dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Bonus za gościa który raptem zagrał parę meczy w seniorskiej piłce, gonić leszcza niech gnije na trybunach.
0
Ale jak to , przecież Ronaldo wydał specjalne oświadczenie na Insta że gazety to ścieki i żeby nie bawiły się w plotki bo On nigdzie się nie wybieram. Typowy pajac byle pisać o nim.
0
@barca87f nie można być aż tak głupim by tego nie rozumieć :-)
0
Młody niech zrozumie że na szacunek to trzeba sobie najpierw zasłużyć !
2
Jeśli już zostanie to przynajmniej zarobki będą bardziej adekwatnie do umiejętności.
0
Dawać go do rezerw , dać mu miejsce obok Moriby !
2
@Rewolucja123 a kogo to obchodzi:)
19
Ci młodzi ostatnio mają straszne wymagania LM, miliony na koncie . Najważniejsze dla nich to powinno być granie.
0
@horang Ale zawsze trzeba o nim wspomnieć bo to wychowanek i każdy myśli że będzie nowym Iniestą :)
0
Sergi (podaj do najbliższego) Roberto jak zwykle w formie:)
6
Griezmann błądzi jeszcze bardziej bez Messiego ba boisku nie z nim !
2
Ale ten Neto dziś nie pewny na ryzyku strasznie podaje.
3
Nazario pokazał jak on pasuje do Barcelony!
1
Teraz Bilbao potem Getafe i Sevilla mocno defensywne zespoły , zobaczymy jak im pójdzie czy będą potrafili przełamać obronę .
18
@Kibel twój nick mówi gdzie można wsadzić twoje komentarze :)
2
@Coutinho007 nie pomocnik tylko rzeźnik, ten klub gra tak toporna piłkę ze my nie powinniśmy niczego tam szukać:)
0
@Katalonbar na jakiej stronie są takie ceny ?
1
@bady48 bo jest cienki i zdaje sobie sprawę że gdzie nie pójdzie to i tak się nie przebije .
0
@Firestone kolejny pseudo znawca , rosną jak grzyby po deszczu :)
0
Za darmo już tym zawodnikom całkiem się wali na głowę, zapłacili 18 nie wiele pokazał a teraz by chciał wolną kartę.
2
Gdyby trafił choćby w zimę w zeszłym sezonie to mistrzostwo raczej było by nasze a i LM z PSG mogła się skończyć inaczej.
2
Sociedad to idealny rywal na start , niby silny przeciwnik ale przegrał ostatnie 26 meczy na Camp Nou a ostatnio remis był 1995r . :) . Nie wiem czy mamy z kimś lepsze statystyki .
1
Wszedł Roberto i się wszystko posypało to teraz jeszcze Langlet ba dokładkę :)
0
Przy 3:0 trener boi sue robić zmiany, to co będzie przy niższym wyniku . Pedri już powinien odpoczywać.
0
Nazario powalczy ładnie się zastawi ale jak już ma piłkę to nie wie co z nią zrobić !
1
Ważne że nie ma potężnego Roberto w żadnej formacji :)
17
@sendesara skończ nudzić, jeszcze sezon się nie zaczął a Janusze trenerki już wszystko wiedzą ech :)
3
Zobaczymy ile Alba jest wart bez Messiego :)
0
W środku a wyczarujesz pewnie ze dwie asysty przez cały sezon !
0
Ale mają obciachowe te bluzy w United rezerwowi, co to jest czerwono- białe moro:-)