dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lopezz80 Wystarczy nie odpisywać i nie dawać się wciągać w pseudo prowokacje chcących zabłysnąć użytkowników. Kolega próbuje być gwiazdą forum a robi z siebie pośmiewisko :)
4
Czuję że powinieneś grać więcej kosztem Pique.
12
Jak teraz już się kłuci o kasę to za 3 lata znowu będzie miał roszczenia wygórowane . Nie popisze do poniedziałku wystawić na listę transferową może się zreflektuje. !
5
Duński Nazario i Pjanić ich już tu nie powinno być . A i najwyższą porą jest pozbyć się kogoś z pary Lenglet- Umtiti .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Tridente2015 bo to problem który zostawił Bartek , tego piłkarza tu nie powinno być !
2
@Batman12 Wątpię chyba nie widziałeś ich meczów na CA , strasznie szarpana gra nie widze ich ani Brazylii dalej jak w półfinale a i to będzie możliwe przy dobrej drabince .
0
@Ghotti ale łosie wola siedzieć 1h na forum i czekać na odpowiedź:-)
12
Roberto za Busiego litości ile można upychać tego przeciętniaka w składzie.
1
@Herbert przecież wiadomo że tam to będzie latać tylko Barcelona i Real bo kasa :-)
0
Tak dać nowa umowę Roberto a potem będzie problem jak opchnąć ponad 30 letniego przeciętnego zawodnika który nie chce odejść bo wie że żaden klub stopu na niego nie postawi !
1
Już widzę jak Coutinho idzie grać za 6 jak u nas ma pewnie z 18 :-)
1
Sauthgate to beton , mało elastyczny trener mając Fodena, Sancho, Rashforda nie korzysta ze zmian by przejąć kontrolę nad meczem. Z nim nic nie wygrają! A karne to juz prawdziwy popis.
1
Roberto mierny ale wierny to chyba nowe motto Barcelony .
15
Widać że Neymar i Messi darzą się wielkim szacunkiem i przyjaźnią dlatego szkoda że odszedł .
6
@Comentateiro spalony na własnej połowie , geniusz z ciebie:-)
0
Jaki chaos w graniu obu drużyn w dodatku byle pchnięcie i się zwijają z bólu. Ciężko się to ogląda.
0
@teacherakademicki on już teraz wygląda słabo, miał dobry sezon i tyle.
0
Ponownie oddamy im zawodnika dzięki któremu zdobędą mistrzostwo, dość takim wymianą!
1
W końcu pozbyli sie tego wiecznego talentu ile można wypożyczać !
4
Trzeba przyznać że Southgate to beton , mając taką kadrę nawet nie próbuje nic zmienić by wygrac bez dogrywki !
4
Haha nie dawno pisali Braitwait jaki magik a teraz pokraka :)
1
Barcelona zrobiła mu przysługę przedłużając umowę gdy miał problemy a on teraz na ich gdzieś. Ot taka to jest miłość do klubu .
0
@Mathew86 z tym daje z siebie wszystko to trochę pojechałeś:-)
2
Rewolucja pełna gęba, wszystkie stare koty zostają bo wychowankowie ! Co z tego że grać może wszędzie jak niewiele z tego wynika !
0
Ale mu wszyscy słodzą a póki co nie jest zbyt decydujący.
0
A ja bym mu w życiu nie dał strzelać, Busi na fatalny strzał i było to widać przy tym karnym.
3
Lepiej by było jakby od razu pojechał na wakacje zamiast na Copa.
1
Kiedyś się zastanawiałem czy nie zostać patronem tej strony ale póki będzie tu taki syf z polityką i LGBD a admin nic z tym nie robi to nie ma mowy bym dorzucił do puli . :-(
2
Doku 2 bramki 3 asysty w całym sezonie rzeczywiście kocur :-)