejsca choć i tak jest zbędny!

0

@kamyk_23 sam sobie odpisujesz, nudne masz życie :-(

0

@fotohobby dajecie się wkręcać jak dzieciaki a koleś tylko prowokuje by zwrócić na siebie uwagę :) Po za tym on jest wielbicielem Roberto więc o czym z nim dyskutować ? !

0

Pensja na poziomie maks 3 mln ! I nie istotne jak długo tu jest ważne jak nie wiele wnosi do gry , jak się nie podoba to niech znajdzie kogoś kto da mu więcej ale wątpię by znalazł się naiwny!

0

@baartekk97 powiedz to Tuchelowi który trzyma go na ławce od dłuższego czasu !

0

A Tuchel dalej kombinuje bez klasycznej 9 . Strasznie irytujący i uparty trener !

5

Tylko jeśli jego zarobki będą na poziomie Araujo!

2

@Mario96w Jak to co jak nie chce to nie musi jechać ale woli załatwić to polubownie aby nie zaprzepaścić szansy na późniejsze powołania !

0

Czyli nic nowego , do tego jeszcze nie przedłużać kontraktu z Roberto I szrotu będzie mniej:)

0

Dele Ali jaka szopa na głowie i pomyśleć że jeszcze jakiś czas temu dawali za niego ponad 1000 mln :)

32

Ale jak to odeszliśmy od stylu , przecież wszyscy trenerzy mieli to mityczne DNA ! A tak naprawdę od Valverde zaczynając traciliśmy to co raz bardziej!!!

7

Zawodnik kończy karierę i trzeba negocjować kontrakt ? Skoro zakończył to umowa zerwana i już!

0

Zagrał jeden mecz i już uwierzył że będzie grał więcej !

2

Xavi zaczyna sabotować drużynę wchodzi Mingueza !

0

Trener Osasuny chyba chce pokazać ze gra łokciami po twarzy to część gry :)

3

@seba444 mów co chcesz dla mnie nie było :)

0

Dla mnie to chore jak gwiżdżą karne gdy zawodnik wybija piłkę z własnego pola karnego i nabija kolegę . Przecież ta piłka była by pod ich polem karnym więc czego tu się domagać !!! Choć wiem ze były takie przypadki,

5

Albo wygramy 1:0 albo strata pkt na więcej nas nie stać z przodu!

0

Lukaku zaczyna odgrywać marginalną rolę w Chelsea , Saul chyba od początku się nie liczył dla Tuchela zwłaszcza że nie bardzo lubi coś zmieniać w trakcie meczu.

11

@Kozinho. A mi go nie szkoda niech tu nie wraca, podpisze kontrakt a za 2 lata będzie znowu skamlał o podwyżkę. Takich tu nie trzeba!!!

2

Nie oszukujmy się naszą jedyną nadzieją na awans dalej jest to żeby Benfica nie wygrała u siebie !

124

Za jego pensję można utrzymać 2-3 dobrych grajków co nie będą leczyć się non stop !

12

Całe szczęście że klub zdecydował ze potrzebuję trenera o innym profilu :-) I skończyło się jego profilowanie kadry!

2

Trzeba przyznać że w końcu jakiś w miarę wiarygodny ranking.

0

Messi jak zwykle ubrał się od czapy.

1

Choć jedna dobra wiadomość w ten ponury poniedziałek :-)

3

Wszyscy wszechstronni tylko żaden nie zapewnie więcej jak 10 goli w sezonie i oby choć tyle było! Tu potrzeba prawdziwego lisa pola karnego . !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?