0

W środku a wyczarujesz pewnie ze dwie asysty przez cały sezon !

0

Ale mają obciachowe te bluzy w United rezerwowi, co to jest czerwono- białe moro:-)

0

@LeoMessiah A umiesz czytać jak tak to szybko się dowiesz:)

106

I to powinien być kapitan a nie sztanga!

0

@tomek8756 Podpisali umowę aż do 2029 r więc powodzenia :)

4

Bundesliga na Viaplay za 34 zł , chyba ich powaliło aby za jedną ligę tyle płacić .

0

A potem będzie płacz w mediach ze jesteśmy słabi bo odszedł Messi i I potrzeba wzmocnień i szkoda że nie udało się zarejestrować nowych piłkarzy. :)

1

@Pawel13sz Od Braithwait i Roberto oczy bolą jeszcze bardziej.

25

Skoro już w grudniu wiedziałeś że zostajesz to czemu nie przedłużyłeś umowy przed końcem tylko czekałeś i nie było by tematu .

5

A co mnie to obchodzi:) dla mnie temat zakończony!

4

@Comentateiro Logiczne myślenie to u Ciebie szwankuje :)

2

@BrzydkiAS Tu się nie zgodzę wziąść kredyt na 50 lat tylko po to by Messi mógł pograć jeszcze dwa lata bez sensu. Co innego gdyby miał 20 lat i cała kariera przed nim.

2

Dwa lata w PSG i wracaj na koniec kariery , Laporta posprząta ten burdel i zrobi miejsce ! A póki co powodzenia !

4

Patrzę na skład i Roberto i ale będzie łomot od Juventusu :)

1

@zoltan87 Del Piero nie odszedł nawet jak spadli więc możliwe, reszta może ale raczej na końcu kariery gdy już by nie wiele wnosili do gry a nie byli ich gwiazdami.

0

Ciekawe który weźmie Garcia

0

Jeśli Laporta zatrudni tego słabiaka i jeszcze ze dwóch innych a nie ma miejsca dla Messiego to niech wypi... bo niezły z niego krętacz.

0

@Nihas mam gdzieś tą superligę ona już nigdy nie powstanie a w takiej formule jaką oferowali nie miała i tak sensu. Tylko Barca i Real trzymają się tego gówna !

0

Coutinho , Pjanić , Umtiti , Braithwait wypi..... nikt was tu nie chce !

8

Czyli największym błędem było nie przedłużenie umowy przed 1 lipca , wszyscy czekali nie wiadomo na co !

0

@Amnesiac1982 Laporta sam wziął kredyt na 500 mln jak tylko go wybrali na kilkanaście lat by załatać budżet wielka mi różnica.

1

@BrzydkiAS w tym roku 8 za rok 30 dla wyrównania, kibice mają wrócić będzie większy budżet. Jeśli można zarejestrować za mniejsza pensje to tylko chęci z obu stron potrzeba.

1

Drużyna go jeszcze nie żegna , pewnie robią zrzutkę by został:-)

3

Trochę mnie wkurza ta ciągła walka Barcy i Realu jak nie z UEFA to Ligą ! Zupełnie jakby tylko oni wiedzieli co dobre . Superliga tkwią w tym po myśle choć już dawno temat umarł, miało byc głosowanie socios ale po co skoro sąd przyznał rację! Laporta i tak powinien spytać socios. Teraz liga daje im 300 co rozwiązało by kłopoty tymczasowo, wydaje im się że ze względu na historie mogą wszystkich pouczać. Nie długo będziemy na poziomie Sevilli albo Milanu bo już od dawna w Europie nic nie gramy tak wyjdzie bam spółka z Perezem a bez Messiego to nastąpi szybciej.

4

Messi sam sobie jest winny gdyby przedłużył kontrakt przed 1 lipca nie było by problemu bo nie trzeba by było go ponownie rejestrować.

4

Oby Braithwaite i Umtiti nie zagrali ani minuty , zrozumieją ze czas się zwijać.

0

@MesQueUnClub_87 Nie warto przepłacać za literkę S , mam od roku A71 zdjęcia również robi zajebiste i wszystko chodzi jak trzeba. Wcześniej miałem S7 przez 4 lata i też się zastanawiałem nad S10 i nie żałuje że się nie zdecydowałem.

1

Po diabła kopiować i wrzucać ten sam artykuł co jest trochę niżej ! Redakcja już chyba nie ma o czym pisać ?

0

@tomekjd zgadza się tylko już jeden taki u nas gra co nie ma liczb Busi go zwą, a skoro on ma być naszym nowym Iniestą to wypadało by grać trochę bardziej odważnie. :)

0

72 mecze a ile asyst i goli pewnie nawet 10 pkt w kanadyjce nie będzie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?