7

Bonus za gościa który raptem zagrał parę meczy w seniorskiej piłce, gonić leszcza niech gnije na trybunach.

0

Ale jak to , przecież Ronaldo wydał specjalne oświadczenie na Insta że gazety to ścieki i żeby nie bawiły się w plotki bo On nigdzie się nie wybieram. Typowy pajac byle pisać o nim.

0

@barca87f nie można być aż tak głupim by tego nie rozumieć :-)

0

Młody niech zrozumie że na szacunek to trzeba sobie najpierw zasłużyć !

2

Jeśli już zostanie to przynajmniej zarobki będą bardziej adekwatnie do umiejętności.

0

Dawać go do rezerw , dać mu miejsce obok Moriby !

2

@Rewolucja123 a kogo to obchodzi:)

19

Ci młodzi ostatnio mają straszne wymagania LM, miliony na koncie . Najważniejsze dla nich to powinno być granie.

0

@horang Ale zawsze trzeba o nim wspomnieć bo to wychowanek i każdy myśli że będzie nowym Iniestą :)

0

Sergi (podaj do najbliższego) Roberto jak zwykle w formie:)

6

Griezmann błądzi jeszcze bardziej bez Messiego ba boisku nie z nim !

2

Ale ten Neto dziś nie pewny na ryzyku strasznie podaje.

3

Nazario pokazał jak on pasuje do Barcelony!

1

Teraz Bilbao potem Getafe i Sevilla mocno defensywne zespoły , zobaczymy jak im pójdzie czy będą potrafili przełamać obronę .

18

@Kibel twój nick mówi gdzie można wsadzić twoje komentarze :)

2

@Coutinho007 nie pomocnik tylko rzeźnik, ten klub gra tak toporna piłkę ze my nie powinniśmy niczego tam szukać:)

0

@Katalonbar na jakiej stronie są takie ceny ?

1

@bady48 bo jest cienki i zdaje sobie sprawę że gdzie nie pójdzie to i tak się nie przebije .

0

@Firestone kolejny pseudo znawca , rosną jak grzyby po deszczu :)

0

Za darmo już tym zawodnikom całkiem się wali na głowę, zapłacili 18 nie wiele pokazał a teraz by chciał wolną kartę.

2

Gdyby trafił choćby w zimę w zeszłym sezonie to mistrzostwo raczej było by nasze a i LM z PSG mogła się skończyć inaczej.

2

Sociedad to idealny rywal na start , niby silny przeciwnik ale przegrał ostatnie 26 meczy na Camp Nou a ostatnio remis był 1995r . :) . Nie wiem czy mamy z kimś lepsze statystyki .

1

Wszedł Roberto i się wszystko posypało to teraz jeszcze Langlet ba dokładkę :)

0

Przy 3:0 trener boi sue robić zmiany, to co będzie przy niższym wyniku . Pedri już powinien odpoczywać.

0

Nazario powalczy ładnie się zastawi ale jak już ma piłkę to nie wie co z nią zrobić !

1

Ważne że nie ma potężnego Roberto w żadnej formacji :)

17

@sendesara skończ nudzić, jeszcze sezon się nie zaczął a Janusze trenerki już wszystko wiedzą ech :)

3

Zobaczymy ile Alba jest wart bez Messiego :)

0

W środku a wyczarujesz pewnie ze dwie asysty przez cały sezon !

0

Ale mają obciachowe te bluzy w United rezerwowi, co to jest czerwono- białe moro:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?